Parfüm-Edt

Filtre
SEÇİMLER
0 Ürün
Markalar
Ürün
  Aradığınız ürünü bulamadık.

  Slazenger Parfüm ile Tanışarak Teninize En Uyumlu Kokuyu Bulun!

  Dış görünüşümüz karakterimizi yansıtan en önemli etkendir. Dış görüntümüzü yansıtan pek çok unsur bulunmaktadır. Giydiğimiz kıyafetin renginden şekline, taktığımız takıdan giydiğimiz ayakkabıya, kullandığımız aksesuara kadar pek çok ayrıntı ile dış görüntümüz oluşur. Dış görüntümüzü oluşturan bahsi geçen bu detaylar arasında çok önemli bir detay da kokudur. Kokular ilk intibada karşımızdaki insana verebileceğiniz kendinizi ifade edebileceğiniz en net mesajı içerir. Her tene her koku da uygun değildir. Genel olarak herkesin ten kokusu farklıdır. Kendi ten kokumuza ve dış görüntümüzdeki tarzımıza en uygun kokuları kullanmak tarzımızı tamamlama konusunda en uygun hareket olacaktır. Yaşımıza, tarzımıza en uygun kokuyu bulmak da esasında meşakkatli bir iştir. Kokumuza en uygun deodorantı da kullanmak aslında en temiz şekilde kokmamızı sağlar. Bahsi geçen bu parfüm ve koku konusunda pek çok markanın üretmiş olduğu pek çok parfüm kokusu mevcuttur. Biz de, Cosmetica olarak; uzun zamandır parfüm ve deodorant konusunda çok sık talep edilen ve müşteri memnuniyetini sonunda kadar sağlayan Slazenger parfüm markasının en beğenilen ve en sık tercih edilen ürünlerini sizler için bu yazımızda derledik.

  En Sık Tercih Edilen Slazenger Parfüm Ürünlerini Sizler İçin Derledik!

  En sık tercih edilen Slazenger parfüm ürünlerini sizler için derledik! İşte sizler için en beğenilen Slazenger parfüm ürünleri:

  • Slazenger Active Sport Mavi 125 Ml Erkek Parfüm: En sık tercih edilen ve sevilen bir ürün olan Slazenger Active Sport Mavi 125 Ml Erkek Parfüm uzun zamandır pek çok erkeğin severek kullandığı bir kokudur. Daha günlük ve spor bir kokuya sahiptir. Hemen hemen her yaş skalasına hitap eder.
  • Slazenger Active Sport Parfüm Seti Mor 125 Ml Edt: Slazenger parfüm denilince akla ilk olarak gelen kokulardan biri de Slazenger Active Sport Parfüm Seti Mor 125 Ml Edt’dir. Bu koku diğer Slazenger parfüm kokularına göre daha çekici bir şekilde kokmanızı sağlar.
  • Slazenger Activesport Edt Mavi 125 Ml Parfüm: Slazenger parfüm kokularının en sevilenlerinden biri olan Slazenger Activesport Edt Mavi 125 Ml Parfüm ile ideal kokunuzu bulabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.
  • Slazenger Active Sport Yeşil Erkek Parfüm Seti 125 Ml: Pek çok erkeğin hoşlanarak kullandığı parfümlerden biri olan Slazenger Active Sport Yeşil Erkek Parfüm Seti 125 Ml ile tarzınızı değiştirebilir ve en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

  Slazenger Parfüm ile Kendi Tarzınızı Yansıtın!

  Slazenger parfüm ile kendi tarzınızı yansıtın! Kokular tarzımızı yansıtmada kilit anahtarlardan biridir. Siz de kendi tarzınızı en iyi şekilde kokular vasıtası ile yansıtmak ve insanlar üzerinde kalıcı bir etki yaratmak istiyorsanız Slazenger parfüm ürünleri ile tanışarak kendinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

  Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
  Ödeme Şekli
  TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
  YORUM YAZ
  Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?