Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
AkatAkat(21)
ArkoArko(53)
AxeAxe(22)
BladeBlade(17)
ClearClear(22)
DieciDieci(139)
DoveDove(51)
DurexDurex(13)
DuruDuru(63)
DvlDvl(3)
EgosEgos(6)
ElidorElidor(50)
ElseElse(2)
FaFa(11)
FlormarFlormar(340)
GarnierGarnier(122)
GlissGliss(28)
HobbyHobby(44)
İpekİpek(12)
JaglerJagler(23)
KotexKotex(38)
LuxLux(6)
MaraMara(55)
NevaNeva(28)
NiveaNivea(242)
NoteNote(215)
O.b.O.b.(9)
OgxOgx(27)
OkeyOkey(19)
Oral-BOral-B(44)
OrkidOrkid(41)
PastelPastel(362)
PmPm(2)
PrettyPretty(35)
RebulRebul(33)
RedistRedist(15)
RemoveRemove(13)
RexonaRexona(45)
SelinSelin(18)
SelpakSelpak(10)
SheShe(15)
SignalSignal(27)
SleepySleepy(31)
SnobSnob(7)
SoloSolo(2)
TaftTaft(11)
TrimTrim(8)
VeetVeet(14)
VivetVivet(27)
VoopVoop(34)
WellaWella(114)
ZizuZizu(3)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
13 Ürün
Markalar
$filtreler$ ile Ürün
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 

Durex

Prezervatif, diğer adıyla kondom, hem gebeliği önlemek hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunma amacı ile kullanılan cinsel sağlık ürünleri arasında yer almaktadır. Dünyada ve Türkiye’de bilinirliği en yüksek ve en çok tercih edilen markalar arasında ise Durex ilk sıralarda yer almaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, çeşitli prezervatiflerin yanı sıra, masaj yağları, cinsel amaçlı oyuncaklar ve kayganlaştırıcı seçenekleri sunarak, bu özel anları daha keyifli yaşama şansı sunmaktadır.

80 yılı aşkın tecrübesi ile üretim yapan marka, ürünlerinde kullandığı hammadde seçiminden itibaren, üretim ve test aşamalarına kadar titizlikle çalışmakta ve sağlık bakanlıkları, hastaneler, bilim adamları, akademisyenler ve diğer cinsel sağlık mercileri ile iletişim halinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Hem cinsel sağlık hem rahatlık hem de eğlenceli anlar sunan ürün seçenekleri ile Durex, aynı zamanda en güvenilir cinsel sağlık ürünleri firmaları arasında yer almaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulunduran marka, ürün seçeneklerini sürekli yenilemekte ve birbirinden farklı ürünlerini sunmaya devam etmektedir.

En Çok Tercih Edilen Durex Ürünleri

En çok tercih edilen Durex ürünleri arasında ilk sırada prezervatifler gelmektedir. Bu cinsel sağlık ürünlerini ise kayganlaştırıcı özelliğe sahip masaj yağları takip etmektedir. Sitemizde yer alan Durex Uzayan Zevk 12'li+ Play 50 Ml ürünlerinden oluşan ikili paketler ise farklı ürünleri bir arada sunmasından dolayı markanın en çok satın alınan ürünü olmaktadır.

Markanın prezervatif çeşitleri arasında yer alan Klasik, ilk üretime sunulan ürünü olmakla birlikte, hala en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Gerçek Dokunuş, Uzayan Zevk, Daha Yakın Hisset, İntense, Mutlu Et, Yok Ötesi, Karşılıklı Zevk, Tahrik Et ve Ekstra Güvenli, markanın diğer kondom çeşitleridir. Bu çeşitlerin içerisinde ise Yok Ötesi ve Daha Yakın Hisset, ince yapıları nedeni ile sıklıkla satın alınan ürünler arasında yer almaktadır.

Prezervatif çeşitlerinin yanı sıra markanın kayganlaştırıcı ve uyarıcı özelliklere sahip masaj jelleri de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Sitemizde yer alan markalar bölümünden seçiminizi yaparak, tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve güvenilir alışveriş hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?