Saç Bakım Yağları

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

Bazen doğuştan bazen doğru ve düzenli bakımla o ahenkle dans eden saçlara kavuşuruz. Her ne kadar doğuştan şanslı olan grupta da yer alsak bir zaman sonra saçlarımıza bakım yapmamız gerekecek. Saç bakım rutininin en önemli ürünü saç bakım yağlarıdır. Cildi onaran ve yeniden yapılandıran güçlü bileşenleriyle size en büyük desteği verir.

Saç konusunda şikayetleri sıralamak gerekirse önceliği işlem görmüş saçlara verebiliriz. Kolay kırılan saçlar, saç dökülmesi, ışığını kaybetmiş cansız saçlar… Tüm bu sorunları çözebilmenin formülü ise saç bakım yağı şişelerinin içinde yer alıyor.

Saç Bakım Yağları ile Saç Bakımı

Saç bakım yağı almadan önce saç tipinizi ve ihtiyacınızı belirlemeniz önemli. Saç cilt tipinize ve saç formunuza göre bakım rutininize dönüşümlü olarak farklı ürünler ekleyebilirsiniz.

Saçınız için ne istiyorsunuz bu önemli bir başlık. Saçınıza sürekli işlem yaptırıyorsanız her işlem rutininden sonra mutlaka bakımını da yapmanız gerekir. Bunun için onarım yönünden kuvvetli bir ürün kullanabilirsiniz. Restorex onarıcı bakım yağını inceleyebilirsiniz.

Saçınıza uygun bakım ürünü kullanmıyorsanız bunu olumsuz sonuçlarla fark edebilirsiniz. Yağ dengesi bozulur, kepeklenme olabilir ve saçınız matlaşıp dökülebilir. Ürün kullanımından sonra bu tip sorunlar yaşamaya başladıysanız ürününüzü mutlaka değiştirin.

Yanlış ürün kullanımı dışında gün içinde saçlarımız birçok olumsuz şarta maruz kalır. Ani ısı değişimleri, güneş, kir, saç şekillendiricileri, saç boyaları, kötü beslenme ve stres… Tüm bu durumların sonuçları cildimiz kadar saçlarımızı da etkiler. Doğru ürün seçimiyle ve düzenli bakım rutinleriyle olumlu sonuçlar alabilir ve saçlarınız her zaman en göz alıcı aksesuarımız olabilir.

Cosmetica’da saç bakım kategorisi altında yer alan saç bakım yağları bölümünden saçınız için en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

En Doğru Saç Bakım Yağı Seçimi…

Her zaman doğru ürün kullanımının altını çiziyoruz… Çünkü herkesin parmak izi gibi saç yapısı da kendine özeldir. Bu özel durum özel bir ürünle yapılandırılabilir. Bu sebeple saç yapınıza uygun en doğru ürünü seçmeniz güzel saçlara kavuşmanızın birinci altın kuralıdır.

Saç tipleri en genel şekilde; kuru saçlar, yağlı saçlar ve işlem görmüş saçlar olmak üzere üçe ayırılır. Kuru saçlar dış etkenlere daha dayanıksızdır ve sönük duruşu ile oldukça canımızı sıkar. Bu kuruluktan en çok saç uçlarımız etkilenir. Bol bol kırık ve kötü görüntü ile baş başa kalırız. Bu tip durumlar için kuru saçlara yönelik hazırlanmış nem desteği ön planda bir ürün kullanabilirsiniz. Herbal Essences markasının argan yağı ürününü inceleyebilirsiniz.

Yağlı saç yapınız varsa ve bunu dengelemek istiyorsanız… Herkes 1-2 gün saçını rahatlıkla kullanıyorken siz günün ortasında yağlanmaya başlayan saç sorunuyla uğraşmak zorunda kalıyorsanız… Bu süreci güzel bir saç bakım ürünüyle değiştirebilirsiniz. Loreal Paris markasının her tip saç için uygun olan ürününü satın alabilirsiniz.

Her gün saç şekillendiricisi kullanıyorsanız, saç boyası ya da saç rengini açan yıpratıcı kimyasallar hayatınızdaysa mutlaka saç bakım ürünleri kullanmalısınız. Kırılmış, yıpranmış ve saç formunu kaybetmiş saçlarınız için onarma yeteneği olan saç bakım yağları kullanabilirsiniz. Ogx markasının keratin içeren ürünü tam size göre…

Saç Bakım Yağı Kullanımı…

Bitkilerin yağları ya da meyvelerin özleri yüzyıllardır güzellik için kullanılır. Bakım ritüelleri cildimize ve saçımıza iyi geldiği gibi psikolojimizi de olumlu yönde etkilemektedir. Bizim için bakım saatleri rahatlama ve mutlu olma saatleridir. Tabii her zaman bu ritüellere uzun saatler ayıramıyoruz. Evimizin konforunda daha kısa sürede bize iyi gelecek ürünler artık elimizin altında.

Güzel sonuçlar almak için size birkaç tüyo verebiliriz. Duş sonrası ıslak saçınıza (hafif nemini aldıktan sonra) bakım yağınızı uygulayabilirsiniz. Nemli bir saç kuru halinden daha fazla ürünü içine hapseder. Saçınızı kurutmadan ya da şekillendirmeden önce koruması için saç bakım yağı kullanabilirsiniz. Böylelikle saçlarınız yakın ısı temasından en az şekilde etkilenecektir. Gün ortasında ya da gün sonunda saçlarınıza ışıltı vermesi için yine saç bakım yağı kullanmanız tavsiyelerimiz arasındadır.

Her an ve her sorunu çözmek için saç bakım yağları mevcuttur. Saç bakım yağlarına Cosmetica’nın saç bakım kategorisi altında yer alan saç bakım yağları bölümünden ulaşabilirsiniz. Saç bakım yağları bölümünde Loreal Elseve, Akat, Herbal Essences, Ogx, Bioblas ve Restorex markalarının ürünlerine ulaşabilirsiniz. Kendinize uygun bir saç bakım yağı almak için bir tık yeterli olacaktır.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?