Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
AkatAkat(21)
ArkoArko(58)
AxeAxe(24)
BladeBlade(17)
CecileCecile(16)
ClearClear(22)
DieciDieci(142)
DoveDove(52)
DurexDurex(13)
DuruDuru(65)
DvlDvl(3)
EgosEgos(6)
ElidorElidor(50)
ElseElse(2)
FaFa(12)
FlormarFlormar(337)
GarnierGarnier(133)
GlissGliss(28)
HobbyHobby(51)
İpanaİpana(12)
İpekİpek(11)
JaglerJagler(28)
KotexKotex(38)
LuxLux(6)
MaraMara(56)
NevaNeva(29)
NiveaNivea(231)
NoteNote(206)
O.b.O.b.(9)
OgxOgx(27)
OkeyOkey(24)
Oral-BOral-B(36)
OrkidOrkid(45)
PastelPastel(362)
PmPm(2)
PrettyPretty(27)
RebulRebul(35)
RedistRedist(15)
RemoveRemove(14)
RexonaRexona(42)
SelinSelin(25)
SelpakSelpak(11)
SheShe(16)
SignalSignal(28)
SleepySleepy(37)
SnobSnob(5)
SoloSolo(2)
TaftTaft(11)
TarkoTarko(24)
TrimTrim(5)
VeetVeet(14)
VivetVivet(28)
VoopVoop(33)
WellaWella(118)
ZizuZizu(2)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
23 Ürün
Markalar
$filtreler$ ile Ürün
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 

Listerine

1890 yılında Sir Joseph Lister’in çalışmalarıyla başlayan markanın serüveni, modern tıbbın başlangıcına uzanırken 130 yıllık bir geçmişe sahiptir. 1879 yılında Doktor Joseph Lawrence, Sir Joseph Lister’in araştırmalarından ilham alarak kendi laboratuvarlarında benzersiz bir formül geliştirmiş ve bu formüle Listerine adını vermiştir. İlk üretim döneminde ise bu ürün, ameliyathanelerde dezenfektan ve yara temizleme solüsyonu amacı ile kullanılmıştır.

Günümüzde ise bu ürün ağız bakım ürünleri arasında yer almaktadır ve ağız hijyenini daha üst seviyeye taşıyarak, diş fırçalamanın yarattığı hijyene ekstra destek sunmaktadır. Dünya çapında 1 milyarın üstünde kullanıcı tarafından tercih edilen marka, farklı diş ve diş eti problemlerine yönelik ağız bakım suyu seçenekleri de sunmaktadır.

Listerine Ağız Bakım Suyu Çeşitleri

Listerine, ağız bakımında günlük kullanıma yönelik, çeşitli ağız bakım ürünleri sunmaktadır. Günde iki kez diş fırçalamak ve diş ipi kullanmak ağız bakımının önemli bölümlerini oluşturmaktadır. Ancak fırçanın ve diş ipinin erişemediği bölgelerde, hijyen sağlamak bu ürünlerle imkansız hale gelmektedir. Bu nedenle, marka, farklı sorunlara yönelik ürünleri ile ağızın her bölgesine erişerek, ağız bakım rutininde vazgeçilmez bir seçenek haline gelmektedir.

Birbirinden farklı içeriklere sahip ağız bakım ürünleri, diş çürümelerine karşı etki, komple bakım, ağız sağlığında 6 farklı etki, ferah nefes ve derinlemesine temizlik, komple ağız sağlığı, hafif tat, hassas dişlere özel ve beyazlatıcı özelliği gibi farklı seçenekler sunmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Listerine Çeşitleri

Listerine, tüm diş ve diş eti sorunlarına yönelik farklı ürün seçenekleri ile hem dünyada hem de Türkiye’de en çok tercih edilen ağız bakım suyu markası olma özelliğine sahiptir. Bu nedenle, herkesin bir ağız bakım suyundan beklentisi farklı olabileceği için, ürünler bu sorunlara yönelik olarak tercih edilmektedir. Ancak markanın Total Care ve Total Care Zero serileri birçok soruna yönelik özellikler içermesi nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden Listerine seçeneğini tıklayarak, markanın tüm seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve seçtiğiniz ürünü güvenilir alışveriş hizmeti ile satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?