Kondom

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
DurexDurex(14)
OkeyOkey(17)
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
Markalar
Ürün
  Aradığınız ürünü bulamadık.

  Prima

  Procter & Gamble için çalışan bir kimyager olan Victor Mills, tek kullanımlık çocuk bezlerini ilk üreten kişidir. İlk olarak kendi torunlarında denediği bu bezlerle devrim yaratmış ve bu şekilde Prima kurulmuştur. Bebeklere rahatlık, ebeveynlere ise büyük kolaylık sunan bu kullan – at ürünler, kısa sürede süpermarketlerde, eczanelerde ve büyük mağazalarda satılmaya başlamıştır. Yıllar içerisinde ürün yelpazesini genişleten markanın önceliği her zaman bebek bezleri olmuş ve bebeklerin ihtiyaçları düşünülerek ürün çeşitliliği sağlanmıştır.

  Çocuk bezlerine, emekleyen bebeklere özel, yeni doğan bebeklere özel, prematüre bebek bezi, ekstra emici gündüz bezi gibi farklı seçenekler eklemiştir. Son yıllarda ise bu özelliklerin yanı sıra, bebek bezlerinin içerikleriyle ilgili yeniliklere odaklanan marka, nefes alan ve koruyucu losyon içerikli ürünlerini piyasaya sunmuştur.

  Prima Ürünleri

  Bebek bezi denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Prima, ürünlerini yenidoğan, bebek ve çocuk olmak üzere 3 ana kategoriye ayırmaktadır. 0 – 3 ay arası yeni doğan bebekler için üretilen seride, bu dönemde maksimum seviyede hassas olan bebek cildi göz önünde bulundurularak ürün seçenekleri sunulmaktadır. 3 – 12 ay arası bebekler için sunulan ürünler, bebeğin her ay gelişimini göz önünde bulundurarak, en kullanışlı ürünleri sunmaktadır. 12 ay sonrası çocuklar için sunulan ürünler ise, yürümeye başlayan çocukların hareketlerine göre tasarlanmaktadır.

  Marka, bebek bezinin yanı sıra, bebek cildine özel olarak üretilen ıslak havluları da ebeveynlerin kullanımına sunmaktadır.

  En Çok Tercih Edilen Prima Ürünleri

  Bebeklerinin rahatlığını düşünen ebeveynlerin tercihi olan Prima, bebek ve çocuk bezi üreten firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Markanın her yaş grubuna hitap edecek, farklı seçeneklerdeki bebek bezlerinin yanı sıra, ıslak havluları da, bebeklerde banyo yapmış hissi yaratmakta ve bebek cildini yıpratmadan temizlemektedir.

  En çok tercih edilen Prima ürünleri arasında, fazla adetli, ekonomik paketler anne ve babalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerdir. Online alışveriş sitemizde yer alan bebek ürünleri kategorisinden seçiminizi yaparak, fırsat paketlerini inceleyebilir, avantajlı fiyatlarla alışveriş hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  Prima Bebek Bezi ile Tanışarak Bebeğinize İhtiyacı Olduğu Güven Hissini Sağlayabilirsiniz!

  Bebekler dünyanın en güzel ve hassas canlıları. O kadar korumaya ve özene ihtiyaçları var ki anne babalar bebeklerini bu sebeple gözlerinden bile sakınır. Bebekleri için en doğru büyüme şeklini benimserler. En doğru beslenme şeklini uygularlar, en hassas bebek kıyafetleri satın almaya özen gösterirler, en besleyici yiyecekler ile gelişimlerine katkıda bulunurlar. Büyüdüklerinde çocukları için en doğru eğitimi almaları için ellerinden geleni yaparlar. Ebeveynlerin bebekleri için en hassas oldukları konulardan biri de bebek bezi seçimidir. Bebekler doğduklarında ipek gibi bir cilde sahip olarak dünyaya gelir. Pamuk gibi ciltlerine değen her kıyafetin ve bezin de bebeğin cildine uyum sağlayacak kadar yumuşak ve hassas yapıda olması gerekmektedir. Bu sebeple en hassas ve ipeksi bebek bezleri tercih edilir. Milyonlarca annenin yukarıda bahsi geçen bu gibi sebeplerden ötürü bebek bezi tercihi Prima bebek bezi oluyor. Prima bebek bezi bebeklerin hassas cildi için özenle tasarlanmış ve üretilmiştir. Uzun yıllardan beri bebek bezi sektöründe lider bir markadır. Çünkü müşteri memnuniyetini kurulduğu zamandan beridir kesintisiz sağlar. Biz de Cosmetica firması olarak Prima bebek bezi satışlarımızı, severek ve büyük bir memnuniyet ile sağlıyoruz.

