Far

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Maybelline

“Belki de Sırrı Maybelline” sloganı ile akıllara kazınan marka, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunarken, kategorisinde dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır. Geniş kitlelere hitap eden ürün seçeneklerini, ulaşılabilir fiyat politikası ile sunarken, hedef kitlesini de oldukça geniş tutan marka, dünyada ve Türkiye’de ürünleri en çok kullanılan markalardan biri olmayı başarmıştır.

Birbirinden farklı ürün seçeneklerinin yanı sıra, tüketiciyi doğru makyaj uygulamaları konusunda eğitmeyi hedefleyen marka, bir kadının, kendisini genç ve güzel hissedebilmesi için tüm detayları düşünmekte ve sunmaktadır.

Maybelline Ürünleri

Maybelline Newyork makyaj ürünleri konusunda tüm detayları düşünerek serilerini sunmakta olan bir markadır. Makyaj sırasında kadınların ihtiyacı olan tüm ürünleri tek bir markanın çatısı altında sunması, hem ürünlerin birbirine uyum sağlaması hem de ulaşılabilirlik açısından oldukça olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Markanın ana kategorileri göz makyajı, yüz makyajı, dudak makyajı ve oje şeklindedir. Göz makyajı ürünleri, eyeliner, maskara, far, kaş kalemi ve göz makyajı temizleyicileri şeklinde gruplandırılmaktadır. Yüz makyajı ürünleri, allık, BB krem, kapatıcı, pudra ve fondöten şeklinde detaylandırılırken, dudak makyajı ürünleri içerisinde ise ruj, lip gloss ve nemlendirici dudak balmı seçenekleri sunulmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Maybelline Ürünleri

Makyaj sırasında ihtiyaç hissedilen tüm malzemeleri, kullanıcıları ile buluşturan Maybelline, neredeyse tüm ana gruplarında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Markanın yüz makyajı ürünleri arasında yer alan, Fit Me Matte+Poreless Fondöten’i 12 farklı renk seçeneği ile tüm cilt renklerine uyumlu formda sunulmaktadır. Yine aynı seriye ait göz makyaj ürünleri arasında yer alan Fit Me Concealer ise 5 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların en çok tercih ettiği göz ürünleri arasında yer almaktadır.

Son birkaç sezonun vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan Instant Anti Age Eraser Kapatıcı ise 7 farklı renk seçeneği ile göz makyajının tamamlayıcısı olurken, markanın Lash Sensational serisine ait ekstra black, black ve waterproff maskaraları tercih edilmektedir.

Maybelline markasının tüm ürünlerine online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden seçiminizi yaparak ulaşabilir, tüm ürünleri inceleyerek, güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Colossal Ürünleri ile Makyajınızı Devasa Muazzamlıkta Bitirin!

Makyaj genel olarak bir kadının olmazsa olmazıdır. Bazı kusurlarımızı kapatırken beğendiğimiz noktalarımızı da ön plana çıkarmak noktasında makyaj bize oldukça büyük kolaylık ve güzellik sağlar. Bakımlı ve düzgün gözükmek her kadını öz güven sahibi yapar. Günlük makyajda birkaç ürünle ön plana çıkarmak istediğimiz yüz hatlarımızı ortaya çıkararak aslında makyajımızı tamamlayabiliriz. Bunun için kendimiz için doğru olan ve en etkili, pratik ürünü bularak makyaj rutinlerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu hususta sizin için Colossal yani devasa pratik işlev sağlayan makyaj ürünlerini derledik. Bu ürünler ile makyajınızı mükemmelleştirebilirsiniz. Günlük makyaj fazlaca zaman aldığından ötürü pek çok kadın mevcut olan bu zaman israfını ve eforunu yaşamak istemez. Oysaki günlük yaptığınız makyajı hızlandıracak, elinize pratiklik katacak bir takım kolaylık sağlayan kozmetik ürünleri ile günlük makyaj rutinleriniz kabusa dönüşmesin ve de günlük makyajınızı severek yapın.

