Tırnak Bakım

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:27 

Bakımlı görünmenin bir bütünden oluştuğunu düşünmek gerekir. Tenimiz, saçlarımız, kaş-kirpiklerimiz ve tırnaklarımız… Güzel bir cilde sahip olduğunuzu düşünün ama saçlarınız sönük ve sorunlu duruyor, kaş ve kirpikleriniz için bakım periyodunuz var peki tırnaklarınız da bu sürece neden dahil olmasın?

İletişimde ilk kontağı gözlerle kurarız ve kendimizi ifade ederken ellerimizi de dahil ederiz. Bizi dinleyen kişi/kişilerin tırnaklarımıza takılmasını istemeyiz değil mi?

Güzel tırnaklar için doğru ve düzenli bir bakım gereklidir. Tırnaklar ihtiyaçlarını bazı işaretlerle size gösterir.  Düzenli törpüleme, tırnak bakımı ve tırnaklara bakım sağlayacak bazı ürünlerle güzel tırnaklar hep sizinle olabilir. Tırnak yapınıza uygun ürünleri belirledikten sonra düzenli bir şekilde uygulamalısınız.

Her şeyin modası vardır ve tırnaklar da bu moda akımının içinde yer alıyor. Uzun, kısa, sivri, küt, ojeli ve neşeli çıkartmalı…

Tırnak bakımı sürecinde en çok şikayet ettiğimiz nokta kırılan tırnaklar. Bir tırnak kırıldığında diğer tırnakları da kısaltmamız gerekiyor ve uzun tırnak kullanma dönemindeysek bu bizim için büyük bir soruna dönüşüyor. Bu süreçte tırnaklarınızı güçlendirecek ürünler kullanabilirsiniz. Tırnak bakımınız için beslenme ve sıvı tüketimi de önemlidir. Vücudunuzda eksik olan vitaminleri de tespit edip takviye almamız tırnaklarınızın sağlığı için önemlidir.

Tırnaklarınızı kısaltmadan önce biraz ılık suda bekletebilirsiniz. Tırnaklarınız bu şekilde kesilirken daha kolay şekil alacaktır. Tırnaklarınızı sertleştirecek oje altı bazı sürebilirsiniz. Oje kullanımı da tırnaklarınızın yapısı koruyacaktır. Oje işleminden önce tırnak üstlerinde birikmiş tırnak etlerinizi nemlendiriciler yardımıyla yumuşatıp, tırnak itme aparatlarıyla tırnağın yapısına zarar vermeden geriye alabilirsiniz.


Tırnak Bakımı Malzemeleri Nelerdir?

Oje, tırnak bakımı ojeleri, aseton, tırnak makasları, manikür makasları, et-tırnak pensleri, tırnak törpüleri, mini manikür setleri ve takma tırnaklar ile harika görünen tırnaklara kavuşabiliriz.

Ojeler tırnaklarımızı hem güzelleştiren hem de kuvvetlenmesini sağlayan ürünlerdir. Doğal, çarpıcı, neon, simli ve şeffaf olmak üzere sonsuz renk çeşidi olan bir üründür ojeler. Hayatımıza güzellik, eğlence ve farklılık katarlar. Flormar, Golden Rose, Pastel ve Cecile marka ojelerinin renklerine Cosmetica’dan bakabilir ve en beğendiklerinizi kendiniz için satın alabilirsiniz.

Ojenizi çıkarmak için asetonlar her zaman yanınızda olmalı. Yarım kalmış ya da ucu çıkmış ojelerle kimse dolaşmak istemez. Pratik kullanımı ile sünger asetonlar, çeşitli bakım özlerinden oluşan asetonlar, aseton içermeyen oje çıkarıcılar kullanabilirsiniz. Flormar, Parmex ve Şelale markalarının ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Ojenin tırnakta güzel görünmesi için tırnak şeklinizin güzel olması ve bakımlı tırnak etlerine sahip olmanız önemlidir. Kalyon, Pastel, Golden Rose ve Florman markalarının tırnak bakım ürün çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Törpüleme, tırnak kesimi, tırnak eti bakımı ve takma tırnak için Tarko ve Promani markalarının ürünlerine bakabilirsiniz.


Manikür ve Pedikürün Faydaları

Manikür ve Pedikür güzel tırnaklar için önemli bir uygulamadır. Doğru şekilde yapıldığında tırnaklarınıza çok fazla faydası vardır. Manikür ve Pedikür eklemlerinizin hareketliliğini sağlar. İşlem sonrası büyük bir rahatlama hissedersiniz. Özellikle ayakkabılarda sürekli sıkışıp kalan ayaklar için olması gereken bir bakımdır. Sağlıklı ve güçlü tırnaklara sahip olmak için evde ya da güzellik merkezlerinde tırnaklarınızın bakımını mutlaka yapın.

Cosmetica’da aradığınız tüm tırnak bakım ürünlerine makyaj kategorisi altında yer alan tırnak bölümünden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?