Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 

Şarjlı Diş Fırçası

Manuel diş fırçaları ile karşılaştırıldığında, üstün bakteri plağı temizleme özelliğine sahip şarjlı diş fırçası, ağız bakımının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Temizleme işlemini farklı hareketlerle, otomatik olarak yapan ve yuvarlak kılları sayesinde, diş yüzeyinin haricinde, dişlerin aralarında da hijyen sağlayan bu ürünler, diş hekimlerinin de manuel fırçalardan daha fazla önerdiği ürünlerdir.

Teknolojinin gelişmesi ile farklı özellikler sunan bu diş fırçaları, kullanım kolaylığı sunan fırça başlığı, fırça tutma ünitesi, seyahat tipi ve tezgah üzeri depolama gibi seçeneklere sahiptir. Ürün özelliklerinin yanı sıra, farklı diş yapılarına ve diş sorunlarına yönelik ürünler de yer almaktadır.

Bu özellikler,

  • Ağzın farklı bölümlerinin ne kadar süre ile fırçalandığını gösteren süre ölçer
  • Sert fırçalamalara karşı uyarı sensörü
  • Hassas dişler, beyazlatma etkisi gibi farklı fırçalama modları
  • Diş eti masajı etkisi
  • Fırça başlığının değiştirme zamanını hatırlatan sensör
  • Farklı salınım, titreşim ve dönme teknolojisi seçenekleri

Şeklinde ayrılmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Şarjlı Diş Fırçası Modelleri

Şarjlı diş fırçası modelleri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünlerin seçimi yapılırken, diş yapınıza uygun olup olmadığına ve yaş aralığına dikkat edilmelidir. Örneğin, çocukların kullanımına uygun şarjlı diş fırçası, daha yumuşak, hafif ve küçük olarak üretilmektedir. Yetişkinlerin kullanımına yönelik bir fırça, çocuklarda hem diş minesine hem de diş etlerine zarar verebilmektedir.

Şarjlı diş fırçalarında seçimi belirleyen faktörler arasında ürün özelliklerinin yanı sıra ürün fiyatı da belirleyici faktörler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin tamamı manuel fırçalardan daha yüksek maliyete sahiptir ancak bir kere satın alınan bu ürünün daha sonra sadece fırçası değiştirilmektedir. Ağız bakımında daha etkili sonuçlar sunan bu ürünlerin uygun fiyatlı seçenekleri de bulunmaktadır ve performans olarak kullanıcıları memnun etmektedir.

Hangi Diş Fırçasını Kullanmalıyım

Online alışveriş sitemizde yer alan Oral – B şarjlı diş fırçası çeşitleri, en çok tercih edilen ürünler seçilerek müşterilere sunulmaktadır. Bu fırçalar içerisinde yer alan Oral-B Vitality Şarj Edilebilir Diş Fırçası 3D White, uygun fiyatı ve diş beyazlatmaya yardımcı etkisi ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Tüm diş fırçası modellerine ulaşmak ve incelemek için sitemizi ziyaret edebilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?