Kaş Farı

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 

Kim daha dolgun ve gösterişli kaşlara sahip olmak istemez ki? Bunun için çok fazla seçenek var ve hepsini duruma göre kullanabiliriz. Bazen daha kalın bazen daha kusursuz kaşların peşindeyiz. Bunun için kaş maskarası, kaş kalemi ve kaş farı ürünlerini kullanabiliriz. Peki, içlerinden kaş farını daha yakından tanımak ister misiniz?

Kaşlarınızı aldıktan sonra belirginleşen kaş boşluklarına sıklıkla kaş farı uygularız. Dağılan güzel yapısıyla diğer kaş şekillendiricilerinden daha doğal durduğunu söyleyebiliriz. Henüz tanışmadığınız bir ürün ise ve kusursuz görünen kaşların peşindeyseniz acil tanışmanız gerekiyor.

Hadi gelin hemen en iyi uygulanan kaş farı yöntemlerine birlikte göz atalım.

Akan bir su gibi kesintisiz bir kaş yapısı hepimizin arzusu. Bazılarımız bu kusursuz görüntüye genetik olarak sahipken bazılarımız ise kozmetik dünyasından yardım alması gerekiyor. Bu yardımın baş kahramanlarından biri kaş farları. Makyajınızı tamamlamak için kaşlarınıza dokunmanız gerekiyor. Çünkü makyajınız bittiğinde kaşlarınız kaş farınız olmadan daha silik duracaktır. Belirginleştirme hatta daha kalın hale getirmek için kaş farından yardım alabilirsiniz.

Kaş farlarında renk skalası tamamen doğal pastel renklerden oluşur. Kaş renginizle aynı renk kaş farı uygularsanız en doğal kaş makyajına sahip olabilirsiniz. Bunun için göz farı kullanmak isteyebiliriz ama söylememiz gerekiyor ki sonuç kesinlikle aynı olmaz. Kaş farları tamamen kaş dokusu için üretilmiştir. Kaş farları kaş yapısına uygun olmasının yanında kalıcı olması da avantaj sağlamaktadır.

Kaş Farı Kullanma Tüyoları

Kaş farınızın rengini belirledikten sonra kullanımı için birkaç kuralı takip etmek yeterli olacaktır. Kaş farınızı aldığınızda sürmek için fırçası da içinde bulunur. İsterseniz farklı bir kaş farı fırçası da alabilirsiniz. Kaş farı paletinin içinden bir ucu sünger bir ucu kesik bir aparat çıkacaktır. Öncelikle kaşlarınızı fırça ile tarayıp son şeklini verin. Kaşınızda var olan boşlukları kaş fırçanızın sünger kısmıyla doldurabilirsiniz. Kaş tüylerinin çıkış yönüne doğru bu doldurma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Tüm boşlukları bu şekilde kamufle ettiğinizde renk bütünlüğü için tüm kaşınıza da farı ince bir şekilde uygulayabilirsiniz. İhtiyaç duyarsanız kaş farınızın kesik ucuyla dış çerçevesine de uygulama yapabilirsiniz. Ve kaş paletinizde bir aydınlatıcınız varsa kaşınızı daha belirginleştirmek için kaş altına uygulayabilirsiniz.

Kaş farını alırken en çok yapısına ve renk skalasına dikkat ederiz. Özellikle renk doğal görünümünüz için en önemli başlık. Bir diğer konu ise bu rengi en iyi şekilde kaşa tutunduracak dokusu. Kötü bir doku iyi bir renk seçiminin önüne geçecektir.

Loreal Paris markasının kaş pomade çeşidi ile daha yoğun ve kalıcı bir kaş görüntüsü yakalayabilirsiniz. Kaşlarınıza şekil verirken zorluk çekiyorsanız Pastel markasının waterproof özellikli jel kaş farını kullanabilirsiniz. Rimmel, Golden Rose, Flormar ve Pretty markalarının da ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Kaş Makyajı Hakkında

Her konuda olduğu gibi kaş makyajının da modası var. Modaya her zaman uymak yerine kendinize yakışanı uygulamanız her zaman daha önemlidir. Mini tavsiyeler serimize başlıyoruz…

Kaşlarınızın boşlukları varsa kalınlaştırmak önceliğiniz olmasın. Boşlukları doldurduğunuzda daha dolgun kaşlarınız olacaktır. Kaşınızı doldurma işlemi bittikten sonra hala kaşlarınızın kalınlığından memnun değilseniz kalınlaştırmak için uygulamaya devam edebilirsiniz.

Genelde saç rengi ve kaş rengi farklıdır. Bu sebeple alacağınız ürünü denemenizi tavsiye ediyoruz.

Kaş farınızı kaşınıza uyguladıktan sonra aydınlatıcı ile mutlaka kaşlarınızı ön plana çıkarın. Bu doğal ışık uygulaması kaşlarınızı daha kusursuz ve dolgun gösterecektir.

Kusursuz kaşların olmazsa olmaz ürünlerine ulaşmak için Cosmetica’da makyaj kategorisi altında yer alan kaş farı bölümüne bakabilirsiniz. İstediğiniz ürünü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?