Filtre
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
9 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 

Oral – B

Türkiye’de P&G firmasının çatısı altında hizmet vermekte olan Oral – B, 50 yılı aşkın süredir, kişisel ve diş doktorlarına yönelik ağız bakım ürünleri üreten markalar arasında yer almaktadır. Amerika ve diğer uluslararası pazarlarda en çok tercih edilen ağız bakım ürünleri firması olan marka, çocuk, yetişkin ve özel ağız bakımı ihtiyacı bulunan kişiler olmak üzere farklı gruplara yönelik ürün seçenekleri sunmaktadır.

Çocuk ve yetişkinlere özel manuel, şarj edilebilir ve pilli diş fırçalarının yanı sıra, diş macunu, diş ipi, ağız bakım suyu gibi ürünlerden oluşan oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasından dolayı, diş fırçası endüstrisinin Pazar lideri konumunda yer almaktadır.

Oral – B Ürünleri

Her yaş grubuna yönelik ağız bakım ürünleri sunan Oral – B, farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettiği ürünlerini, seriler halinde kullanıcılarına sunmaktadır. Bu ürünler, şarj edilebilir diş fırçaları, manuel diş fırçaları, yedek fırça başlığı, diş ipleri, ağız bakım suları, diş macunları ve çocuklara yönelik ağız bakım ürünleri şeklinde gruplandırılmaktadır.

Profesyonel ağız bakımını, günlük ağız bakım rutininin içerisine taşımayı hedefleyen marka, tüm diş ve diş eti sorunlarının tedavisine yardımcı ürün serilerinin yanı sıra, bu sorunların oluşumunu önlemeyi de hedeflemektedir. Özellikle diş fırçalama işlemini, özel ürünleri ile hem zevkli hem de güvenilir hale getiren marka, yetişkin serilerinde diş sağlığına yönelik birbirinden farklı ürünler sunarken, çocuk ürünlerinde sunduğu farklı renk ve desenlerle çocuklara dış fırçalama alışkanlığı kazandırmayı amaçlamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Oral – B Ürünleri

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında şarj edilebilen diş fırçaları ve bu fırçaların yedek başlıkları gelmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra, markanın ikili paketler halinde sunulan manuel diş fırçaları ve diş ipleri de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Pro 790 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Siyah 1+1, iki kişilik kullanım özelliği ve farklı diş temizliği fonksiyonları ile severek kullanılan ürünlerin başında gelirken, şarj edilebilir diş fırçaları arasında yer alan Vitality serisi, beyazlatma özelliği ve ulaşılabilir fiyat politikası ile tercih edilmektedir.

Oral-B markasının tüm ağız bakım ürünlerini incelemek ve sipariş vermek için sitemizde yer alan markalar bölümünden seçiminizi yapmanız yeterlidir.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?