Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/15  Ürün Sayısı:353 

Lip Gloss

İngilizce dudak parlatıcısı anlamına gelen lip gloss günlük kullanımlarda en çok kullanılan dudak makyajı malzemeleri arasında sayılabilmektedir. Şeffaf renklerin dudakları daha dolgun göstermesi sebebiyle, ince dudaklara sahip olanların rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olmaktadır. Dolgun dudaklara sahip kadınların da sıklıkla kullandığı bu ürünün renklerini seçerken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları vardır.

Eğer ince yapılı bir dudak şekline sahipseniz, parlak ve şeffaf renkleri seçmek, parlama etkisiyle birlikte daha dolgun dudak görüntüsüne kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Eğer dudak yapınız dolgunsa koyu tonları, özellikle kırmızı ve bordo gibi dikkat çekici renkleri tercih edebilir ve bakışları dudaklarınızda hapsedebilirsiniz.

Genel olarak likit halde satışa sunulan bu ürünleri tercih ederken, daha doğal bir görünüme ulaşmak için nude serilerini denemelisiniz. Günlük makyajda neredeyse kurtarıcı rolü oymayan bu ürün, partiler gibi daha hareketli mekânlarda kullanılacağında daha parlak ve canlı renklerle yer değiştirmelidir.

Tek başına kullanılabileceği gibi, rujun üstüne de uygulanabilen bu ürünler, transparan renklerde tercih edildiğinde çok daha verimli bir sonuç almanıza olanak tanıyacaktır.

Lip Gloss Çeşitleri

Onlarca markanın üretmiş olduğu lip gloss çeşitleri, Cosmetica web sitesinde yer almaktadır. Bu ürünler arasında dilediğinizi tercih edebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin tamamı sağlık açısından hiçbir risk içermez. Tamamen kaliteli olan bu ürünler ile dudaklarınızı başarılı bir şekilde parlatabilirsiniz. Örneğin Maybelline New York Super Stay Matte Ink Liquid 70 Amazonian ürünü ile birlikte kaliteli bir makyaj malzemesine sahip olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Öte yandan bu ürünler kalitelidir ve verimlilik sağlayıcıdır. Kalıcılık özellikleriyle de ön plana çıkan bu ürünler, tamamen uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır. Bu sayede çok daha verimli bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Lip Gloss Fiyatları

Cosmetica, uygulamış olduğu fiyat politikaları sayesinde ürünlerin tamamını uygun fiyatlara sunar. Bu sayede kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabilir, verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat faktörü sağlanırken kaliteden asla ödün verilmemektedir. Siz de kalite ve uygun fiyat faktörlerini bir arada arıyorsanız ilgili ürünleri tercih edebilir, satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?