Saç Boyaları

Filtre
SEÇİMLER
79 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:79 

Saç Boyası

Yüzyıllardır kadın ve erkeklerin daha genç görünmek için uyguladıkları saç boyası günümüzde saç rengini değiştirmek isteyen kişiler tarafından da kullanılabilmektedir. Doğal renklerin yanında marjinal renk seçenekleri de mevcut olan bu ürünler, toz boyalar halinde satışa sunulabildiği gibi, hazır ezilmiş ve likit halde tüplerle de satılabilmektedir.

Bu alanda hizmet veren birçok firma olduğu için, renk seçeneklerinin fazlalığının yanında, fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Tercih edeceğiniz markaya bağlı olarak, bütçenize uygun bir ürün bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Klasik olarak satışa sunulan tek renk boyalar haricinde, ombre gibi özel uygulama gerektiren ürünlerinde satışı mümkündür.

Ayrıca saç boyası seçenekleri içinde gökkuşağı trendlerine uyum sağlamak isteyen kişiler için, üç hafta veya bir gün süreyle saçta kalabilen parlak renkli ürünlerde bulunmaktadır. Krem veya sprey halde hazır olarak satışa sunulan bu ürünler, kuaförü evinizin rahatlığına getirmektedir. sadece dip boyaları için uygulanabilen spreyler olduğu gibi, anlık kapatıcılar bulmakta mümkündür.  Daha çok kadınların uyguladığı bir işlem gibi görünse de, erkeklere özel boyalar da bulmak seçenekler arasındadır.

Saç Boyası Çeşitleri

Cosmetica web sitesinde onlarca çeşit saç boyası ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler arasında dilediğinizi tercih edebilir ve farklı görünümler benimseyebilirsiniz. Feminen görünüm ya da sade görünüm için özel üretilmiş boyaları tercih edebilirsiniz. Örneğin L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Saç Boyası 680 Bronz Kahve ürünü ile birlikte sade görünümlere kavuşabilirsiniz. İlgili ürünün sağlık açısından hiçbir riski bulunmaz ve tamamen kalitelidir. Bu sayede ürünü rahatlıkla satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Saç Boyası 515 Buzlu Çikolata ürünü ile birlikte çikolata rengindeki saçlara kavuşabilirsiniz. Bu ürünün de sağlık açısından hiçbir riski bulunmamaktadır ve kaliteli özelliklere sahiptir. Bu sayede çok daha verimli bir alışverişin kapılarını aralayabilirsiniz.

Saç Boyası Fiyatları

Cosmetica, uygulamış olduğu fiyat politikaları nedeniyle ürünlerin tamamında uygun fiyat politikasını benimsemektedir. Uygun fiyatlı ürünlerde bu özellik sağlanırken kaliteden asla ödün verilmemektedir. Kalite ve uygun fiyat özelliklerinin birleştiği bu ürünleri Cosmetica farkıyla inceleyebilir ve daha sonra satın alabilirsiniz.

Saç Renkleri

Doğuştan bize verilen saç renkleri ilerleyen zamanlarda bu rengi sevmemek veya marjinal bir görünüme ulaşmak için değiştirdiğimiz kozmetik bir işlemdir. İlerleyen yaşların insanlara getirdiği saçta oluşan beyazları kapatmak için de yapılabilen bu işlem, saça doğal bir görünüm sağlamasının yanı sıra, daha genç görünmeyi de sağlamaktadır.

Sadece kadınların değil, daha genç ve karizmatik görünmek isteyen erkeklerinde uyguladığı bu işlem için pek çok renk seçeneği sunulmaktadır. İster kendi saç renginiz, ister başka bir renk tercih etmiş olun, kullanacağınız marka kaliteli ve güvenilir bir firmaysa tam olarak bir sonuç sağlayabilmektedir. Doğal renkler olan sarı, siyah, kumral ve kızıl renklerin yanında, gece mavisi, mor, yeşil, mavi pembe gibi dikkatleri çok daha fazla üzerinde toplayan saç renkleri seçeneklerinden birini de seçmeniz mümkündür.

İlerleyen teknolojiyle birlikte bu işlemi kuaförlerde yaptırabileceğiniz gibi, evinizin konforunda kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için satışa sunulan tüp boyaların yanında sıvı olarak satılan, herhangi bir işleme gerek duyulmadan direkt olarak uygulanabilen ürünlerde mevcuttur.

Saç Boyası Renkleri

Saçın içinde doğal olarak bulunan ve saça rengini veren melaninlerin, eksilmesi durumunda saç beyazlamaya başlar. Bu durum kişilerin kendilerini kötü hissetmesine neden olmaktadır. Bundan farklı olarak kişilerin yeni bir görünüme sahip olmak için saç rengini değiştirmek istemesiyle karar vermesi gereken konu saç boyası renkleri olacaktır.

Doğal saç renklerinden birini seçebileceğiniz gibi, çok daha marjinal renkleri de tercih edebilir, tarzınızı saçlarınızda yansıtabilirsiniz.

İnsanların en önemli aksesuarı olan saçlar, görünüşünüzü, stilinizi, tarzınızı hatta gösterdiğiniz yaşa varana kadar birçok şeyi etkilemektedir. Bu seçimi yaparken teninizle olan uyumunu göz ardı etmemelisiniz. Saçlarınızı ilk defa boyatacaksanız, profesyonel bir yardım almanız daha sonraki seferlerin için yararınıza olacaktır.

Genel olarak tercih edilen sarı tonlarının yanında, siyah ve kahverengi de sıklıkla kullanılmaktadır. Daha marjinal kişiliklerin tercih ettiği kızıl ve bakır tonları ise daha açık ten rengine sahip kişilerde adeta bir patlama etkisi yaratmaktadır.

Son yıllarda giderek artan trendlerden olan kül renkleri ise hemen her tene uyum sağlayabilecek renkler arasında sayılabilmektedir.

Saç Renkleri ve Seçenekleri

Cosmetica web sitesinde onlarca çeşit saç boyası renkleri bulabilirsiniz. İlgili ürünler saçınızın boyasını en iyi şekilde yansıtacak ve farklı görünmenize neden olacaktır. Öte yandan ilgili ürünlerin tamamının sağlık açısından hiçbir riski bulunmamaktadır. Bu sayede güvenle kullanabilir ve satın alabilirsiniz. Örneğin L'Oréal Paris Magic Retouch Koyu Kahverengi Beyaz Kapatma Spreyi ürünü ile birlikte beyazlarınızı kapatabilir, farklı görünümlere kavuşabilirsiniz. Bununla birlikte L'Oréal Paris Colorista Ombre ürünüyle saç boyası olarak farklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. İlgili ürünlerin tamamı kaliteli özelliklere sahiptir. Bu sayede çok daha verimli bir alışveriş sizleri bekliyor olacaktır.

Saç Boyası Ürünleri Renkleri ve Markaları

Hayal ettiğiniz saç rengine kavuşmak artık çok kolay! Çeşitli saç boyası markalarının istediğiniz tondaki ve doğala en yakın renk seçeneklerinden size en yakışan rengi seçin ve evde kolayca uygulayın! Naturel boya, kit ve tüp boya ile istediğiniz renge kavuşmak için tüm ürünler Cosmetica'da!

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?