Maskeler

Filtre
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
7 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 

Yüz Maskeleri, Jel Maskeler ve Siyah Maske

Genellikle yüz ve boyun bölgesine uygulanan yüz maskeleri cilde gerekli olan besinlerin dışarıdan alınmasını sağlar. Bu sayede ciltte oluşan lekeler, kırışıklıklar, akneler ve sivilceler giderilir.

Cilt tiplerine göre çeşitlilik gösteren maskelerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Yağ bazlı maskeler, kil maskeleri, aydınlatıcı maskeler, kâğıt maskeler çok tercih edilen maske çeşitlerindendir. Cilt tipine uygun olan maskenin kullanılması cildin iyileşmesine katkı sağlaması açısından çok önemlidir.

Siyah Maske

Siyah maske, toprak altında yer alan polifenollerin, çıkartılarak, yapısı bozulmadan işlenmesi sonucu elde edilen yüz maskeleri arasında yer almaktadır. Bir çeşit çamur olan polifenol maddesi, çamur banyolarında, şifa amaçlı kullanılan doğal ürünler arasında yer almaktadır. Doğal rengi siyah olan bu maddeden oluşan maskelerin adı bu nedenle siyah olarak anılmaktadır. Bu maskelerin içeriğinde çinko, kalsiyum ve potasyum gibi cilde faydalı mineraller yer almaktadır. Cilt üzerinde oldukça olumlu etkiler yaratan bu ürün, birçok kozmetik ve dermokozmetik markası tarafından üretilmektedir.

Siyah Maskenin Faydaları Nelerdir

Oldukça ekonomik seçenekleri bulunan siyah maske, pratik kullanımı ve etkili sonuçları ile son dönemde en çok tercih edilen maskeler arasında yer almaktadır.

Faydaları ise,

  • Kırışıklıkların azalması
  • Parlak ve canlı görünüm
  • Ölü derilerin temizlenmesi
  • Cilt temizliği
  • Kızarıklık ve şişliklerin azalması
  • Ciltte detoks etkisi
  • Gözenekleri açarak, siyah noktaların kolay temizlenmesi
  • Kirli havanın olumsuz etkilerini ortadan kaldırma
  • Hücre yenilenmesi

olarak sıralanabilmektedir.

Birçok marka tarafından üretilen bu maskenin kullanımı oldukça kolaydır. Elinizi sürmeden, bir fırça yardımı ile makyajdan arındırılmış cilde uygulayarak, kurumasını beklemeniz yeterlidir. Soyulabilir maske kategorisinde yer alan bu ürün, iyice kuruduktan sonra temizlenmelidir.

Siyah Maske Markaları

Cilt üzerinde birçok sorunda kullanılan Siyah Maske, farklı markalar tarafından üretilmektedir. Bu ürünler genellikle tüp formda ve çok kullanımlık olarak piyasaya sunulmaktadır. Ancak bazı markalar kullanıcılarına kağıt maske ve tek kullanımlık maske formunda ürün seçenekleri de sunmaktadır.

En çok tercih edilen siyah maske seçenekleri arasında Nivea Urban Skin Detox Soyulabilir Maske yer almaktadır. Nivea’nın sevilen serileri arasında yer alan Urban Skin serisi, maske seçeneklerine bu soyulabilir maskeyi de eklemiş ve kısa sürede kullanıcılardan olumlu yorumlar almaya başlamıştır.

Tercih edilen ürünler arasında Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Maske Matlaştırıcı ve Gabrini Siyah Mask Peel Of ürünleri de yer almaktadır. Garnier markasının sunduğu kağıt maske, sürülmesi gerekmediği için pratik bulunmakta ve kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almakta olan bir ürün olurken, Gabrini markasının sunduğu ürün ise en etkili ürünler arasında gösterilmektedir.

Kil Maskesi

Kil maskesinin yüzyıllardır var olmasının bir nedeni var. Çünkü vitamin ve mineral açısından zengin, sizler için iyi olan toprak, cildinize sürebileceğiniz en iyi ürünlerden biridir. Artı olarak kil maskeleri uygulaması ve evde yapımı en kolay maskelerden birisidir.

Kil maskesi harikadır gerçekten. Ama ne yazık ki hepsi eşit etkide değildir. Elbette, bazıları nazikçe pul pul dökülürken diğerleri inceltilirken ve bazıları cildi dolgunlaştırırken, formüller farklı olacaktır, ancak farklılıklar bundan daha derinlere dayanıyor. Kilin türü ve hatta kilin nereden kaynaklandığı kil maskesinin etkinliğinde büyük bir fark yaratabilmektedir. Piyasada bu farklılıkları incelemek için birçok ürün vardır. Bu yüzden sizin için zor işi yaptık ve tüm zamanların en iyi kil maskelerini kategorimizde satışa sunduk.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?