Yüz

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
SEÇİMLER
0 Ürün
Markalar
Ürün
  Aradığınız ürünü bulamadık.

  Max Factor

  1916 yılında göz farı ve kaş kalemleri satarak, kozmetik dünyasına giriş yapan Max Factor, kendisi ile aynı ismi taşıyan markanın yaratıcısının Hollywood dünyasındaki başarıları ile öne çıkmış bir markadır. Makyaj sanatının, vazgeçilmez birçok ürününe imza atan marka, yüz yılı aşkın geçmişi ile hem dünyanın hem de Türkiye’nin en sevilen makyaj ürünleri markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

  Bir kadının, kendisini en mutlu hissedeceği şekilde makyaj yapmasına imkan sunan, farklı seçeneklere sahip ürün yelpazesi, hem oldukça geniş bir yaş grubuna hem de farklı tarza sahip kadınlara hitap etmektedir. Marka, ilk üretim yılından bu yana, kadınların makyaj ürünlerinden beklentisini analiz ederek, yılın trendleri ile harmanlamış ve ürün seçeneklerini her geçen yıl daha da arttırmayı başarmıştır.

  Max Factor Makyaj Ürünleri

  Max Factor makyaj ürünleri, yüz, göz ve dudak olmak üzere 3 ana kategoride satışa sunulmaktadır. Yüz makyaj ürünleri, Allık, Fondöten, Pudra, Yüz Aydınlatıcılar, Makyaj Bazı seçenekleri sunarken, göz makyajı ürünleri Maskara, Far, Kapatıcı, Göz Kalemi, Eyeliner, Kaş Kalemi, Kaş Kiti, Kaş Maskarası ürünler ile oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Çarpıcı ve doğal renklerden oluşan ruj seçenekleri ile dudak makyaj ürünlerini çeşitlendiren marka, bu kategori içerisinde Lip Gloss ve Dudak Kalemi çeşitleriyle de dikkat çekmektedir.

  Marka, her bir ürünü, farklı özelliklere sahip seçenekler şeklinde üretmektedir. Farklı cilt tiplerine ve tonlarına uygun fondöten, pudra ve allık seçenekleri ve kirpiklerde farklı etkiler yaratan maskara çeşitleri her yıl yeni ürün seçenekleri ile raflardaki yerini almaktadır.

  En Çok Tercih Edilen Max Factor Ürünleri

  En çok tercih edilen Max Factor ürünleri arasında ilk sırada maskaralar gelmektedir. Birbirinden farklı özelliklere sahip maskaralar arasında Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara Black, yoğun siyah formu ve özel fırçası ile kirpiklere hem dolgunluk vermekte hem de kıvırma etkisi yaratmaktadır.

  Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden seçiminizi yaparak, tüm seriler hakkında detaylı bilgi alabilir ve seçtiğiniz ürünleri, güvenilir alışveriş seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

  Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
  Ödeme Şekli
  TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
  YORUM YAZ
  Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?