Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş Tarihi
2003
Misyonumuz
Kozmetik sektörünün kaliteli markaları ile çalışıp, güler yüzlü hizmet bilinciyle müşterilerine kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmak.
Açıklama Cosmetica Kozkar Kozmetik Bujiteri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti markasıdır.

2003 yılında Atatürk Caddesi'nde ilk mağazasını açan Cosmetica; 2007 yılında Selekler Çarşısı'nda 2. mağazasını, 2009 yılında Manavgat'ta 3. mağazasını, 2010 yılında Isparta İyaş Park AVM'de 4. mağazasını ve İstanbul Sapphire AVM'de 5. mağazasını açarak ulusal bir kozmetik markası olmuştur. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Cosmetica 2011'de ise Antalya Özdilekpark AVM'de 6. mağazasını ve Ankara Anatolium AVM'de 7. mağazasını açma gururunu yaşamıştır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli markalar ile müşteri taleplerini 365 gün indirim ve promosyonlarla en ekonomik şekilde karşılamakta ve karşılamaya devam etmektedir.

Mağazalarında, bilinçli çalışanları ile müşteriyi doğru yönlendirerek müşterinin talebini karşılayacak en uygun ürünü sunmaktadır. Ürün yelpazesi kendini gerek Dünyada gerekse Türkiye'de ıspatlamış, güvenilir ürünlerden oluşmaktadır.

Cosmetica'nın hedefinde, Antalya halkının 2003 yılından beri göstermiş olduğu takdirden aldığı güçle, sunduğu ürün kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımından taviz vermeden Türkiye çapında hizmet vermek olmuştur. Hedefe giden bu yolda Cosmetica'yı tercih eden değerli müşterilerimize, satışını üstlendiğimiz markalar, firmalar ve Cosmetica çatısı altında hizmet vermekten gurur duyan çalşanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Ürünler
A'dan Z'ye Kozmetik.

%100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

30 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

  • İLETİŞİM

  • Cosmetica Merkez
    Sinan Mah. Atatürk Cd.
    1252.Sok.No:10 ANTALYA
    0242 248 85 36

Yeniliklerden haberdar olmak için e-postanızı ekleyin..

RapidSSL, Visa, Mastercard
Bonus, Axess, Cardfinans, Maximum, World

©2015 Cosmetica. Tüm hakları saklıdır.

Bilginet