Saç Bakım Ürünleri

Filtre
SEÇİMLER
0 Ürün
Markalar
Ürün
  Aradığınız ürünü bulamadık.

  Saç  Bakım Ürünleri ve Argan Yağı

  Saç bakımının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Argan Yağı, saçı beslemeye yardımcı ürün özelliğinin yanı sıra, cilt, vücut ve tırnak bakımında da kullanılmaktadır. Saç bakım ürünlerine yönelik üretim yapan firmaların, son yıllarda, şampuan, saç kremi, saç maskesi ve bakım yağlarının içeriklerinde en çok kullanılan ürün bu yağ olmaktadır.

  Argan meyvesinin çekirdeklerinin ezilmesi ile elde edilen yağ, içeriğinde yer alan E, F, C, A vitaminleri, antioksidanlar ve omega – 9 sayesinde saçı beslemenin yanı sıra parlaklık vermekte ve kırıkların azalmasına yardımcı olmaktadır.

  Argan Yağı Saça Nasıl Uygulanır

  Argan yağı, saça direkt uygulanabilmektedir. Sitemizde satışa sunulan Extrem Natural Argan Yağı, dermatolojik olarak test edilmiştir ve banyo öncesinde saça tamamen uygulanmaktadır. Minimum 30 dakika saça nüfuz etmesi beklendikten sonra, yine Argan içerikli bir şampuan ve saç kremi tercih edilmesi, ürünün besleyici etkisini arttırmaktadır.

  Uygulama sırasında saçı streç film ya da ılık bir havlu ile sarmak ise gözenekleri açacak ve yağın hem saça hem de saç derisine nüfuz etmesini kolaylaştıracaktır. Bu uygulamadan fayda edilebilmesi için düzenli olarak haftada 1 gün tekrarlanması yeterli olmaktadır.

  Bu üründen fayda sağlamak için tercih edilen bir diğer yöntem ise ıslak saça uygulama yapmaktır. Duş sonrasında, henüz saçlar ıslakken, avuçlarınızın içerisine birkaç damla bu yağdan damlatın ve ovuşturarak yağın biraz ısınmasını sağlayın, daha sonra ıslak saça ellerinizle yağı yedirmeniz yeterli olacaktır. Bu yöntem durulama gerektirmemektedir.

  En Çok Tercih Edilen Argan Yağlı Ürünler

  Bioblas, Pantene, Herbal Essences, John Frieda, Morfose gibi saç bakım ürünleri sunan markaların tamamı, Argan Yağı içerikli, şampuan, bakım yağı, saç kremi ve maskeler üretmektedir. Bu ürünlerin bir bölümü organik ya da bitkisel içerik sunmaktadır.

  Bu ürünlerin arasında en çok tercih edilenlerden biri hem uygun fiyatı hem de başarılı performansı ile organik içeriğe sahip Bioblas Botanics Oils Saç Bakım Yağı’dır. Şampuan kullanımı sırasında, bakım özelliği de arayan kullanıcıların tercihi ise Herbal Essences Bio:Renew Fas Argan Yağı Onarıcı Şampuan ürününden yana olmaktadır.

  Sitemizde yer alan saç bakım ürünleri kategorisine tıklayarak, farklı özelliklere sahip ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ve güvenilir alışveriş hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
  Ödeme Şekli
  TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
  YORUM YAZ
  Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?
  " );