Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 

Sir Ağda

Yüz yıllardır kullanılan ağdanın ne kolay ve tüyleri azaltma konusunda en ileri boyutu olan sir ağda hem evinizin konforunda hem de çok daha uygun fiyatlarla uygulanabildiği için kadınların depilasyon tercihleri arasında ilk sırayı almaktadır.

Her cilt tipine uygun modellerinin bulunması ise bu tercihleri daha da sıklaştırmaktadır. Roll-on olarak kullanıma sunulabilen bu ürünlerin yanında kutu şeklinde ve hazır ağda bantları olarak da satışa sunulabilmektedir. Özellikle hazır bantların çok kısa sürede kullanılabilmesi ve zahmet gerektirmeden acısız sonuçlar sağlayabilmesi sebebiyle çok fazla rağbet görmektedir.

Daha düz alanlarda kullanılabilen roll-on çeşitlerinin yanında, kıvrımlı yüzeyler için daha çok partikül ağda veya ağda bantları tercih edilmektedir. Genel itibariyle makineler yardımıyla kullanılan bu ürünler, şartların el verdiği ölçüde evlerde sıcak su yardımıyla da hazırlanabilmektedir.

Sir ağda tercihi yaparken özellikle kullanacağınız alanı belirlemek ve cilt tipinize uygun ürün seçmek oldukça büyük önem arz etmektedir. Yeşil renkli ürünler daha çok zorlu kıl köklerine hitap ederken, pembe renkler hassas ciltler için uyum sağlamaktadır.

Sir Ağda Çeşitleri Cosmetica Farkıyla Sizlerle Buluşuyor

Cosmetica web sitesinde onlarca çeşit ağda çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu ürünleri kişisel bakımınızı tamamlamak için kullanabilir, ürünler arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bununla beraber ürünlerin tamamı kaliteli özelliklere sahiptir. Örneğin Veet Sir Ağda Bandı Normal Cilt 12'li ürününü alarak kişisel bakımınızı yaparken aynı zamanda bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Kişisel bakımınızı yapmanız için gerekli olan bu ürünler, sağlık açısından hiçbir risk içermemektedir. Bu sayede ürünleri alabilir ve güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sir Ağda Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunsa da ilk olarak ürün miktarı, fiyatları belirleyen ilk faktördür. Miktar arttıkça fiyatlar artış gösterebilir ancak birim başına düşen maliyet düşüklüğü açısından miktar çokluğu size tasarruf ettirmektedir. Kalite, diğer fiyatları etkileyen faktörlerden birisidir. Kaliteli ürünler fiyatları yüksek olsa da Cosmetica, geliştirmiş olduğu fiyat ve kalite politikaları gereğinde kaliteli ürünleri sizlere uygun fiyata sunmaktadır. Bu sayede çok daha kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Siz de kalite ve uygun fiyat faktörlerini bir arada istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir, ürünleri inceleyebilir ve satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ağda

Yüz yıllardır kadınların kullandığı depilasyon yöntemlerinden olan ağda, uzun süreli pürüzsüzlük sağladığı için daha çok tercih edilmektedir. Kıl köklerinin doğrudan koparılması sayesinde, ten üzerinde görünmesi iki hafta kadar sürdüğü için, bu süreç içinde temizlik hissi sağlamaktadır.

Eski dönemlerde kullanılan yöntemlerde çam sakızının ağaçlardan toplanması, eritilmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesi oldukça uzun zaman almaktaydı. Teknolojinin ilerlemesi sayesinde hazır halde satışa sunulan bu ürünler, büyük kolaylık sağlamaktadır. Yalnızca kutu halinde değil, hazır halde de satışa sunulan bu ürünler, oldukça yüksek verim almayı sağlamaktadır.

Her cilt tipi için ayrı olarak üretilen bu ürünlerde en çok verim alınan ve en sık tercih edilense, sir ağda olmaktadır. Ciltte bıraktığı ipeksi his ve hassas ciltlere bile zarar vermeden kullanılabilmesi tercih faktörlerinde önemli bir etken olmaktadır.

El, yüz, bacak, kol altı ve özel bölgelerde kullanılan bu ağda çeşitleri, acıyı azaltma etkisi sayesinde büyük kolaylık sunmaktadır. Özellikle bantların sağladığı kolaylıkla, yalnızca kadınların değil, istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen erkeklerin de tercihi olmaktadır.

Ağda Çeşitleri

Cosmetica web sitesinde yüzlerce çeşit ağda ürününe ulaşabilirsiniz. Örneğin Vivet Sir Agda Bandı Azulen 41'li Set’i tercih ederek set halinde bir ürüne sahip olabilirsiniz. Uzun süreli kullanım sağlamasıyla kişisel bakımınıza yardımcı olacak olan bu ürün, sitemizde tamamen uygun fiyatlara yer almaktadır. Öte yandan Veet markasının kaliteli ürünlerini tercih ederek yine verimli bir kullanımı benimseyebilirsiniz. Kişisel bakımda ön plana çıkan bu ürünleri tercih ederek bakımınızı tamamlayabilir, harika görüntülere imza atabilirsiniz.

Sir Ağda Fiyatları

Cosmetica’nın uygulamış olduğu fiyat politikalarına göre ürünlerin tamamı uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle bütçenizi sarsmadan kaliteli ürünleri satın alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Öte yandan bütçenizde ek tasarruflar yaratacak bu alışverişi, sitemizde yer alan ürün incelemeleri için görsel ya da yazılı her türlü bilgiyi kullanarak verimli hale getirebilirsiniz. Uygulanmış olan fiyat politikasında uygunluk sağlanırken kaliteden asla ödün verilmez. Bu şekilde kaliteli ürünleri her daim uygun fiyata satın alabilirsiniz. Siz de kişisel bakımınıza önem veriyorsanız ürünleri inceleyebilir ve daha sonraki aşamalarda satın alabilirsiniz.
Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?