Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
27 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:27 

Epilasyon Malzemeleri -  Tüy Dökücü Krem

Kişisel bakımınızı evde kolayca yapabileceğiniz epilasyon ürünleri Cosmetica'da! Tüy dökücü krem çeşitleri, sir ağda, tüy sarartıcı ve ağda bantları gibi tüm ağda malzemeleri en uygun fiyat seçenekleri ve indirim fırsatlarıyla burada!

Tüy dökücü krem, hem kadın hem de erkeklerde, istenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Tüylerin, var olduğu bölgeden ayrılmasını sağlayan kimyasallar ile formüle edilen bu ürünlerin, erkek ve kadın olmak üzere farklı seçeneklerinin yanı sıra, farklı cilt tiplerine ve vücudun farklı bölgelerine uygun seçenekleri de yer almaktadır.

Kimyasal içeriği ile tüylerin köklerini zayıflatarak, bulunduğu bölgeden kopmasını sağlayan bu kremler, özellikle hızlı sonuç vermesi ve pratik olması nedeni ile tercih edilmektedir. Ağdanın acılı ve uzun zaman alan bir yöntem olması, jiletin ise kesiklere neden olma ihtimali ve tüylerin kısa sürede yeniden çıkması, markaları farklı bir yöntem arayışına sokmuş ve bu ihtiyaca yönelik kremler üretilmeye başlamıştır.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü krem, istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye, bir krem sürme işleminden farksız olarak uygulanmaktadır. Bölgenin tamamına bu kremin uygulanmasından sonra, ürün paketinde belirtilen süre beklenmeli ve tüylerin çıkış yönünün tersine olacak şekilde, ürün içerisinde sunulan spatula ya da bu ürüne benzer bir malzeme ile krem bölgeden sıyrılmalıdır. Bu işlem sırasında kremle birlikte, tüylerde bölgeden ayrılacaktır. Tüm bölge kremden temizlendikten sonra, ılık suyla iyice durulanmalıdır.

Tüy dökücü kremlerin kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunların arasında ilk sırada alerji testi gelmektedir. Bu ürünü sunan markalar, dermatolojik olarak kremleri test etmektedir ancak hassas cilde sahip kişiler, ürünün tamamını kullanmadan önce küçük bir bölgede deneme yapmalıdır. Alerjik bir durum söz konusu olmadığında, tüm bölgeye uygulama yapılabilmektedir. Ürünün hangi bölgelerde kullanıma uygun olduğu, kutularında detaylı olarak yazılmaktadır. Son dikkat edilmesi gereken detay ise, kullanımın hemen sonrasında çok sıcak su ile durulama yapılmaması gerektiğidir.

En Çok Tercih Edilen Tüy Dökücü Krem Markaları

Sesu, Veet ve Fem markaları, istenmeyen tüylerden kurtulmaya yönelik ürünler açısından en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Bu markaların geniş ürün yelpazesinin içerisinde tüy dökücü kremler de yer almaktadır.

Online alışveriş sitemizde yer alan epilasyon ürünleri kategorisinden, markaların tüm ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?