Gündüz Nemlendiriciler

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
4 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

Cilt tipinize uygun cilt kremini seçmeniz doğru bir cilt bakımı için altın bir kuraldır. Cildinizi bir gün bile unutmadan nemlendirmeniz ne kadar önemli biliyor muydunuz? Cildiniz sizin en değerli ve en hassas noktanız. Cildin nem ihtiyacı belli bir yaştan sonra oldukça artar ama bilinenin aksine 20’li yaşların başında nemlendirici kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle mevsim geçişleri ve yaz aylarında. Cildin en çok etkilendiği bu zamanlarda mutlaka bir gün bile aksatmadan ona ihtiyacı olacak nemi verin. Bizim için bu kadar faydalı bir ürünü daha yakından tanımak ister misiniz?

Gündüz kremleri cildimizi güne hazırlayan hafif dokulu kremlerdir. Güneş ışınlarına ve hava kirliliğinin bize getirdiği olumsuzluklara karşı cildimizi korur. Ayrıca güzel bir makyaj için bize baz konusunda da yardımcı olur. Cildinize nemlendirici sürdükten kısa bir süre sonra üzerine makyaj yapabilirsiniz. Gündüz kullanımı için hafif bir yapıyla gündüz nemlendiricileri tasarlanmıştır ve bu da cildin kremi hızlı emmesini sağlar. Bu sebeple gece kremlerinde emilim süresini beklersiniz ama gündüz nemlendiricilerinde bu bekleme süresi yoktur.

Gündüz Nemlendirici Krem Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Gündüz nemlendirici krem kullanmanın sonsuz faydası vardır. Biz size hemen birkaçını sayalım. Bilinenin aksine gözenekleri kapatmaz ve cildin nefes almasını engellemez. Cildin yapısını güçlendireceği için cilt lekelerinin kaybolmasına destek verir. Gün içinde çeşitli sebeplerden oluşan cilt kuruma ve çekilme hissinin önüne geçer. Makyaj bazı olarak kullanılır ve kusursuz bir makyaj deneyimi yaşatır. Cildi sağlıklı ve bakımlı gösterir. Mat solgun görüntü yerine canlı ve enerjisi yüksek bir cilt size sağlar. İçindeki bileşenler sayesinde sizi güneşten korur ve son olarak cildin yağ dengesini korur.

Gündüz Nemlendiricileri ile Gece Nemlendiricileri Arasında Ne Fark Vardır?

İşte gece ve gündüz ayrımı yapan bir ürün daha var aramızda. Bir ürün gece ve gündüz kullanımı için ayrılıyorsa mutlaka buna kulak verin çünkü gece cildi yenileyen bileşenler gündüz kullanımı için uygun değildir hatta cildinize zarar bile verebilir. Gündüz kremleri ise gece kullanımı için hafif bir yapısı vardır ve cildinize yetersiz gelecektir.

Nemlendirici kremlerin yapısı oldukça hafiftir ve cildinizi iyi hissettirir. Temel görevi cildin nemini korumaktır. Bu da genele yansır ve nemini kaybetmeyen bir cilt hem yaşlanmaz hem de pürüzsüz bir yapıya sahip olur.

Gece kremlerinin ise yapısı ağırdır ve emilimi ciltte uzun sürer. Gece cildimiz yenilenme haline geçer ve bunu desteklemek için gece nemlendiricileri kullanmak cildinize yapacağınız en büyük iyiliktir.

Gündüz Nemlendiricileri Nasıl Uygulanmalıdır?

Sabahları güne başlarken duştan sonra ya da yüzümüzü yıkadıktan sonra temiz bir cilde cilt bakımınızın son işlemi olarak nemlendiricinizi uygulayabilirsiniz. Hafif dokulu nemlendiricinizi cildiniz hızlıca içine hapsedecektir. Sadece göz çevrenize genel nemlendirici ürünler yerine göz için üretilen nemlendiricileri kullanmanız önemlidir. Göz çevresi hassastır ve genel kullanıma uygun krem dokuları ona kalıcı hasarlar verebilir. Nemlendiricinizden en iyi sonucu almak için her zaman temiz cilde uygulayınız.

Gündüz Nemlendirici Krem Çeşitleri Nelerdir?

Gündüz nemlendirici ürünlerinde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Bu sebeple cildinize uygun ürün bulma şansınız yüksektir. Su formunda üretilen Loreal Paris markasına ait aloe vera özlü ürününü kullanabilirsiniz. Nemin sprey formu için Garnier nem bombası spreyi ile Nivea markasının gül suyu özlü nemlendirici etkili suyunu tercih edebilirsiniz. Neutrogena, Procsin, Sebamet, Simple ve daha fazla markanın ürünü için Cosmetica’nın cilt bakım ürünleri kategorisinden gündüz nemlendiricileri bölümüne bakabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?