Tampon

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
O.b.O.b.(9)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 

Tampon

Kadınların, regl dönemlerinde kullandığı ürünler arasında yer alan tampon, hijyenik pedlere alternatif olarak üretilen ve vajina içerisinde yerleştirerek kullanılan bir üründür. Ayın en hassas dönemi olan regl dönemini daha konforlu ve rahat geçirmek isteyen bayanların tercihi olan bu ürünler aynı zamanda regl kapları olarak da adlandırılmaktadır.

Kullanım kolaylığı sağlayan bu hijyenik ürünler ile regl döneminde, bayanlar dilediği kıyafeti rahatlıkla giyebilmekte, denize ve havuza girebilmekte ve dilediği sporu yapabilmektedir. Bir diğer yandan, hijyenik pedlere alerjisi olan ve pişik sorunu yaşayan bayanlar regl dönemlerinde sıklıkla bu ürün çeşitlerini tercih etmektedir.

Tampon Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Pedlerle karşılaştırıldığında kullanım kolaylığı sağlayan tampon çeşitleri, maksimum 4 saate kadar kullanılması gereken ürünlerdir. Bu nedenle, gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlerin, uyku sırasında kullanılması önerilmemektedir. Bir diğer yandan bu ürünlerin kullanımı sırasında kanama yoğunluğuna göre farklı seçenekler bulunmaktadır. Kendinize uygun olan ürünü seçmeniz gerekmektedir. Ürünün yerleştirilip, çıkarılması sırasında ise hijyene çok dikkat edilmesi şarttır çünkü vajina, özellikle bu özel dönemde mikrop kapmaya oldukça yatkındır.

En Çok Tercih Edilen Tampon Çeşitleri

Bu ürün, vajina haznesine yerleştirilerek kullanılan bir ürün olmasından dolayı, henüz kullanmayan kadınlar tarafından kullanımı çekinilen bir ürün olmakla birlikte, alışıldıktan sonra kullanım kolaylığından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

En çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında Johnsons O.B Tampon Super Plus ve Kotex Tampon Super yer almaktadır. Regl yoğunluğunuza göre seçebileceğiniz farklı boyutları bulunan Johnsons O.B ürünleri bayanlara hareket özgürlüğü sunmaktadır. Bu ürünü bayanların kullanımına sunan ilk markalar arasında yer almaktadır ve bu nedenle ilk tercih edilen markadır.

Bayanların özel günlerinde en çok tercih edilen ürünler arasında Kotex markasının ürünleri de yer almaktadır. Farklı boy seçenekleri bulunan bu ürün de bayanlara, özel günlerinde rahat hareket etme olanağı sunan ürünler arasında yer almaktadır.

Web sitemiz üzerinde yer alan kategori bölümünden seçiminizi yaparak, tüm ürün çeşitlerimize ulaşabilir ve güvenilir alışveriş standartlarında satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?