Tüp Krem

Filtre
Özellik Filtreleme
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:53 

Sağlıklı beslenmek, sıvı tüketimi, spor, düzenli bir uyku ile fiziksel ve ruhsal sağlığımızı koruyabiliriz. Tüm bu sağlıklı ve kaliteli yaşam kurallarını uygularken kozmetik ürünlerden de destek alırız. Eskiden doğanın sağladığı özlerden faydalanırken günümüzde yine bu özlerin de kullanıldığı çok özel cilt kremleri geliştiriliyor. Cildimizi beslemek, nemlendirmek ve rahatlatmak için kremler kullanırız. Kremlerin bazen güzel kokusuyla bazen de rahatlatıcı o ferah etkisiyle mutlu oluruz.

Kullanacağımız kremleri seçerken kokusuna, içeriğine ve formuna bakarak satın alırız. Cilt bakım kremleri yağlı, su bazlı, bitki özlü, meyve özlü, vitaminli ve mineralli çeşitleriyle cildimiz için iyilik doluyken ayrıca kullanıcısına formu ve ambalajı ile kullanım kolaylığı sunan ürünlerdir. Kremleri kaselere, spreylere ve tüplere koyarak satışa sunuyorlar.

Günümüzde en yaygın ve geleneksel krem ambalajı tüp şeklinde olan kremlerdir. En yenilikçisi ise sprey ambalajında satılan kremlerdir.

Tüp Krem Nedir?

Tüp kremlerin içerikleri diğer ambalajlarda satılan cilt kremlerinden farklı değildir. Kullanım ve saklama kolaylıkları sadece değişmektedir. Tüp formunda satılan cilt kremlerini kullanmak ve saklamak daha pratiktir. Ayrıca ürün tüpün içinde kaldığı için hijyenik kullanıma daha uygundur. Geleneksel bir ambalaj türüdür ve tüketici tarafından sevilir.

Tüp Krem Nasıl Kullanılır?

Tüp kremler kullanılırken ürünü tüpten çıkarma şekline dikkat edilebilir. Kremi ambalajının en altından sıkmaya başlayarak kullanabilirsiniz. Ürün azaldıkça ağza doğru sıkma işlemini yapabilirsiniz. Daha kalın ve hacimli tüplerde bulunan kremleri de avucunuzun içine alarak sıkabilirsiniz. Kremi kullandıktan sonra mutlaka kapağını kapatınız. Kremi üstünde yazan saklama kurallarına uygun bir şekilde saklayın. Ağzı açık kalan ve uzun süredir bekleyen kremleri cildinize uygulamayın. Tüp kremler bittikten sonra onları kesip içinde sıkılınca gelmeyen ürünü çıkarabilirsiniz.

Tüp Krem Çeşitleri Nelerdir?

Hemen hemen her markanın tüp ambalajında cilt kremi vardır. En bilineni ve kullanılanı Arko markasının klasik ürünü olan yağlı kremini söyleyebiliriz. Arko markasının gün geçtikçe gelişen ve birbirinden güzel tüp kremlerini inceleyebilirsiniz. Arko markasının sadece güçlü içeriği ile değil çantanızı süsleyecek tüp ambalaj desenlerine de bakabilirsiniz. Flamingo, ananaslı ve Tucan desenli güzel kremlerini çok seveceksiniz. Arko markasının en yenilikçi içeriği olan yulaf, pirinç ve badem sütlü prebiyotikli kremleri ise merak uyandırıyor değil mi? Mucize şifaları ile tarih boyu hikayelerini dinlediğimiz çay ağacı, zeytin, hindistan cevizi ve avokado özlerinden oluşan Arko nem serisini de mutlaka deneyin.

El ve tırnak bakımını bir arada sunan Nivea markasının pürüzsüzleştirici çeşidini inceleyebilirsiniz. Ellerin yaşlanmasına meydan okuyan güçlü yapısı ile yaşlanma karşıtı el kremi çeşitlerini yine Nivea markasında bulabilirsiniz. Özellikle sokakta kullanımı kolay, hızlı emilen ve yapış yapış hissi vermeyen Nivea Soft su bazlı cilt kremini de satın alabilirsiniz.

Cilt bakımı ve tüp kremler denildiğinde ilk akla gelen marka Bepanthol’dur.  Onarıcı bakım merhemi tüm cilt hassasiyetleriniz için kullanabileceğiniz harika bir krem çeşididir. El, yüz ve vücudunuzun herhangi bir bölgesi için onarıcı bakım merhemini kullanabilirsiniz. Hafif ve daha soft yapısı olan kremleri ve dudak bakım ürünü ile Bepanthol markası da yine tüp kremler arasında tercih edilen cilt kremleri arasındadır.

Bebak, Body Boom, Hobby, Neutrogena, Sebamed ve daha fazla tüp krem markası ve çeşitleri Cosmetica’da kişisel bakım ürünleri kategorisi altında tüp krem bölümünde yer almaktadır. İstediğiniz tüp cilt kremini hızlıca satın alabilirsiniz. Farklı farklı tüp cilt kremlerini satın alarak merak ettiğiniz tüm kremleri deneyebilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?