Tıraş Sonrası Ürünler

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
ArkoArko(4)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 

Tıraş sonrası için erkeklerin kullanmasını tavsiye ettiğimiz birkaç bakım ürünü bulunmaktadır. Balsam, Losyon, Krem ve Kolonyalar her tıraştan sonra bakım uygulamak için ideal ürünler arasında sıralayabiliriz.

Jilet doğası gereği cilt yüzeyinde tahriş yaratır. Özellikle hassas ciltlere sahip erkekler her tıraş sonrası için özel bir bakıma ihtiyaç duyabilirler. Tıraşı bir sorun haline değil keyif haline getiren tıraş sonrası bakım ürünlerine birlikte göz atalım istedik.

Tıraştan Sonra Yorulan Ciltlere Bakım Ürünleri

Tıraş gerçekleştiğinde ciltte nem oranı azalır ve kuruluk hissi yaşanabilir. Jiletin cildi tahriş etmesi ve sürecin cildi kuruttuğu düşünülürse bakım ürünleri oldukça sizi rahatlatacaktır. Tıraş sonrası bakım için geliştirilen tüm ürünler cildinizi korur ve bakım sağlar. Ayrıca ürünler cilde bakım uygularken sakal köklerinize de ürün nüfuz eder.

Tıraş sonrası bakım için birçok markanın geliştirdiği güzel ürünler piyasada bulunmaktadır. Bu ürünler arasında balsam, losyon, kolonya ve kremler bulunmaktadır.

Tıraş Sonrası Balsam Kullanımı

Tıraş sonrası bakım ürünleri arasında yer alan balsam, su ve doğal yağların birleşimi ile oluşturulmuştur. Ürünün su miktarı çok azdır ve buna karşılık doğal yağ miktarı oldukça yüksektir. Yapısında bulunan doğal yağlar cildi tıraş sonrasında sakinleştirir, nemlendirir ve gerekli onarımın gerçekleşmesine destek verir.

Özellikle tıraş sonrası cildinizde kuruluk hissi, yanma, gözle görülür şekilde kızarma ve tahriş belirtileri varsa sorununuzu çözmek için balsam kullanabilirsiniz.

Tıraş Sonrası Losyon Kullanımı

Tıraş sonrası bakım ürünleri arasında yer alan tıraş losyonları, su bazlıdır olup içerisinde az miktarda alkol ve yağ özleri bulunur. Ürünün içinde cildi kurutmayacak miktarda bulunan az alkol cilt kesikleri üzerinde antiseptik etki gösterir. Losyonların hoşunuza gidecek güzel esanslı çeşitleri de vardır. Losyonlar su bazlı ürünler olduğu için cildin ihtiyaç duyduğu tüm nemi ona verir. Bu da tıraş sonrası kuruluk hissine iyi gelir ve cildinizi rahatlatır.

Tıraş Sonrası Krem Kullanımı

Tıraş sonrası krem kullanımı cildin yeniden yapılanması için önemli bir uygulamadır. Tıraş sonrası bakım ürünleri arasında yer alan kremlerin içlerinde cildi besleyen ve yeniden yapılanmasını sağlayan özel bileşenler vardır. Her tıraş sonrası düzenli olarak kullandığınız tıraş sonrası bakım kreminizle cildiniz daha iyi gözükecektir.

Tıraş Sonrası Kolonya Kullanımı

Tıraş sonrası için geliştirilen özel içerikli kolonyalar ile cildiniz ihtiyacınız olan her şeye kavuşuyor. Klasik kolonya fikrini yıkacağınız özel ürünlerle tanışmaya ne dersiniz? Serinlik ve ferahlık hissi veren tıraş sonrası kolonyalar gün boyu bu hissi muhafaza etmenizi sağlayacaktır.

Tıraş Sonrası Bakım Neden Önemlidir?

Her tıraş sonrası cildiniz biraz daha hırpalanır. İlgilenmediğinizde çeşitli cilt sorunlarıyla baş başa kalabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için tıraş sonrası geliştirilen ürün çeşitlerinden birini kullanmanız önemlidir. Jiletin etkisiyle tıraş esnasında sakallarla birlikte ciltte sıyrılır ve bu ölü derinin teninizden ayrılması demektir. Ölü deriden ayrılan cilt hassaslaşır ve bir bakım ürününün desteğine ihtiyaç duyar. Güzel bir cilt için tıraş sonrası mutlaka iyi bir bakım uygulayın. Ve bu bakımları ara sıra değil her tıraş sonrası mutlaka uygulayın.

Tıraş Sonrası Bakım Ürünü Seçenekleri Nedir?

Arko markası tıraş sonrası bakım için çok özel kolonya serisini geliştirdi. Tıraş sonrası hassasiyeti giderici etkisi ile deneyimlemek isteyeceğiniz bir ürün.

Nivea markası cildimize her zaman dost ürünler geliştiriyor. Tıraş sonrası bakım serisinde de balsam, losyon ve nemlendirici ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Gillette markasının ise tıraş sonrası kullanabileceğiniz özel bileşenlerle harmanlanan balsam ve losyon çeşitlerine mutlaka göz atın deriz.

Tüm tıraş sonrası bakım ürünlerine ulaşmak istiyorsanız Cosmetica’nın erkek bakım ürünleri kategorisi altında yer alan tıraş sonrası bakım ürünleri bölümüne bakabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?