Kaş Maskarası

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:22 

Yüzümüzün her zaman enerjik ve genç görünmesini isteriz. Yüzün ifadesini oluşturan ve ilk dikkat çeken bölgemiz gözlerimiz. Yüzümüze büyük çoğunlukla ifadeyi veren ise kaşlarımız. Eski tarihlerde ince ve daha oval bir kaş modası varken şimdilerde daha doğal, kendi halinde kaşları daha sık görüyoruz.

Kendi halinde ve doğal kaşların da bazı ürünlerle desteklenmesi gerekmektedir. Makyaj kullanmadığınız ve yüzünüzü dinlendirdiğiniz bir günde sadece bir kaş bir dudak belki bir de hafif bir allıkla kendinizi enerjik ve güzel hissedebilirsiniz.

Kaşlarınızı desteklemek için kaş maskarası kullanabilirsiniz. Kaş maskarası formu gereği kaşlarınızı sabitler ve güzel bir şekil verir. Bu sebeple aşağı düşmüş ve sizi olduğunuzdan daha yorgun gösteren ifadeniz için güzel bir çözüm ortağıdır.


Kaş Maskarası Nedir?

Son birkaç senenin bize kazandırdığı güzel bir makyaj ürünü desek… Kaşların yapısını sabitleyerek gün boyu kaşlarımızın bizi üzmesine izin vermiyor desek bir de… Boşluklar varsa dolduruyor ya da daha belirgin ve daha belirgin olurken de ayrıca doğallığını da koruyor desek… İşte tüm bunların arkasında kaş maskarası ürünleri mevcut. Kirpiklerimizi boyadığımız fırça uçlarıyla aynı ama daha minik, kaş yapısına uygun ürünler diyebiliriz kaş maskaraları için.

Kaşlarımızı boyamak için daha çok kalem kullanmayı tercih etsek de son günlerde kaş maskarası da kullanmaya başladık.

Kaşlarımız doğal halindeyken gün içinde şekli bozulabiliyor. Aşağı düşebiliyor, şekli dağılabiliyor ve biz sürekli düzeltmek zorunda kalıyoruz. Bazen de düzeltmek aklımıza gelmiyor ve o halde günü tamamlamaya çalışıyoruz. İşte tüm bu durumları yaşamamak için kaş maskarasıyla kaşı yukarı sabitleyebilirsiniz. Renkli ya da renksiz seçenekleriyle bu uygulamayı her gün hayatınızı kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz.

Kaşlarınızın güzel görünmesi için öncelikle ona güzel bir bakım uygulayabilirsiniz. Kaşlarınızı yüz şeklinize göre hafif aldırabilirsiniz. Daha sonra kaş maskaranızı tüylerinizin çıkış yönüne doğru tarama uygulamasıyla sürebilirsiniz. Kaş maskaraları birkaç farklı tonda üretiliyor. Kaşınız koyu renklere sahipse ve boşlukları yoksa Max Factor ya da Pastel markalarının şeffaf kaş sabitleyicilerini kullanabilirsiniz.

Kaşlarınızda oluşan hafif boşlukları doldurmak ve doğallığınızdan ödün vermek istemiyorsanız da saçınıza, teninize ve kaş renginize en yakın tonda kaş maskarası seçerek istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Kaşlarınızda fazla boşluklar varsa ve daha belirgin kaşların peşindeyseniz daha koyu renkteki ürünleri tercih edebilirsiniz.

Cosmetica’da göz makyajı kategorisi altında kaş maskaraları bölümünden Maybelline New York, Golden Rose, Loreal Paris ve daha fazla markanın kaş maskarası ürününe ulaşabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun renk çeşitliliğine sahip ürünler arasından kendinize en uygun olanı seçerek hemen satın alabilirsiniz. Son yılların en sevilen ürünü olan kaç maskarası mutlaka sizin de makyaj çantanızda bulunsun.Kaş Maskarası Seçerken…

Kaş maskarası almadan önce bilmeniz gereken birkaç ipucunu sizin için sıralamak istedik. Öncelikle kaşlarınızın yapısı ürün seçiminde en büyük rehberiniz olacaktır. Örneğin, gür ve dinamit bir kaş yapınız varsa, sadece onları sabitlemeniz yeterli olacaktır. Kaş maskarası alırken ucundaki fırçanın boyutu önemlidir. Olabildiğince kaşınıza rahat uygulayabileceğiniz formda ve boyutta bir ürün seçmeniz faydalı olacaktır. Kaş maskaranızın ucu ne kadar küçük olursa o kadar rahat bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle kaşınızın her yerine, teninize bulaşmadan renk ve şekil verebilirsiniz.

Kaşlarınıza daha formu belli olan bir uygulama yapmak istiyorsanız Maybelline New York Tattoo Brow Gel Tint 1 Light ürününü tercih edebilirsiniz. Soyulabilen formuyla 20 dakika da istediğiniz dolgun ve şekilli kaşlara kolayca kavuşabilirsiniz. Ürüne Cosmetica’da makyaj kategorisi altında yer alan kaş maskaraları bölümünden hızlıca ulaşabilir ve bir tıkla satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?