Sizler İçin Derlediğimiz ve Önerdiğimiz Colossal Ürünleri

Sizler için derlediğimiz ve önerdiğimiz colossal ürünleri şu şekildedir:

Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara: Maskara tercihinizi Maybelline New York Colossal Big Shot Maskaradan yaparak kirpiklerinize ekstra hacim ve renk katın.

Maybelline New York Colossal Kajal Göz Kalemi Blister: İle gözlerinizi ön plana çıkartmanız hem pratik hem de belirgin. Deneyenlerin büyük kısmı şiddetle öneriyor.

Maybelline New York Colossal Go Extreme Ekstra Siyah Maskara: Kirpiklerinize ekstradan hacim ve güç katan Maybelline New York Colossal Go Extreme Ekstra Siyah Maskara ile kirpiklerinizi belirginleştirin.

MAYBELLINE NEW YORK Colossal Big Shot Daring Black Maskara: Deneyenlerin çok büyük çoğunluğunun önerdiği bu maskara ile günlük makyajınızı gözlerinize ve bakışlarınıza çekebilmeniz oldukça kolay.

Maybelline New York Liner Colossal Kajal Argan Oil Extra Black: Maybelline New York Liner Colossal Kajal Argan Oil Extra Black ile net gözlere sahip olmak çok kolay. Siz de Maybelline New York Liner Colossal Kajal Argan Oil Extra Black ile net, keskin ve kararlı gözlere sahip olabilirsiniz. Dikkatleri gözlere çekerek daha derin bakışlarınızı ortaya çıkarın.

Colossal ile Güzelliğinize Güzellik Katın!

Birçok kadın makyaj yapmayı sever. Bakımlı görünmek, bakımlı yaşamak ve bazı kusurlarımızı kapatarak gündelik hayatımızı renklendirmek kadınların elindedir. Küçük makyaj hileleri ile olduğumuzdan çok daha kusursuz ve hoş gözükmek elbette mümkündür. Bu sebeple yapılacak ufak makyaj hileleri ile minik kusurlar kolayca kapanabilir. Böylelikle olduğundan hoş gözüken binlerce kadın var. Siz de Colossal ürünleri ile daha net makyaj hileleri ile daha kusursuz ve mükemmel görüntüye sahip olabilirsiniz. Colossal ile güzelliğinize güzellik katın!

Maybelline Eraser Hakkında Merak Edilen Her Şeyi Kaleme Aldık!

Her kadın güzeldir. Ufak makyaj hileleri ile daha güzel gözükmek, bakımlı olmak ve küçük kusurları uygun makyaj malzemeleri ile kapatmak kadınların güzelliklerine güzellik katar. Bu gibi sebeplerle kadınlar kişisel bakımlarına oldukça önem verirler. Bakımları için fazlasıyla zaman, para, enerji harcalar ve oldukça fazla efor sarf ederler. Bu sebeple pek çok kozmetik ürünü üretilir, tüketilir ve kullanılır. Bahsi geçen bu kozmetik sektöründe oldukça fazla bir rekabet durumu söz konusudur. Pek çok kozmetik firması birbirleriyle yarışır. Bunun yanında uzun yıllardır kozmetik sektöründe belli bir yere gelmiş ve kalitesinden asla ödün vermeyerek sonsuz müşteri memnuniyetini sağlamış bir takım markalar vardır. Bahsi geçen bu markalardan biri de Maybelline’dir. Maybelline kozmetik ürünleri ile tüm makyajınızı yapmanız ve kusursuz gözükebilmeniz oldukça kolay. Ürünlerini pratik uygulama kolaylığı ile tasarladığı için de ayrıca sevilen ve tercih edilen bir markadır. Ürettiği ürünler sevilerek kullanılır, çoğu kullanıcı için hiçbir kızarıklık yada olumsuz etki yapmadan mükemmel sonuçlara varmanızı sağlar. Maybelline makyaj markasının en sevilen ürünlerinden biri de Maybelline Eraser kapatıcıdır. Pratik uygulama süngeri ile bir kapatıcıdan beklenen tüm performansı kullanıcısına kolaylıkla ve pratik bir şekilde sunar. Teninizle bütünleşerek bütüncül bir görüntü sağlar ve de böylelikle doğal bir makyaj görüntüsüne kavuşmanızı oldukça rahat sağlar.

