Dudak

Filtre
SEÇİMLER
56 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:56 

Loreal Paris

1909 yılında Eugène Schueller tarafından küçük bir şirket olarak kurulan Loreal Paris, 100 yılı aşkın süredir, güzellik ürünleri sektöründe adını ilk sıralara yazdıran markalar arasında yer almaktadır. Kuruluş yıllarında ilk olarak saç boyası üretimi yapan ve bu ürünleri kuaförlere dağıtan marka, daha sonra yaptığı stratejik satın almalar ve dünya çapında var olmaya yönelik çalışmaları ile ürün yelpazesini genişletmiş ve en çok tercih edilen markalar arasında yer almayı başarmıştır.

Kaliteli üretim prensibini, ulaşılabilir pazarlama stratejileri ile birleştiren Loreal, bir kadının ihtiyacı olan tüm bakım ve makyaj ürünlerini tek markanın çatısı altında toplamayı hedeflemiş ve bu hedefine kısa sürede ulaşmayı başarmıştır.

Loreal Paris Ürünleri

Loreal Paris markasının ürünleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu nedenle ürünler önce ana sonrada ara kategoriler şeklinde gruplandırılmaktadır. Öncelikle markanın ürünleri, bakım ürünleri ve makyaj ürünleri olmak üzere iki ana gruba ayrılmaktadır.

Bakım ürünleri cilt bakımı ve saç bakımı olarak ikiye ayrılırken, markanın diğer kategorileri makyaj ürünleri ve saç boyaları şeklinde gruplandırılabilmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra doğal içerikleri ile profesyonel saç bakım ürünleri sunan Loreal Botanicals serisi de ayrı bir kategori olarak sunulmaktadır.

Markanın cilt bakım ürünleri içerisinde farklı cilt tiplerine ve yaş gruplarına yönelik, nemlendirici, maske, peeling, tonik gibi cilt bakımında ihtiyaç hissedilebilecek tüm ürünler yer almaktadır. Makyaj ürünleri, yüz, göz ve dudak ürünleri olarak gruplandırılırken, saç bakım ürünleri ise şampuan, saç kremi, saç maskesi ve bakım yağlarından oluşmaktadır. Saç boyaları ise kalıcı ve geçici saç boyaları olmak üzere farklı seriler şeklinde satışa sunulmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Loreal Paris Ürünleri

Loreal Paris, tüm dünyada ve Türkiye’de ürün seçeneklerinin tamamı ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Farklı markalar ile kıyaslandığında adını üst sıralara rahatlıkla yazdırabilen markanın ürünleri, kendi içerisinde karşılaştırıldığında en çok tercih edilen ürün L'Oréal Paris Skin Perfection Bb Krem Orta Ton olmaktadır. Ulaşılabilir fiyatı ve üstün performansı ile hitap ettiği yaş aralığında müşteri memnuniyetini yakalamış bir ürün olma özelliğini göstermektedir.

Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden Loreal Paris sekmesine tıklayarak markanın tüm ürünlerini güvenilir alışveriş olanakları ile satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?