Far

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/5  Ürün Sayısı:98 

Far Paleti

Makyaj trendleri her sezon değişse de, far paleti makyaj çantalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yerini almaya devam etmektedir. Birkaç rengin ya da bir rengin farklı tonlarının  bir arada sunulduğu bu paletler, göz makyajında doğru adımları uygulamak isteyen tüm kadınların malzeme tercihleri arasındadır. Birbirinden farklı renkleri içeren paletler, dikkat çeken ve fark yaratan göz makyajlarında tercih edilirken, baz rengi haricinde bir rengin açıktan koyuya tonlarını sunan paletler, özellikle dumanlı göz makyajlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Far Paleti Nasıl Kullanılır

Birbirine uyumlu renklerde ya da tamamen zıt renklerde, 3 veya daha üzeri seçenekle hazırlanan far paleti, neredeyse tüm markaların sunduğu ürünler arasında yer almaktadır. Canlı, simli ve sedefli renklerin yanı sıra, mat ve toprak tonlarının hakim olduğu paletler de bulunmaktadır. Hem gece, hem de gündüz makyajında en çok kullanılan ürünler arasında yer alan paletler ile gözleri olduğundan daha büyük göstermek, daha çekik göstermek ya da bakışları derinleştirmek, uygulanan tekniklere bağlıdır.

Far paletinin doğru kullanımı için sunulan tonların uygulama aşamalarının bilinmesi gerekmektedir. Öncelikle göz şeklinizin ve renginizin hangi tonlara uygun olduğu belirlemeniz ve buna uygun bir palet edinmeniz gerekmektedir. Daha sonra palette yer alan en açık ton ile göz kapağından başlayarak kaş kemiğine kadar baz oluşturulmalıdır. Göz kapağının dip kısmında koyu tonlar, kaş altına denk gelen kısımlara açık tonlar uygulanırken, her iki bölgenin arasında kalan alan ise orta tonlar ile birleştirilmelidir. Bu şekilde göz makyajında bütünlük sağlanmaktadır. Son aşama ise, tüm alanların üzerinden uygun fırça yardımı ile hafifçe geçmek ve doğal bir görünüm yakalamak olacaktır.

En Çok Tercih Edilen Far Paleti

Cecile, Flormar, Golden Rose, Loreal Paris, Max Factor, Maybelline New York, Note, Pastel, Pretty, Rimmel gibi dünyaca ünlü markaların tamamında birbirinden farklı renklerde far seçenekleri sunulmaktadır. Tekli farların yanı sıra, far paleti şeklinde sunulan ürünler, hem kullanım kolaylığı hem de göz makyajında uygun tonların yakalanması açısından sıklıkla tercih edilmektedir.

Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünden far kategorisini seçerek, tüm markaların paletleri hakkında detaylı bilgi edinebilir ve güvenilir alışveriş hizmetinden faydalanabilirsiniz.

En Uygun Far Paletleri

Göz makyajının olmazsa olmazı olan farlar, tekli satılabildiği gibi far paleti olarak içinde birden çok rengi barındıran formlarla da satışa sunulmaktadır. Makyaj yapmaya yeni başladıysanız toprak renkleri içeren bir paletle başlamanız yararınıza olacaktır. Toz far kullanabileceğiniz gibi, likit farlar da seçenekler arasındadır.

Göz farı uygularken bilmeniz gereken bazı ufak detaylar bulunmaktadır. Açık renkler göz pınarları ve kaş altlarına uygulanırken, canlı renk farlar göz kapağına uygulanmaktadır. Koyu renkleri göz kenarları ve kaşla birleşim yerlerine uygulamak daha düzgün bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Parıltılı renkler göz kapaklarına uygulanmalıdır. Renkli gözlere sahipseniz zıt renklerle gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Çeşitli markaların far paleti seçenekleriyle her bütçeye uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Doğru kullanımı öğrendiğinizde paletteki tüm renkleri kullanmak mümkündür. Aksi takdirde paletteki belirli renkler bitecek, diğer renkler olduğu gibi kalacaktır.

Buğulu göz makyajı içinse siyah ve gri tonlarındaki renkleri gözlerin dış kısımlarına ve alt kirpik diplerine sürmeniz yeterli olacaktır. İster tek renk, isterseniz renkleri birbirine karıştırarak uygulayabileceğiniz bu ürünler, gözlerinizi daha güzel göstermeye yarayacaktır.

Far Paleti Çeşitleri Nelerdir?

Söz konusu makyaj olduğunda far paleti çeşitleri arasında dilediğinizi tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin uygun fiyatıyla ön plana çıkan Maybelline New York Eyeshadow Palette Blushed Nudes ürününü tercih ederek çok daha verimli bir kullanım benimseyebilirsiniz. İlgili ürün tamamen kaliteli özelliklere sahiptir. Bu sayede çok daha kaliteli ürünleri Cosmetica farkıyla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Öte yandan Maybelline New York Lemonade Craze ürünlerini tercih ederek makyajınıza estetik bir hava katabilirsiniz. İlgili ürünlerin tamamında sağlık açısından hiçbir risk bulunmamaktadır. Bu sayede çok daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Far Paleti Fiyatları

Cosmetica, uygulamış olduğu fiyat politikasına dayanarak ürünlerinin tamamında uygun fiyat stratejilerini uygular. Bu sayede kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Öte yandan ilgili uygun fiyat özelliği sağlanırken kaliteden asla ödün verilmemektedir. Siz de kalite ve uygun fiyat faktörlerini bir arada istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir, ürünleri inceleyebilir ve satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?