7/24 Şekillendiriciler

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

Gün 24 saat ve bize yetmiyor. İş, ev, çocuklar ve kişisel bakım derken dakikalar hızla akıyor. En önemli aksesuarımız olan saçlar ise bu tempodan etkileniyor. Hayaller ve hayatlar gündeminde hayallerde istediğimiz dolgun ve gün boyu hacmini kaybetmeyen saçlar olurken hayatlarda sıklıkla toplamak zorunda kaldığımız uzun uzadıya bakımıyla uğraşamadığımız saçlar sahnede. Tabii bu durumu değiştirmek elimizde. Nasıl mı? Hemen ip uçlarını vermeye başlıyoruz.

Her saçın sorunları faklıdır. Saçlarda hacim kaybı, cansız görünüm, kuruluk ve kolay yıpranma en sık rastlanan sorunlardır. Duygularımız gibi saçlarımızın da durumu günden güne değişiklik gösterebilir. Dün söz dinleyen yumuşak huylu saçlara sahipken bugün asi ve söz dinlemeyen saçlara sahip olabiliriz. Mutlu bir rüyadan mutsuz bir saç görüntüsüne uyanabiliriz.

Tüm bu sorunlarla başa çıkmak ve her an oluşabilecek saç sorunlarına karşı hazırlıklı olmak istiyorsanız saç şekillendirici ürünler kullanmak oldukça faydalı bir çözüm sunacaktır.

Saçımız bize söz geçirirken saç şekillendirici ürünlerle biz saçımıza söz geçirir hale geliriz. Böylelikle gün boyu bozulmayan, elektriklenmeyen, hacmini yitirmeyen ve parıl parıl parlayan saçlara sahip olabiliriz.

Saç Şekillendirici Ürünleri Neden Kullanalım?

7/24 güzel saçlara sahip olmak için saç şekillendirici ürünler kullanmalısınız. Saç şekillendirici ürünlerin genel kullanım amacı uysal ve söz dinleyen saçlara sahip olmaktır.

¨       Saçlarımıza kolay şekil vermek ve gün boyu verdiğimiz şekli koruması için,

¨       Daha dolgun, sağlıklı ve parıldayan saçlara sahip olmak için,

¨       Bazen de sadece saçlarımız güzel koksun diye saç şekillendirici ürünleri saçlarımıza uygulamak isteyebiliriz.

Saç Şekillendirici Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her üründe olduğu gibi saç şekillendiricimizi de seçerken ihtiyacımız olana yönelmeliyiz. Ürünü doğru uygulamak kadar doğru ürünü kullanmakta önemli bir başlıktır.

Saçlarınızın sönük bukleleri varsa ve desteklemek istiyorsanız Elidor markasının belirgin bukleler ürününü deneyebilirsiniz. Ya da dökülen ve kolay şekil almayan saçlarınız varsa Bioblas markasının saç dökülmelerine karşı saç kremini kullanabilirsiniz. Saçlarınız yıpranmış ve cansız bir görünümü varsa Elidor markasının onarıcı özelliği olan ürününü kullanabilirsiniz. Hiç vaktiniz yok ve saçlarınız bir göz kırpması kadar çabuk toparlansın istiyorsanız Pantene markasının anında onarıcı özelliğine sahip ürününü kullanabilirsiniz.

Kötü Saçlar Mı? Vedalaşın…

7/24 saç şekillendirici özelliğine sahip ürünler kullanarak kabusunuz olan kötü saç görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Saç şekillendirici ürünlerinin içinde saçların tüm ihtiyacını karşılayacak özellikte bileşenler vardır. Bu özel bileşenler gün boyu saçınızı onarırken güzel ve sağlıklı görünmesini de sağlar.

Saç şekillendirici kullandığınızda saçlarınıza saatlerce şekil vermek zorunda kalmamış olursunuz. Sabahları hazırlanmanız uzun sürdüğü için daha erken kalkmaya son verebilirsiniz. Pratik bir şekilde saçınızı kısa sürede hazırlayıp mutlu bir şekilde evinizden çıkabilirsiniz.

Cosmetica’da 7/24 saç şekillendiricileri bölümünden istediğiniz özellikteki saç şekillendirici ürününü inceleyebilirsiniz. İstediğiniz ürünü hızlı bir şekilde satın alarak güzel saçlara siz de kavuşabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?