Nemlendiriciler

Filtre
SEÇİMLER
16 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 

Procsin

2005 yılında Türkiye’de kurulan Procsin laboratuvarı, yarı kimyasal yarı bitkisel formüller kullanarak üretim yapan ilk laboratuvar olma özelliğini taşımaktadır. Herbal Science Technology kullanarak ürünlerini formüle eden marka, kullanıcılarına maksimum fayda sağlamayı hedeflemektedir.

Üretim sırasında bitki özleri, bitki yağları, meyveler, doğal demir oksitli kırmızı killer, organik nebatiler, bitkisel boya pigmentleri ve termal sular kullanan Procsin, kozmetik ve dermatoloji sektöründe ihtiyaca yönelik üretim yapan markalar arasında yer almaktadır.

Cilt, kişisel bakım, makyaj, parfüm ve anne bebek ürünleri sunan marka, cilt ürünlerinde problemleri en aza indirmeyi hedefleyerek ürünlerini geliştirmektedir. Günlük cilt bakım ürünlerinin yanı sıra, leke giderici, aydınlatıcı ya da çatlak bakım kremleri de seçenekler arasında yer almaktadır.

Procsin Ürünleri

15 yıla yakın süredir, Türkiye’nin kozmetik sektöründe önde gelen markalar arasında yer alan Procsin, tüketicinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, doğadan ve özel formüllerden oluşan birbirinden farklı ürün seçeneklerini kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu ürünler ana başlıklar altında toplandığında, parfüm, makyaj, cilt bakımı, bakım yağları, ağız bakımı, kişisel bakım, saç bakımı ve güneş bakım ürünleri gibi oldukça büyük bir kitleye hitap eden ürün seçenekleri sunduğu görülmektedir. Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan marka, farklı yaş gruplarının talepleri ve cilt sorunları doğrultusunda ürün seçeneklerini her yıl genişletmeye devam etmektedir.

En Çok Tercih Edilen Procsin Ürünleri

Diş macunundan, yüz bakım yağına, makyaj malzemesinden, güneş bakım kremlerine kadar oldukça geniş ürün alternatifi sunan Procsin markasının ürünleri düzenli kullanım sonrasında olumlu müşteri yorumları alan markalar arasında yer almaktadır.

Markanın en sevilen ürünleri arasında ilk sırada diş macunu seçenekleri yer almaktadır. White Plus Diş Macunu, diş minesini yıpratmadan, dişleri beyazlatmaya yardımcı ürünlerden biridir. Markanın ürünleri arasında yer alan Make Up Remower Balm ve Make Up Cleansing Oil de markanın severek kullanılan ürünleridir. Cosmetica tarafından sunulan Procsin ürünlerinin tamamını online alışveriş sitesinde inceleyerek, ihtiyacınıza uygun ürünleri seçebilir ve güvenilir alışveriş standartlarında, satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?