Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
AkatAkat(21)
ArkoArko(57)
AxeAxe(23)
BladeBlade(17)
CecileCecile(15)
ClearClear(22)
DieciDieci(140)
DoveDove(51)
DurexDurex(13)
DuruDuru(63)
DvlDvl(3)
EgosEgos(6)
ElidorElidor(50)
ElseElse(2)
FaFa(11)
FlormarFlormar(335)
GarnierGarnier(124)
GlissGliss(28)
HobbyHobby(45)
İpanaİpana(11)
İpekİpek(12)
JaglerJagler(26)
KotexKotex(38)
LuxLux(6)
MaraMara(55)
NevaNeva(29)
NiveaNivea(234)
NoteNote(212)
O.b.O.b.(9)
OgxOgx(27)
OkeyOkey(22)
Oral-BOral-B(33)
OrkidOrkid(42)
PastelPastel(363)
PmPm(2)
PrettyPretty(22)
RebulRebul(33)
RedistRedist(15)
RemoveRemove(13)
RexonaRexona(48)
SelinSelin(24)
SelpakSelpak(10)
SheShe(16)
SignalSignal(27)
SleepySleepy(35)
SnobSnob(8)
SoloSolo(2)
TaftTaft(11)
TrimTrim(5)
VeetVeet(14)
VivetVivet(27)
VoopVoop(33)
WellaWella(114)
ZizuZizu(3)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
22 Ürün
Markalar
$filtreler$ ile Ürün
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:22 

Careless Whisper

Yumuşak ve hafif kokuları ile son yılların en popüler seçenekleri arasında yer alan vücut mistleri, varlığını bir parfüm kadar baskın hissettirmeden hoş bir duyu yaratır. Parfümlerin tamamlayıcısı olarak uyumlu şekilde kullanılabildiği gibi kendi başlarına da harika sonuçlar yaratırlar. Careless Whisper ismiyle sunulan çeşitli aromalara sahip mistler, sürekli olarak duştan az önce çıkmış gibi ferah bir duyum yaşamanızı sağlar. Sunulan farklı koku seçenekleri herkesin kendine ve tarzına uygun bir ürüne ulaşmasını garantilemek için sayfamızda yer alır. İmzanız haline gelmiş klasik kokunuzu seçip bu tanıdık aromanın tadını çıkartabileceğiniz gibi sayfamızda yer alan farklı seçeneklere yönelerek sınırlarınızı da genişletebilirsiniz.

Careless Whisper Body Mist

Gün içerisinde kokuyu aynı canlılığıyla korumak için bir ya da iki kes yenileyebileceğiniz vücut mistleri, yarattıkları hafif koku ile fazla çabalamadan olağanüstü bir hava yaratmanızı sağlar. Nemlendirme açısından da büyük yararları olan bu kokuların direkt olarak cilde uygulanması gereklidir. İnsan cildine direk temas halinde olan maddelerin titizlikle seçilmesi gerektiğini bilen alanında uzman profesyonellerden oluşan ekiplerce hazırlanan Careless Whisper ürünlerinin yapım aşamasında sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmaz. Böylelikle kızarıklık, kaşıntı ve benzeri rahatsızlıkların önüne geçilmesi sağlanır.

Vücut mistlerinin eşsiz kokularından maksimum verimi alabilmeniz için tercihen cildinizin temiz olması gereklidir. Bu nedenle duştan veya banyodan sonra kullanım, popüler olarak tercih edilen bir zamandır. Tercih edilen kokuların ağır olmayan yapısı, burnunuzu yormadan harika sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Çevremizdeki kokuların genel ruh halimiz üzerinde direkt bir etkisi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir unsurdur. Yatmadan kısa bir süre önce vücut mistlerini uygulayarak uykunuzu daha konforlu hale getirmeyi başarabilirsiniz. Uyurken bile tatlı kokunun yaratacağı huzur, size büyük bir keyif verecektir. Ayrıca yeni güne taze ve mükemmel şekilde uyanmanıza da yardımcı olabilir.

Careless Whisper Ürünleri

Careless Whisper ürünleri, kendi başlarına hafif ve hoş bir aroma yaratabileceği gibi parfümünüzle inanılmaz bir uyum göstererek bu şekilde de kullanılabilir. Girdiğiniz ortamda dikkatleri üzerinize çekmek istediğiniz günlerde bu uyumu taşıyabilir, huzurlu bir koku taşımak istediğiniz zamanlarda sadece vücut mistini tercih edebilirsiniz.

Sprey şeklindeki kutularda gelen ürünler, pratik bir kullanım süreci sağlar. Gün içinde kokunuzu yenilemek istediğiniz anlar için bu ürünleri kolaylıkla çantanızda taşıyabilirsiniz. Careless Whisper ürünleri cilt üzerine kullanım için uygundur, ancak kullanım alanları bununla sınırlı değildir. Hafif kokusu sayesinde bu hoş aromayı almak istediğiniz her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir. Çarşaflarınızda, yastık kılıflarınızda, kıyafetlerinizde bu misti kullanarak sadece kendinizin değil, tüm çevrenizin eşsiz bir kokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Cosmetica olarak sizlere sunduğumuz ürün yelpazesine bu sayfadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Belirli bir kokunun adeta imzanız haline gelmesini istiyorsanız bir vücut misti seçebilir ya da farklı aromalar seçerek her gün değişik bir koku taşıyabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?