Size En Uygun Maybelline Eraser Tonunu Keşfedin!

Size en uygun Maybelline Eraser tonunu keşfedin! Maybelline Eraser üretildiği ilk zamandan beridir oldukça sevildi ve tüketildi. Hali hazırda beğenilmeye ve tüketilmeye de devam ediyor. Kapatıcılığı orta seviyeden daha yoğun olan hem de aynı zamanda yüksek kapatıcılığa yakın kapatma gücü sağlarken bir yandan da makyajınızın daha doğal gözükmesini sağlar. Böylelikle makyajınız sizi daha güzel yansıtır. Bunun yanında çok fazla ton seçeneği ile her cilt alt ton tipine hitap ettiği için pek çok insan tarafından sevilerek kullanılır. Bu tonları sizler için derledik:

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı-01 Light: En açık eraser tonudur. Beyaz alt tenliler için kullanımı idealdir.

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı-02 Nude: En açık tondan bir koyu ton olan bu numara ile kendinize uygun tonu yakalayabilirsiniz.

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı-03 Fair: Beyazdan ziyade daha kapalı ve orta tona yakın olan bu ton ile kendinize uygun cilt alt tipi kapatıcınızı belirleyin.

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı-06 Neutralizer: Genel olarak en çok tercih edilen bu ton Türk kadını cilt rengi ile en kolay machleşen tondur. Buğday tenli iseniz eğer size en uygun ton budur.

Maybelline Eraser ile Makyajınızı Kusursuzlaştırın!

Maybelline Eraser ile makyajınızı kusursuzlaştırın! Güzelliğinize güzellik katın!

Maybelline Rimel Tercihi İçin Merak Ettiğiniz Her Şeyi Sizin İçin Derledik!

İyi bir makyajın olmazsa olmazı çoğu zaman rimeldir. Doğru rimeli bulmak oldukça zordur. Çünkü her kadının bir rimelden beklentisi farklıdır. Bazı kadınlar daha uzun bir kirpik isterken bazı kadınlar da daha hacimli ve tek tek ayrılan kirpik talep eder. Bu yüzden kozmetik markaları, kadınların bu gibi taleplerinin farkında olduklarından ötürü pek çok farklı özelliğe sahip rimel üretmişlerdir. Üretilen bu çeşitli alanlardaki rimeller kadınların rimel taleplerine göredir. Maybelline rimel üretiminde önemli bir itibara sahip. Akmayan, yapışmayan ve tek tek doğal görünümlü kirpiklere sahip olmak için Maybelline rimel koleksiyonuna göz atmanızda fayda var! Maybelline rimel koleksiyonundaki bir çok çeşit rimel yelpazesiyle pek çok kadın aradığı ve istediği rimeli buluyor. Bu noktada Maybelline rimel koleksiyonu tüketim skalasında ön sıralarda! Binlerce kadın akmayan, ağırlık vermeyen, hacim ve derin bakış kazandıran Maybelline rimel koleksiyonundan rimel kullanıyor. Günlük makyajınızı tamamlamak için siz de Maybelline rimel tercihinde bulunup son derecede memnun kalabilirsiniz. Çünkü uzun yıllardır pek çok kadın Maybelline maskaralarından oldukça memnun.

Maybelline Rimel Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Rimel tercihinde; yukarıda bahsettiğimiz gibi her kadının farklı bir açıdan beklentiye sahip olmasından ötürü kendisine en uygun rimeli bulması zordur. Bu noktada rimel seçerken bilinmesi ve de dikkat edilmesi lazım gelen bir takım püf noktalar önem taşır. Rimelinizi seçerken öncelikle nasıl bir görüntü sağlamasını istediğinizi belirleyip, buna göre farklı rimel başlıkları ile Maybelline rimel koleksiyonundan tercihlerine en uygun rimeli bulabilirsiniz. Sizin için bu alternatifleri derledik:

Maybelline New York Maskara Lash Sensational Black: Tek tek ayrılmış dolgun kirpik şeklini kazanmanıza yardım eder. Kirpiklerin toplanmaması için tek bir sürüş ile tek tek ve net bir siyahlık kazanmasına yardımcı olur. İçeriğinde mevcut bulunan vitaminler ile kirpiklerini beşler, uzamasını sağlar ve güçlendirir.