  Prima Bebek Bezi Annelerin En Çok Tercih Ettiği Bebek Bezi Markasıdır

  Prima bebek bezi annelerin en çok tercih ettiği bebek bezi markasıdır. Çünkü yıllardan beri kullanıcılarına sağladığı müşteri memnuniyeti ile kalitesinden asla ödün vermeyen bir markadır Prima bebek bezi markası. Bir bebek bezinden beklenen tüm beklentileri oldukça karşılar. Deneyen neredeyse her anne bebek bezi tercihinde Prima bebek bezi markasını önermektedir. Bir bebek bezi bebeğin hassas tenine uygun yapıda olmalıdır. Onun narin cildini tam manasıyla kavramalıdır ki oluşabilecek sızıntıları engelleyebilsin. Ayrıca bebek kendini ıslaklık hissi içerisinde genellikle huzursuz hisseder. Bebek bezi sıkıntıları hemen emmelidir ki bebek kendini kuru hissetsin.

  Prima Bebek Bezi İle Bebeğinizi Huzurlu Hissettirin!

  Bebek bezi tercihinde en önemli dikkat noktalarından biri de pişik yapıp yapmadığıdır. Bazı bebekler pişiğe karşı daha hassas ve daha fazla duyarlı olur. Bu fazla hassaslıktan dolayı normal bebeklerden daha hızlı pişik olurlar. Pişik kremlerini kullanmak yerine aslında genel olarak düşünüldüğünde en doğru çözüm bebeğin bezini değiştirmektir. Çünkü pişiğin o anki tedavisi için pişik kremi kullanmak kısa vadede çözümdür. Bebeğiniz sürekli pişik oluyorsa eğer, bebeğinizi sürekli kremle pişikten korumaya çalışmak yerine bebek bezi değiştirme yoluna gidilmelidir. Çünkü bebeklerin narin cildine her bebek bezi tam manasıyla uyum sağlamayabilir. Bu noktada da Prima bebek bezi, yıllardan beridir pişik noktasında kullanıcılarından tam puan alıyor. Bebeğinizin pişiğe karşı mücadele etmesine en büyük desteği Prima bebek bezi sağlıyor.

  Prima Premium Care 3 ile Tanışın!

  Bebekler dünyadaki en hassas varlıklar. Doğumlarının mucize oluşu, kendi başına ihtiyaçlarını giderememeleri, her konuda minik ve hassas oluşlarından dolayı anne babalar içgüdü olarak bebeklerine her zaman için ellerinden gelen en iyi şeyleri sunmaya çalışırlar. Bebeklerin bu noktada pek çok ihtiyaçları vardır. Beslenme, barınma gibi ihtiyaçları anne babalar karşılarken en seçici şekilde davranmaya özen gösterir. Bir bebeğe sağlanacak ihtiyaçların en önemlilerinden biri de bebek bezidir. Bebek bezinin bebeğe uyumlu olması gerekir. Gün içerisinde özel bölgesi kapalı kalmak durumda olduğu için bebek bezi bebeğin teni ile uyumlu olmalıdır. Bebek teni doğası gereği oldukça hassastır. Bu sebeple bebek bezi tercihinde bebeğin narin cildini tahriş etmeyecek, onun ipeksi cildine uyum sağlayabilecek bir bebek bezi tercih etmek bebeğin sağlığı ve gün içerisindeki huzuru için çok önemlidir. Bu konuda pek çok firma çok uzun zamandan beri bebek bezi üretme hususunda yarış içinde. Çok uzun zamandan beri bebek bezi sektöründe lider marka Prima. Prima, bebek bezi üretiminde açtığı çığır ve sağladığı başarı ile müşteri memnuniyetini hiçbir zaman kaybetmedi.

  Prima Premium Care 3 Hakkında Merak Edilen Her Şey

  Prima premium care 3 hakkında merak edilen her şeyi sizin için bu yazıda açıklamaya çalıştık. Prima Premium care 3, özel olarak geliştirilmiş bir bebek bezi ürünüdür. Üretici firma, bebek cildinin ne kadar hassas ve narin olduğu bilgisinden hareketle Prima Premium Care 3 ürününü de özel olarak geliştirdi. Bu ürün ile bebeğinizin bezi asla akmaz. Bebek sıvısını hemen anında emen yapısı dolayısıyla annelerin vazgeçilmez tercihi Prima Premium Care 3 olmaktadır. Bebeğin cildini yumuşacık saran, onun ipeksi tenine her daim uyum sağlayan, bebeğin narin cildine asla pişik yapmayan prima Premium care 3 bebeğiniz için bir bebek bezinden ihtiyaç duyduğunuz her şeyi karşılayabilirsiniz. Böylelikle bebeğinizin gün içerisinde huzurlu ve mutlu olmasını sağlayabilir ve güvende hissetmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bebeğinizin mutlu ve huzurlu olması bizim için her şeyden mühim.

