Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
3 Ürün
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

Saç Spreyi

Saç spreyi saç şekillendirme işlemi için kuaförlerin ve evlerinde kendi imkanlarıyla şekillendirecek olan kişilerin kullandığı kozmetik ürünlerindendir. Saçların daha düzgün ve sağlıklı sağlayan bu araçların kullanımı da oldukça kolaydır. Gazlı ve Gazsız olarak satışa sunulan bu ürünler, bukleler, saç örgüleri, alnın ön tarafından çıkan küçük saçların yapıştırılması gibi işlemlerde güvenle kullanılmaktadır.

Saça biraz daha uzak mesafeden sıkılan bu ürün, ister önceden sıkılıp sonradan şekillendirilmekte, isterseniz de uygun şekil verildikten sonra uygulanabilmektedir. Saçlardan arındırılması sadece yıkamayla mümkün olan bu ürünler, direkt bir yere sıkılmaktan ziyade dağıtılarak uygulanması gerekmektedir.

Yalnızca kadınlar için değil, erkeklerin de saçlarını şekillendirdikten sonra sabitlemek için kullandığı araçlardan olan saç spreyi çeşitleri her bütçeye uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Saç Spreyi Çeşitleri

Saç bakımı ve şekillendirilmesi için önemli olan ürünlerden birisi saç spreyi ürünleri, Cosmetica web sitesinde onlarca çeşit olarak yer almaktadır. Bu ürünleri saç şekillendirme amaçlı ya da saç bakımı amaçlı kullanabilirsiniz. Saç bakımınızı en iyi şekilde bu ürünler yardımıyla tamamlayabilir, kaliteli görünümlere sahip olabilirsiniz. Örneğin Morfose Ultra Strong Turuncu 400 Ml ürününü kullanarak ilgili özelliklere sahip bir ürün sahibi olabilirsiniz. Saç şekillendirmedeki kuvveti sayesinde rahatlıkla saçlarınızı şekillendirebilir, verimli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendireceğiniz ürünlerden birisi olan Syoss Keratine Ekstra Güçlü Tutuş 4-400 Ml ürünü ile birlikte saç şekillendirme işlemini rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu ve bunun gibi diğer ürünleri Cosmetica farkıyla bulabilir, ürünleri inceleyerek satın alabilir ve sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Saç Spreyi Fiyatları

Cosmetica, uygulamış olduğu fiyat politikalarına göre ürünlerinin tamamında uygun fiyatlama yapmaktadır. Aynı zamanda kaliteden ödün verilmeyerek hazırlanan bu politika sayesinde çok daha verimli bir şekilde alışveriş yapabilir, ilgili özelliklere sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte ilgili politika sağlanırken ürün özelliklerinden asla taviz verilmemektedir. Bu sayede kaliteli ürünleri her zaman Cosmetica farkıyla uygun fiyata bulabilirsiniz. Siz de kalite ve uygun fiyat faktörünü bir arada olsun istiyorsanız, ürünlerimizi inceleyebilir, satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?