Maybelline New York Maskara Classic Volume Express Extra Black 005: Kadınların en sık tercih ettiği maskaralardan biridir. Kirpiklerinize ağırlık hissi vermeden doğal bir görüntü sağlarken aynı zamanda derin bakışlar kazanmanıza yardımcı olmaktadır.

Maybelline New York Maskara Colossal Go Extreme Black: Yıllardır Maybelline rimel koleksiyonunun yapı taşlarından bir üründür hatta çoğu kadın için klasiktir diyebiliriz. Simsiyah bir görüntüyü tek bir sürümde sağlar. Yapış yapış bir görüntü gözükmesine engel olmaktadır.

Maybelline Rimel Koleksiyonu ile Kirpikleriniz Doğal ve Hacimli Bir Görüntüye Kavuşsun!

Maybelline rimel koleksiyonu ile kirpikleriniz doğal ve hacimli bir görüntüye kavuşsun! Siz de binlerce kadın gibi hem günlük  hem de gece makyajınızda istediğiniz net bakışlara ve derin bakışlara sahip olmak için Maybelline maskaralarından size en uygun bir tanesini seçerek hayalinizdeki dolgun kirpiklere kavuşun.

Colossal

Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla müşteriye ulaştırmayı hedefleyen Maybelline New York markasının oluşturduğu ve kelime anlamı itibariyle muazzam demek olan colossal serisi; daha vurgulu ve daha dolgun görünümlü ve daha pratik bir makyajı hedeflemektedir.

Her bütçeye uygun ürünler sunan Maybelline markası, makyaj ürünlerindeki kalitesi sebebiyle, dünyanın en çok satılan markaları arasında kendine önemli bir yer edinmiştir. Makyaj ürünlerinin aynı zamanda bakım yapan ürünler olması da tercih edilme sebepleri arasında sayılabilir. Ayrıca bir makyaj için lazım olan tüm ürünleri bünyesinde barındırması da kullanıcılar açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Colossal serisinin en fazla öne çıkan modelleri içinde maskaralar bulunmaktadır. İnce telli kirpiklerin bile takma kirpik edasıyla daha hacimli ve belirgin olmasını sağlayan bu ürünler, çeşitli kıvrım şekillerine sahiptir. Ayrıca göz makyajını daha belirgin hale getiren kalemleri de mevcuttur.

Maybelline ürünleri ile kusursuz bir makyaja sahip olabilirsiniz. Güzel bir makyaj demek kendinizi daha güzel hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu seri ile daha kusursuz bir makyajı çok daha kısa sürede elde edebilirsiniz.

Maybelline New York Colossal Serisi

Cosmetica web sitesinde onlarca çeşit bulunan Maybelline New York Colossal Serisi ürünlerinden herhangi birini tercih ederek dolgun görünen kirpiklere sahip olabilirsiniz. Makyaj yapmanızı kolaylaştıran ve güzelleştiren bu ürünlere uygun fiyatlı olarak ulaşmak için ilgili aramaları yapabilir, incelemeler gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı-01 Light ürününe sahip olarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte uygun fiyatlara satılan bu ürün, sağlık yönünden hiçbir risk içermez ve kaliteli bir şekilde yer alır.

Maybelline New York Colossal Fiyatları

Cosmetica, uygulamış olduğu fiyat politikası sayesinde ürünlerinin tamamını uygun fiyatlara sunar. Böylelikle çok daha kaliteli ürünleri uygun fiyatlara alma imkânınız doğmuş olacaktır. Öte yandan bu özellik sağlanırken kalite ve dayanıklılık gibi özelliklerden asla ödün verilmemektedir. Uygulanan fiyat politikası sayesinde bütçenizden tasarruf edebilir, tamamen bütçe dostu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte siz de kalite, uygun fiyat ve dayanıklılık gibi faktörleri bir arada arıyorsanız Cosmetica web sitesini ziyaret edebilir, ürünleri inceleyebilir ve daha sonra satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?