Filtre
SEÇİMLER
0 Ürün
Markalar
Ürün
  Aradığınız ürünü bulamadık.

  Dalin ile Çocuğunuzun Duş Rutinleri Korkulu Rüya Olmaktan Çıksın!

  Bebek ve çocuk bakımında birçok farklı konu mevcut. Beslenme, giyinme, barınma gibi temel ihtiyaçlar noktasında anne babalar genel olarak en doğal ve bebeğinin/çocuğunun cildine en iyi gelen, ona en faydalı şeyleri tercih ediyor. Bebek ve çocuk bakımı noktasında bir temel ihtiyaç barınmadır. Barınma konusu aslında içerisinde birçok konuyu kapsar. Giyinme, günlük rutin temizlik, yaşayacak güvenli ev gibi konuları kapsar. Bu noktada en önemli konulardan biri de temizliktir. Çocuğumuzun her daim temiz olmasını ve temiz gözükmesini isteriz. Bu noktada çocuğun haftalık rutin olarak temizliğinde duş önemli bir unsurdur. Pek çok çocuk duştan korkar. Suyu sevmemelerinin yanında bir de duşta kullanılan temizlik maddeleri de çocuğunuz için korkulu rüya olabilir. Çocuk şampuanı ve çocuk duş jelinde göz yakmayan ve hoş kokular içeren ürünler kullanmak çocuğunuzun haftalık/günlük duş rutinini sevmesini sağlayabilir. Bu noktada Dalin ürünleri çocukların duşu sevme konusunda önemli bir yere sahiptir. Dalin ile çocuğunuzun duş rutinleri korkulu rüya olmaktan çıksın!

  Milyonlarca Ebeveyn Çocuk Bakımında Dalin Tercihinde Bulunuyor! Siz de Dalin Ürünlerini Tercih Edebilirsiniz!

  Milyonlarca ebeveyn çocuk bakımında Dalin tercihinde bulunuyor! Siz de Dalin ürünlerini tercih edebilirsiniz! Biz Cosmetica olarak sizin için en çok talep gören ve memnun kalınan Dalin çocuk/bebek bakım ürünlerini derledik.

  • Dalin Çocuk Şampuanı: Sizlere ilk önerimiz Dalin çocuk şampuanıdır. Uzun yıllardır tüketicilerinden tam not alan Dalin vücut şampuanı ile çocuğunuzun duş rutinini şenlendirebilirsiniz. Göz yakmayan yapısı ve yıllardır hep aynı olan hoş kokusu ile pek çok annenin şampuan tercihi Dalin şampuandır.
  • Dalin Bebe Sabunu: Dalin bebe sabunu yeni doğan bebekler için geliştirilmiş, yeni doğan katı vücut sabunudur. Hassas içeriği sayesinde bebeğinizin narin cildine en uygun bakımı ve temizliği sağlar.
  • Dalin Civciv Şişe Bebek Şampuanı: Dalin civciv görüntüsü ile çocukların ilgisini duşa çeken bir Dalin vücut ürünüdür. Duş sevmeyen çocukların ilgisini çekerek duşu sevmesini sağlıyor.
  • Dalin Bebek Yağı: Bebeğinizin duş sonra hassas cildini nemlendirmek için kullanılan bir üründür. Pek çok farklı boyları ile kullanım kolaylığı sağlar.
  • Dalin Zarf Pudra: Dalin pudra ile bebeğinizin pişik olan yerlerini pudralayarak pişik olmasının önüne geçebilirsiniz. Yıllardır annelerin bir numaralı bebek ürünüdür.
  • Dalin Kolay Tarama Saç Kremi: Bir çok bebek ve çocuk saç tarama merasimini sevmez. Dalin kolay tarama saç kremi ürünü ile çocuğunuzun saçlarını daha kolay taramanız mümkündür. Kullananlar bu üründen oldukça memnun.

  Dalin ile Çocuğunuzun Bakımını Kolay ve Doğal Yoldan Sağlayabilirsiniz!

  Dalin ile çocuğunuzun bakımını kolay ve doğal yoldan sağlayabilirsiniz! Milyonlarca ebeveyn çocuk bakımında Dalin ürünlerini kullanarak hayatlarında kolaylık sağlıyor. Siz de çocuk bakımı noktasında Dalin ürünlerini kullanarak çocuğuna ihtiyacı olduğu bakımı en güvenilir yoldan sağlayabilirsiniz.

  Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
  Ödeme Şekli
  TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
  YORUM YAZ
  Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?