Filtre
SEÇİMLER
42 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:42 

Saç Renkleri

Yeni bir görünüm elde etmek, farklı bir tarz denemek, hayatınıza taze bir hava katmak istediğiniz anlarda Cosmetica olarak sizler için özenle seçtiğimiz geniş bir renk yelpazesindeki kaliteli saç boyaları ile yanınızdayız. Saç renkleri, görünümünüzü istediğiniz şekilde değiştirmenin en hızlı ve en pratik yollarından birisidir. Kişiliğinizi ve tarzınızı ifade etmenin de kolay bir yolu olarak bu boyaları kullanabilirsiniz. Saç boyalarını, doğal saç renginizi güçlendirmek ve parlaklığını arttırmak için kullanabileceğiniz gibi apayrı bir renk denemek ve sınırların dışına çıkmak için de tercih edebilirsiniz. Amacınız ve hedeflediğiniz renk tonları ne olursa olsun Cosmetica olarak sizlere istediğiniz ürünleri konforlu bir alışveriş süreciyle ulaştırmaktayız.

Saç Boyası Renkleri

Sayfamızda yer alan dünyaca ünlü markanın kaliteli ürünleri geniş bir renk yelpazesinde sizlerle buluşturulur. Çekici kızıllardan, nazik bir kahveye; göz alıcı sarılardan gizemli siyahlara kadar çeşitlilik gösteren renk yelpazesi içerisinde isteklerinize uygun olan tonu bulmak çok kolay!  İstediğiniz renkteki boyayı alarak doğal görünümlü saç renkleri elde edebilirsiniz.

Son teknolojilere uygun olarak hazırlanan formülü sayesinde saç boyalarında kullanılan bileşenler inanılmaz ilerlemeler yaşadı. Saçın doğal dokusuna zarar vermesinden korktuğunuz için boyalardan uzak durduğunuz zamanlar geride kaldı. Yumuşaklığı ve saçın doğal dokusunu koruyarak renk kazandıran bu kaliteli boyalar, taze bir renkle yepyeni bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir.

Yeni nesi boya teknolojileri saçlarınızı yıpratmadığı gibi ona hacim bile katmaktadır. Her zamanki saç renginiz saçlarınızın dokusunu olabilecek en iyi halini ortaya koymayabilir veya saçlarınızın hacimsiz görünmesine sebep olabilir. Böyle bir durumda farklı renkleri denemek, saçlarınızın şeklini ve dokusunu vurgulamanıza yardımcı olabilir, ışıltısını arttırabilir ve hacim kazandırabilir.

Saç Renkleri ve Seçenekleri

Özellikle mevsim geçişlerinde saç renklerinizde değişikler yaparak yeni bir sayfa açabilirsiniz. Değişen hava koşulları ile mevsime ayak uyduran gardırobunuza saç renklerinizle ayak uydurabilirsiniz. Birçok insan yaz aylarında açık tonlara, kış aylarında ise koyu renklere yönelse de her türlü rengi yılın her zamanında kullanabilirsiniz. Kendi kişiliğinizi yansıttığı ve o renkte kendinizi iyi hissettiğiniz sürece elde edeceğiniz sonuçlar mükemmel olacaktır. Son trendlerde tercih edilen tonları takip edip modaya uygun bir görünüm çizebileceğiniz gibi adeta kendi imzanız haline gelmiş renklerin klasik asilliğine de yönelebilirsiniz.

Saç stilinizin kontrolünü kendi ellerinize almak ve evde saçlarınızı boyamayı denemek istiyorsanız, sayfamızda yer alan ürünlerin kolay ve pratik kullanım süreci, ilk adımınız olabilir. Müşteri konforu için olabilecek en konforlu uygulama süreci hedeflenerek tasarlanan bu boyalarda kullanım talimatlarını kolaylıkla takip edebilir hayallerinizdeki saç renklerine evinizin konforunda ulaşabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan çeşitli ürünleri sıralayarak uygun fiyat aralıklarını öğrenebilir, fotoğraflar sayesinde renklerin genel duruşlarını görebilir, seçtiğiniz tondaki boyaya konforlu bir alışveriş süreci sonunda sahip olabilirsiniz.

Saç Boyası Ürünleri Renkleri ve Markaları

Hayal ettiğiniz saç rengine kavuşmak artık çok kolay! Çeşitli saç boyası markalarının istediğiniz tondaki ve doğala en yakın renk seçeneklerinden size en yakışan rengi seçin ve evde kolayca uygulayın! Naturel boya, kit ve tüp boya ile istediğiniz renge kavuşmak için tüm ürünler Cosmetica'da!

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?