Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
2 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Gillette

1900 yılında King C. Gillette tarafından, kullan – at bıçak adı altında bir tıraş ürünü fikrinin ortaya atılması ile başlayan markanın serüveni, 100 yılı aşkın süre zarfında, kullan – at özellikli tıraş bıçaklarında devrim yaratan yeniliklere imza atmıştır. Tüm dünyada ve Türkiye’de erkek ve kadınlar tarafından tıraş bıçaklarında ve yan ürünlerinde en çok tercih edilen marka olarak anılması yoğun çalışmaları ve teknolojiyi ürünlerine her daim yansıtması ile gerçekleşmiştir. Markanın adı, adeta ürün ile bütünleşmiş ve bu bıçaklar jilet olarak anılmaya başlamıştır.

Erkeklerin büyük bir bölümünün her gün sakal tıraşı olma ihtiyacından yola çıkarak ilk üretimlerini gerçekleştiren ve zamanla, bu ürünlerini erkeklerin ihtiyaçlarına göre şekillendiren marka daha sonra kadınlarda istenmeyen tüylere yönelik pratik çözümler sunmaya da odaklanmıştır.

Gillette Kadın Ürünleri

Erkeklerde sakal ve vücut tüylerine yönelik farklı özelliklere sahip tıraş bıçaklarının yanı sıra, köpük ve jel olmak üzere, bıçakların cilt üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak amacı ile farklı ürün seçenekleri sunan Gillette, günümüzde kadınlar tarafından da erkekler kadar tercih edilmektedir.

Markanın kadın ürünleri 3 ana grup altında toplanmaktadır. Bunlar tıraş makineleri, kullan at tıraş bıçakları ve tıraş jelidir. Tıraş makineleri Venüs Swirl, Venüs Snap, Venüs Breeze, Venüs Klasik, Simply Venüs serileri ile satışa sunulmaktadır. Bu makineler, tıraş öncesi hazırlığa gerek kalmadan, jel barları sayesinde kısa sürede köpürmekte ve cildi yıpratmadan, istenmeyen tüylerden kurtulma imkanı sunmaktadır. Kullan – at tıraş bıçakları ise tek kullanımlıktır ve markanın jelleri ile oldukça yüksek performans göstermektedir.

En Çok Tercih Edilen Gillette Ürünleri

En çok tercih edilen Gillette ürünleri, kadın ve erkek ürünlerine göre ayrılmaktadır. Kadın ürünleri içerisinde en çok satın alınan ürün Venus Breeze Kadın Tıraş Makinesi olurken, erkek ürünlerinde ise Fusion ProGlide FlexBall Tıraş Makinesi + 4'lü Tıraş Bıçağı severek kullanılmaktadır.

Markanın tüm tıraş bıçaklarına, makinelerine ve yan ürünlerine ulaşmak için online alışveriş sitemizin markalar bölümünden Gillette sekmesini tıklamanız yeterlidir. Buradan tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?