  Siz de Prima Premium Care 3 ile Bebeğinize En Rahat Bebek Bezini Sağlayın!

  Siz de prima premium care 3 ile bebeğinize en rahat bebek bezini sağlayın! Prima Premium care 3 bebeğiniz için üretilmiş, bebeğinizin hassasiyetleri göz önüne alınarak geliştirilmiş bir bebek bezidir. Sektöründe lider olan bahsi demin geçen bu marka ile milyonlarca bebek huzurlu ve mutlu. Bebeğinizin gün içerisinde huzurlu olması kullandığı bebek bezine bağlıdır. Bazı bebekler pişik yapar ve bebeğin gün içerisinde ve de uykusunda huzursuz hissetmesine, sürekli ağlamasına ve mutsuz olmasına neden olur. Bu sebeple bebek bezi seçimi büyük önem taşır. Prima Premium care 3 bebeğiniz için ideal bebek bezidir. Siz de prima Premium care 3 ile bebeğinize hak ettiği konforu gün içerisinde sağlayın.

  Prima Premium Care 04 ile Tanışın!

  Bebekler, dünyanın en hassas ve korunmaya muhtaç varlıkları. Her anne baba bebeği için her türlü konuda en iyisi olsun ister. Bebeğinizin yemek, beslenme, barınma gibi yaşamsal faaliyetlerini sağlayabilmek için en doğru ürünleri tercih etmelisiniz. Bebek bakımı noktasında bazı konularda özellikle dikkat etmek gerekir. Çünkü bebeğinizin sağlığı her şeyden mühimdir. Bu sebeple bebeğinizin altını da onun hassas cildine en uygun bez ile bezlemeniz gerekir. Bazı ucuz ve kalitesiz bezler bebeğinize pişik yapar, bebeğinizin vücudunu tam olarak kavramaz ve onu rahatsız eder. Bu yüzden Prima Premium Care 04 ile tanışın. Prima Premium Care 04 bebeğinizin narin cildine özel olarak üretilmiştir. Bebeğinizin vücudunu sararak ve sıvıyı hapsederek onu gün içerisinde rahatsız etmez. Aksine ihtiyacı olduğu konforu ona sunar.

  Prima Premium Care 04 ile Bebeğinize İhtiyacı Olduğu Konforu Sağlamanız Çok Kolay!

  Prima Premium Care 04 ile bebeğinize ihtiyacı olduğu konforu sağlamanız çok kolay! Bebeğinizin hassas cildine ve narin tenine uygun olarak üretilmiş olan Prima Premium Care 04 ile bebeğinize ihtiyacı olduğu konforu ve rahatlığı sunmak sizin elinizde. Bebeğinize anında kuruluk hissini sağlar. İpeksi ve narin yapısı ile bebeğiniz asla bez içerisinde huzursuz olmayacak. Prima Premium Care 04 yeni doğan bebeklere göre özel tasarlanmıştır. Onların hassas bedenlerine, fizyolojik yapılarına özel olarak geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. Böylelikle bebeğiniz asla bezden ötürü ıslaklık hissi yaşamaz aksine kuruluk hissi yaşayarak kendini mutlu ve güvende hisseder. Kendini kullandığı bezden ötürü güvende hisseden bebeğinizin sürekli huzurlu ve mutlu olması bu sayede de sizin de mutlu ve huzurlu olmanız kaçınılmazdır.

  Prima Premium Care 04 Bebeğinizin Rahatı İçin En Doğru tercihtir!

  Bebekler bazen gergin ve stres altında olabiliyorlar. Bu durumun pek çok sebebi olabilir. Öncelikle bebeğiniz eğer yeterince doymamışsa ya da açlık hissediyorsa huzursuz olabilir. Bunun yanı sıra bebeğiniz gaz problemi yaşamasından ötürü de huzursuz olabilir ve sürekli ağlayabilir. Genel olarak bebekler altı pislendiğinde ve ıslak, güvensiz hissettiğinde gergin olur ve ağlar. Bu sebeple bebeğiniz için en doğru bez tercihinde bulunmanız sizin ve bebeğiniz için en doğru çözümlerden biridir.

