Filtre
Özellik Filtreleme
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:87 

Arayüz Fırçası

Sağlıklı dişler, güzel gülüşlerin yanı sıra, sindirim sistemi düzeni için de gereklidir. Güzel çiğnenmeyen yemekler, mide ve bağırsak düzenini de bozmaktadır. Sadece diş fırçası veya diş ipiyle tam olarak sağlanamayan diş sağlığı, özellikle diş eti çekilmesi olan kişilerde kullanımı, daha fazla ön plana çıkmaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde her ağız tipine uygun olarak üretilebilen arayüz fırçası bulunabilmektedir. Diş etlerinin kapladığı alanı temizlemeye yarayan bu fırça, tartar ve çürük oluşumunu da engellemektedir.

Sadece suyla kullanılan arayüz fırçası diş macunu kullanımı gerektirmemektedir. Yalnız kullanırken dikkat edilmesi gereken şey; fırçanın mutlaka yere paralel olması gerektiğidir. Hem alt çene hem üst çene için kullanım şekli aynıdır. Aksi kullanımlarda diş etine zarar verebilir ve diş hassasiyetine neden olabilirsiniz.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise; arayüz fırçası mutlaka dişler fırçalandıktan sonra uygulanmalıdır. Diş fırçasının ve diş ipinin ulaşamadığı noktaları, en güzel şekilde temizleyen ve diş eti sağlığı için önemli olan bu ürün, maksimum üç kullanım sonrası değiştirilmelidir.

Diş Arayüz Fırçası Çeşitleri

Cosmetica web sitesinde ilgili aramaları yaparak çok sayıda diş arayüz fırçası çeşitlerine ulaşabilirsiniz. İlgili ürünlerin tamamı kalitelidir. Bu ürünlere sahip olarak diş bakımınızı yapabilir, sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz. Örneğin Sensodyne Diş Eti Bakım Fırçası (Gum Care Tb) Soft ürününü kullanarak diş bakımı için gerekli olacak fırça ürününe sahip olabilirsiniz. Böylelikle çok daha sağlıklı dişlere sahip olacaksınız. Bununla birlikte Love Beauty and Planet Diş Fırçası Yumuşak ürününe sahip olarak dişinizi yıpratmadan bakım işlemlerini tamamlayabilir, çeşitler arasında kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz. İlgili çeşitliliğin çok olması sizlere ekstra özgürlük sağlayacaktır.

Diş Arayüz Fırçası Fiyatları

Cosmetica, uygulamış olduğu fiyat politikalarına dayanarak uygun fiyatlı bir yapı benimsemiştir. Bu sayede kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulabilir, bütçeniz açısından ek tasarruflar yaratabilirsiniz. Öte yandan bütçe dostu bir şekilde fiyatlanan ürünlerde bu özellik sağlanırken kaliteden ödün verilmez. Böylelikle kaliteyi her daim uygun fiyatlara Cosmetica web sitesinde bulabilirsiniz. Siz de diş bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız ilgili aramaları yaparak ürünleri inceleyebilir ve sonrasında satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?