Losyon

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:55 

Yüz bölgemizi gece gündüz kremliyoruz. Göz altına ve dudak çevresine farklı farklı ürünler kullanıyoruz. Peki ya vücudumuz için bu itinayı gösteriyor muyuz? Çoğunlukla yüz bölgesine verilen önemi vücut bölgesine vermiyoruz. Bir sorun olması ya da mevsimin yaz olması vücudumuza olan ilgiyi kısmen artırıyor olsa da yüz bölgesi kadar ilgiyi sürekli görmüyor diyebiliriz.

Güzel ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak için sağlıklı beslenmek, bol sıvı tüketimi ve ideal bir vücut losyonu kullanmak yeterli olacaktır. Nem ihtiyacı olan cilt kurumaya başlar ve bu kuruma da cildin daha yaşlı görünmesine sebep olur. Bu tip olayların önüne geçmek için cildi düzenli bir şekilde nemlendirmek gerekir. Bu nemlendirme işlemi için her cilt tipine uygun, birbirinden değişik çeşitleri olan vücut losyonları geliştirildi. Bu losyonlar ayrıca içerdikleri hoş kokularla mutluluk hissi sağlar. Her birinde farklı vitamin ve mineral bileşenleri vardır.

Siz de cildinizin ihtiyacı olan nemi ona sağlamak için Cosmetica’nın losyon markalarına göz atabilirsiniz.

Losyon Nedir?

En sevdiğiniz kokunun eşliğinde cildinize nem sağlayan bir üründür vücut losyonları. Hem erkekler hem de kadınlar için geliştirilen ürünler içerisinde çok değerli bitki ve meyve özleri bulunmakta. Sağlıksız beslenme, uykusuzluk, stres ve hava kirliliği derken cildimiz yıpranıyor. Cildin bu süreçleri atlatabilmesi için en çok neme ihtiyaç duyar. Vücudunuz için geliştirilmiş farklı kullanım formlarındaki losyonları baş ucunuzdan kesinlikle ayırmayın.

Vücut Losyonu Kullanımı

Cildiniz için en ideal ürünü seçtikten sonra sıra ürünü en doğru şekilde kullanmaya geliyor. Bir üründen maksimum fayda almak için düzenli ve doğru kullanmanız önemli. Vücut losyonundan en yüksek nemi alabilmeniz için size birkaç tavsiye vermek istedik.

Vücut losyonunu duştan sonra kullanabilirsiniz. Duştan sonra kurulanıp vücut losyonunuzu uygulayabilirsiniz. Duş sonrası cildinizin gözenekleri daha açık olacağı için vücudunuzun nemi alma oranı daha yüksek olacaktır.

Vücut losyonunu bol miktarda sürmek yerine tavsiye edilen miktarlarda uygulamaya dikkat edin.

Unutmayın ki bir ürünü bol bol sürmek etkisini artırmaz.

Vücut losyonunuzu cildinize yedirirken dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Masaj kan dolaşımınızı artıracağı için cildinizin enerjisi yükselecektir.

Vücut losyonunu yüz bölgesi dışında kalan kol, sırt, karın, bacak ve omuz olmak üzere tüm vücuda uygulanabilir. Vücut losyonu yüz, el ve ayak bölgesi için kullanılması tavsiye edilmez.

Vücut Losyonu Kullanım Zamanı

Vücut losyonunu her duş sonrası kullanabilirsiniz. Özellikle kuru cilt yapınız varsa bu rutine daha çok dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle sıcak duş sonrası vücut losyonunuzu kullanmanız maksimum fayda sağlayacaktır. Kremlenmeye en çok yaz aylarında ya da çok soğuk havalarda daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Ama bu iki etken dışında da cildimizi nemlendirmemiz önemlidir.

Vücut Losyonu Seçme Tüyoları

Vücut losyonlarının içeriği kadar ambalajları da önemlidir. Sprey, sıkmalı tüp, pompalı başlık ve daha fazla ambalaj formatında vücut losyonları üretilmektedir. Kullanma ihtiyacınıza göre ambalaj seçiminde bulunabilirsiniz.

Vücudunuzun ihtiyacını belirleyip, bu ihtiyacı çözme vaadinde bulunan ürünleri kullanmak için satın alabilirsiniz. Bu sebeple vücut losyonlarının içerik kısımlarını mutlaka okuyun.  Çeşitli bitki ve meyve özleriyle vücut losyonları adeta parfümlerle boy ölçüşüyor. Losyonunuzu seçerken sevdiğiniz kokuyu aldığınıza emin olun.

Sağlıklı ve güzel görünmenin formülü cildimizden geçiyor. Bu sebeple cildinizi nemlendirmek için satın almak istediğiniz vücut losyonuna Cosmetica’nın kişisel bakım ürünleri kategorisi altında yer alan losyon bölümünden ulaşabilirsiniz.
Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?