  Dünya üzerinde bir çok anne bebeği için bez tercihinde Prima Premium Care 04 kullanıyor ve devamlı memnun kalıyor. Prima Premium Care 04 bebeğiniz için en doğru tercihtir. Bebeğinizin hassas cildi baz alınarak üretilen Prima Premium Care 04 ile bebeğiniz bez kullanımında en doğru tercihleri yaparak en mutlu ve huzurlu sonuçlara kavuşabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz de siz de mutlu olursunuz.

  Prima Premium Care 5 ile Tanışın!

  Bebekler, dünyanın en hassas ve korunmaya muhtaç varlıklardır. Her anne baba bebeği için her türlü konuda en iyisi olsun ister. Bebeğinizin yemek, beslenme, barınma gibi yaşamsal faaliyetlerini sağlayabilmek için en doğru ürünleri tercih etmelisiniz. Bebek bakımı noktasında bazı konularda özellikle dikkat etmek gerekir. Çünkü bebeğinizin sağlığı her şeyden mühimdir. Bu sebeple bebeğinizin altını da onun hassas cildine en uygun bez ile bezlemeniz gerekir. Bazı ucuz ve kalitesiz bezler bebeğinize pişik yapar, bebeğinizin vücudunu tam olarak kavramaz ve onu rahatsız eder. Bu yüzden Prima Premium Care 5 ile tanışın. Prima Premium Care 5 bebeğinizin narin cildine özel olarak üretilmiştir. Bebeğinizin vücudunu sararak ve sıvıyı hapsederek onu gün içerisinde rahatsız etmez. Aksine ihtiyacı olduğu konforu ona sunar.

  Prima Premium Care 5 ile Bebeğinize İhtiyaç Duyduğu Güveni Sağlayabilirsiniz

  Prima Premium Care 5 ile Bebeğinize İhtiyaç Duyduğu Güveni Sağlayabilmeniz çok kolay. Bebekler kadar hassas, narin cildi kadar yumuşak ve narin bir bebek bezi ile bebeğin gün içerisinde huzurlu hissetmesi ve mutlu olabilmesi mümkündür. Bu noktada bebek bezi tercihini en doğru markadan yana kullanmak hem bebeğinizin huzurlu hissetmesi için hem de bu sayede sizin mutlu olabilmeniz için önemli bir seçimdir. Prima Premium Care 5 ile bebeğinizin mutlu ve güvende hissedebilmesi mümkündür. Bebeğinizin vücudunu tam olarak kavrayan Prima Premium Care 4, beklenmedik sızıntı ve akıntılara karşı bebeğinizi korur. Bunun yanında ipeksi yumuşaklığı ile narin ciltli bebeğinizin cildine tahriş ve pişik oluşturmaksızın onu güvenle sarar. Sıvıları hızı emebilen özel olarak üretilmiş iç yapısı ile bebeğinizin gün içerisinde kuru hissetmesini sağlar. Böylelikle bebeğiniz gün içerisinde huzurlu hissederken siz de onun mutluluğu ve sakinliği ile huzurlu hissedersiniz.

  Prima Premium Care 5 Bebek Bezi ile Bebekler Daima Mutlu

  Bebekler bazen gergin ve stres altında olabiliyorlar. Bu durumun pek çok sebebi olabilir. Öncelikle bebeğiniz eğer yeterince doymamışsa ya da açlık hissediyorsa huzursuz olabilir. Bunun yanı sıra bebeğiniz gaz problemi yaşamasından ötürü de huzursuz olabilir ve sürekli ağlayabilir. Genel olarak bebekler altı pislendiğinde ve ıslak, güvensiz hissettiğinde gergin olur ve ağlar. Bu sebeple bebeğiniz için en doğru bez tercihinde bulunmanız sizin ve bebeğiniz için en doğru çözümlerden biridir.

  Dünya üzerinde bir çok anne bebeği için bez tercihinde Prima Premium Care 5 kullanıyor ve devamlı memnun kalıyor. Prima Premium Care 5 bebeğiniz için en doğru tercihtir. Bebeğinizin hassas cildi baz alınarak üretilen Prima Premium Care 5 ile bebeğiniz bez kullanımında en doğru tercihleri yaparak en mutlu ve huzurlu sonuçlara kavuşabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz de siz de mutlu olursunuz.

  Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
  Ödeme Şekli
  TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
  YORUM YAZ
  Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?