Kondom

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
OkeyOkey(17)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:25 

Cinsel hayatın getirisi olan hastalıklardan korunmak ve gebelik kontrolü için kondom ürünleri cinsel birleşme sırasında kullanılır/kullanılmalıdır.

Uzmanların görüşlerine göre mutlu bir birlikteliğin temeli büyük bir oranda cinsel hayatın kalitesine bağlıdır. Mutlu, sağlıklı ve keyifli bir cinsel hayat için kondom kullanımı önemlidir.

Kondomun piyasada çok fazla çeşidi vardır. Ayrıca fiyat açısından da her bütçeye uygun alternatifler vardır.

Kondom nedir?

Kondom ya da prezervatif olarak adlandırılan ürün cinsel birleşmelerde kişileri cinsel yolla bulaşan hastalıklardan ve istenmeyen gebeliklerden korumak için geliştirilmiştir.

Kondom ne işe yarar?

Kadınlar planlı bir gebelik istediği için çeşitli korunma yöntemleri kullanır. Kadınlar doğum kontrol hapları kullanarak gebelikten korunurken erkekte kondom kullanarak doğum kontrol sürecinde etkin rol oynayabilir. Kondom en çok cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan korunma amacıyla kullanılır. Kadınların doğum kontrol hapı kullanmamaları gereken dönemlerde erkekler korunmak için kondom tercih edebilirler.

Kondomun dikkat çeken tarihi nedir?

İlk kondomun kullanıldığı Antik Mısır dönemine bakarsak bu ürün için hayvan bağırsakları kullanılıyormuş. Yine eski tarihlerde Çin’de kondom yerine geçen zeytinyağlı ipek kartlar kullanmışlar. Kondom için Antik Yunan ve Roma hayvan derisinden faydalananlardan. Günümüzde de olduğu gibi her medeniyet gebelik önleme güdüsünü hep taşımış. Tıp tarihinde kondoma baktığımızda ise 16. yüzyılın ortaları dikkat çekiyor. Frengi hastalığı süresince önemli uzmanlar kondom kullanımının önemini anlatmışlardır. Günümüzde ise modern teknolojinin ürettiği kauçuk ağacının özünden yapılan kondomları kullanmaktayız.

Kondom ile prezervatif arasında bir fark var mıdır?

Kelime anlamları farklı çağrışımlardan üretilse de ürün olarak bir farkları yoktur. İkisi farklı iki ürün değildir. Aynı ürüne kişilerin farklı seslenişidir.

Kondom nasıl kullanılır?

Kondom konusunda en çok bahsedilen çekince yırtılmalardır. Bu olasılık düşünülenin aksine %1 civarındadır. Kondom konusunda en çok yaşanan sıkıntı yanlış kullanılmasıdır. Bu konuda ürünle ilgili bu sorunu çözmek için kişilerin gerekli talimatları takip etmeleri yeterli olacaktır.

Kondom tam olarak koruma sağlar mı?

Kondom konusunda en çok kullanım hatalarından kaynaklı koruyucu etkisinde azalmalar yaşanıyor. Bu sebeple ürünü doğru kullandığınızda ve her ilişki de kullandığınızda hastalık ve gebelik riskini en düşük oranlara düşürmüş olursunuz.

Kondom kullanımı cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korur mu?

Kondom kullanımı cinsel yolla bulaşan AIDS, frengi ve bel soğukluğu gibi hastalıkların bulaşmasını önlemede etkin bir yöntemdir.

Kondom Kullanmanın herhangi bir zararı var mı?

Kondom kullanımının bilinen herhangi bir zararı yoktur. Ürünün bazı çeşitlerinde bazı maddeler kullanılır ve kişi bununla temas ettiğinde alerji oluşabilir. Hassas bir cildiniz varsa katkısız klasik ürünleri ya da doğal içerikli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kondom seçenekleri nelerdir?

Durex markasının yakın hisset, doğal, geciktiricili, ekstra ince, klasik, gerçek dokunuş ve daha fazla çeşidine, Okey markasının da ekonomik paket, çifte haz, Aqua ve daha fazla ürün çeşidine Cosmetica’nın kişisel bakım ürünleri kategorisi altında yer alan kondom bölümünden ulaşabilirsiniz. Cosmetica ailesi olarak özel hayatınıza özen gösteriyoruz ve ürününüzü “gizli gönderim” standartları çerçevesinde paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz. Sağlıklı ve keyifli bir cinsel hayat için ihtiyaç duyduğunuz kondom kutusunu hızlıca satın alabilirsiniz.
Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?