Yaglar & Serumlar

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
5 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 

Cildimizin nem oranını korumak için çeşitli kremler kullanırız. Gece, gündüz ve göz altı olmak üzere farklı çeşitleri vardır. Nemlendiriciler başlı başına cilde sağladıkları nem ile yaşlanmanın önüne geçerler. Bu duruma ek olarak bu etkiyi çoğaltacak yaşlanma karşıtı bileşenler de içinde yer alır. Özel bitki özleri ve cildi sakinleştiren meyve özleri ile zengin bir içerikle cildinize destek olurlar.

Kendinizi ne kadar iyi hissederseniz hissedin cildiniz ışıldamıyorsa sizi hasta ya da yorgun sanabilirler. Eminiz ki “yorgun bir ifadesi var” cümlesini kendiniz için olmasa da başkaları için işitmiş ya da düşünmüşsünüzdür.

Cildimizi besleyen bu pazar her geçen gün yeni ürün çeşitleriyle genişliyor. Bize de sadece cildimizin ihtiyacını belirlemek ve doğru ürünü seçmek kalıyor.

Cilt Bakım Yağları Nedir?

Nemlendirici kremlerin içerisinde bitki ve meyve özlerinin olduğunu ayrıca güçlü bileşenlerle desteklendiğinden bahsetmiştik. Daha yüksek bir etki için şifalı bitki özlerinin daha yoğun kullanıldığı ve yağ oranının maksimum seviyede olduğu cilt bakım ürünlerinin yeni saha oyuncusu olan cilt bakım yağlarından bahsetmek istiyoruz.

Daha yeni ve daha canlı bir cilt için nemlendirici kreminizle birlikte ya da tek başına cilt bakım yağlarını kullanabilirsiniz. Cilt bakım yağlarının içeriğinde yoğun ve değerli yağlar bileşimi, antioksidanlar ve cilde iyi gelecek temel yapı taşları bulunmaktadır. Doğal içeriği ile cilde yoğun bir bakım yapar ve cildinizi yeniden yapılandırılmasına büyük oranda katkı sağlar.

Çok kuru ya da hassas cilt yapısına sahip kişilerin özellikle tercih ettiği cilt bakım yağlarının her cilt tipine uygun çeşitleri de var. Cildiniz sizin her şeyiniz ve cildinizi yoğun bir bakımla şımartın. Şımaran cildiniz her zaman parlayacak ve sizi olduğunuzdan daha iyi şekilde yansıtacaktır.

Cilt Bakım Yağları Çeşitleri

Antioksidan özelliği ile bilinen lavanta, papatya, biberiye, portakal, sardunya, lavadin, gül ve mercanköşk bitki yağlarını cildi besleyici özelliği olan kuşburnu ve jojoba yağları ile bir araya getiren Loreal Paris markasının Mucizevi Yağ ürününü tavsiye ederiz. Her cilt tipi ve her yaş aralığı için uygun olan cilt bakım yağı ile cildinizi ışıl ışıl parlatabilirsiniz. Ürünü ihtiyaç duyduğunuz miktarda ve periyotta kullanabilirsiniz. Cilt bakım yağını cilt bakım reçetenizde bulunan cilt kremlerinizle birlikte kullanmanız da mümkün.

Yüz ve boyun bölgesi için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün daha size tavsiye etmek isteriz. Procsin markasının Hyaluronic Asit içerikli ürününü cildinizi yeniden yapılandırması için tercih edebilirsiniz. Cilt bakım yağı tüm cilt tipleri için uygundur ve güçlü bir nemlendirici etkisi vardır. Hyaluronic asit ciltte oldukça yüksek oranda su tutma görevini üstlenir bu da cildin nem dengesi için önemli bir durumdur. İhtiyaç duyduğunuz miktarda ve periyotta ürünü kullanabilirsiniz.

Procsin markasının bir diğer cilt bakım yağı ise kırışıklıklara iyi gelen zencefil özü ön planda güzel bir üründür. Procsin markasının Anti Wrinkle çeşidini cildinizin bakımı için inceleyebilirsiniz. Ayrıca markanın Eyebrow&Eyelash, Witch Hazel ve Clin Oil çeşitleri de piyasada satıştadır.

Cilt Bakım Yağlarının Kullanımı

Cilt bakım yağlarını cildinizin yoğun neme ihtiyaç duyduğu zamanlarda cilt bakım reçetenize ekleyebilirsiniz. Daha çok kuru ciltler için düşünülen ürünler olsa da her cilt tipi cildini şımartmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cilt bakım yağları cildinizin ihtiyacına göre günde 1 ya da 2 defa uygulanabilir. Sabahları cildinizi temizledikten sonra göz altına ve çevresine gelmeyecek şekilde boyun dahil tüm cilde cilt bakım yağını uygulayabilirsiniz. Cilt bakım yağı kıvamından dolayı biraz zor emilir. Bu sebeple başka bir ürün kullanmadan ya da makyaj yapmadan önce bir süre bekleyiniz. Cilt bakım yağının cildiniz tarafından emildiğine emin olduğunuzda kalan işlemlerinize devam edebilirsiniz. Aynı uygulamayı gece yatmadan önce de gerçekleştirebilirsiniz. Cilt bakım yağınızın yastığınızı kirletmemesi için cildinizin yağı emdiğinden emin olun.

Tüm cilt bakım yağlarına Cosmetica’nın cilt bakım ürünleri kategorisi altında yer alan nemlendiriciler bölümünden ulaşabilirsiniz. Kuru, yağlı, normal ya da karma gibi tüm cilt tipleri için cilt bakım yağlarını kullanabilirsiniz. Cosmetica’dan istediğiniz cilt bakım yağını hızlıca satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?