Bayan Tıraş Bıçakları

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

Eski tarihlerde kadınların kişisel bakımlarını sağlayabilmeleri oldukça zahmetli oluyormuş. Ürünlerin yetersizliği hatta yokluğu söz konusu olan yıllardan bahsediyoruz. Zamanla bazı ürünlerin geliştirilmesi ve kullanıcıların hizmetine sunulması büyük bir özgürlük alanı oluşturmuş. Kadınlar eskiden tüylerinden kurtulmak için tek bir yönteme mecbur kalıyorlarmış ve seçme şansları yokmuş. Günümüzde ise birçok ürün ve yöntem kullanarak istenmeyen tüylere kolaylıkla veda edebiliyorlar.

Bacak, yüz, kol, genital ve yüz bölgesi tüy alma işlemleri için çeşitli ürün ve yöntemler kullanılmaktadır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için hassasiyetinize ve zamanınıza göre bir yöntem seçmeniz yeterli olacaktır.

Bahsettiğimiz gibi istenmeyen tüylerden kurtulmanın birçok yöntemi vardır ve bu yöntemlerden hangisinin size daha uygun olduğuna karar vermek tamamen kişisel bir durumdur.

Epilasyon çeşitlerine bakacak olursak teknolojik ama pahalı bir yöntem olan Lazer, iğneli epilasyon, ip ile epilasyon, tüy dökücü kremler, soğuk ya da sıcak çeşitleriyle hazır ağdalar ve kadın tıraş bıçakları kullanılmaktadır.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en pratik yöntem tıraş bıçaklarıdır. Eskiden sadece erkeklerin kullanımına uygun ürünler varken günümüzde sadece kadınlara özel ürünler geliştirilmiştir. Yüz bölgesi dışında vücudunuzun herhangi bir bölgesine kadınlar için üretilen tıraş bıçaklarını kullanabilirsiniz. Anında pürüzsüz ve bakımlı bir cilt için tıraş bıçakları en ideal üründür.

Kadın Tıraş Bıçakları Nasıl Kullanılır?

Tüylerden kurtulmanın en geleneksel yöntemi yıllardır ağdalardır… Ağda seven bir kadın kitlesi var biliyoruz ama tüylerden kurtulmanın kolay yöntemlerini de seven bir kadın kitlesi mevcut… Hatta ağda sevip ama arada gerekli durumlarda pratik olsun diye kadın tıraş bıçağını kullanan bir kesim de aramızda… Bu kadar talep gören bir ürünün nasıl kullanıldığını biraz anlatmak istiyoruz.

Kadınlar için özel üretilen kadın tıraş bıçaklarının arasından kendinize en uygun olan çeşidini satın almakla işe başlayın. Birden fazla kullanım deneyimi olan köpüren entegre tıraş jeli olan Gillette Venüs Breeze Kadın Tıraş bıçaklarını biz tavsiye ediyoruz. Kullanım deneyimi oldukça konforlu bir üründür ve kesiksiz bir epilasyon deneyimi için ideal yapıdadır.

Tıraş bıçağınızı öncelikle hijyenik paketinden çıkarın ve jel kısmını kullanabilmek için suyun altında ürünü uygulayın. İşleminiz bittikten sonra jeli cildinizden akıtmak için hafif bir su tutmanız yeterli olacaktır.

Tıraş bıçağını kullanmadan önce cildinize bakım uygulayabilirsiniz. Yani tıraş bıçaklarını bakımdan sonra kullanmanızı tavsiye ederiz. Güzel bir peeling uygulamasından sonra tıraş bıçağınızla pürüzsüz bir cilt için son dokunuşları yapabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz tıraş bıçağının özel bir tıraş jeli yoksa ayrı bir ürünle bu eksikliği destekleyebilirsiniz. Böylelikle daha kolay ve kesiksiz bir tıraş bıçağı deneyimi yaşamış olursunuz. Tıraş bıçaklarınız artık kolay kesmiyorsa yani baskı uygulamadan işlemi gerçekleştirmiyorsa değiştirme vakti gelmiş demektir.

Tıraş bıçağınızı kullanırken uygulama yaptığınız bölgeye göre açı ve yön değişimleri gelişebilir. Örneğin, bacak bilek kısımları ve bacak bölgesi için yukarı hareketle tüy alma işlemi yapılmalıdır, koltuk altı bölgesi için hem aşağı hem yukarı hareket kullanılabilir, bikini bölgesinde ise tüylerin çıkış yönü dikkate alınmalıdır… Kullan at jiletleri kullanıyorsanız jileti tekrar kullanmamaya özen gösterin. Birden fazla kullanım imkanı sunan özellikli jiletlerden kullanıyorsanız her uygulama sonrası tüylerden arındırıp, kurulayıp muhafaza edebilirsiniz.  Hijyen kurallarına uymanız sağlığınız için önemli bir başlıktır.

Neden Kadın Tıraş Bıçağı Kullanmalıyım?

Kullanım sonrası geçmesini bekleyeceğiniz herhangi bir kızarıklık bırakmaz, en hit özelliği hızlı olmasıdır, acısız bir yöntemdir, her yaş isterse kullanabilir, vücudun farklı bölgeleri için kullanıma hazırdır, ekonomiktir, anında pürüzsüz bir cildiniz olur ve ağda işlemine hassasiyet geliştiren ciltler için tıraş bıçağı kullanımı daha uygundur.

Kadın Tıraş Bıçağı Seçenekleri Nelerdir?

Gillette markasının oldukça çok çeşidi mevcuttur. Özellikle markanın bıçak sayısına bakarak satın alabilirsiniz. Marka 2, 3, 4 ve 5 bıçaklı seçenekleriyle size hizmet vermektedir. Tekrar kullanım için uygun olan ürünlerin sizi rahat ettirecek özellikleri vardır. Kenarları yumuşak olan ya da entegre tıraş jeli ürünler kullanım avantajı sağlayan seçenekler arasındadır. Tüm kadın tıraş bıçağı seçeneklerini görmek için Cosmetica’nın kişisel bakım ürünleri kategorisi altında yer alan kadın tıraş bıçakları bölümünden istediğiniz ürüne ve Gillette markasına ulaşabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?