Epilasyon Ürünleri

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
PmPm(2)
RemoveRemove(13)
VeetVeet(14)
VivetVivet(27)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
15 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

Epilasyon Malzemeleri

Kişisel bakımınızı evde kolayca yapabileceğiniz epilasyon ürünleri Cosmetica'da! Tüy dökücü krem çeşitleri, sir ağda, tüy sarartıcı ve ağda bantları gibi tüm ağda malzemeleri en uygun fiyat seçenekleri ve indirim fırsatlarıyla burada!

Tüy dökücü krem, hem kadın hem de erkeklerde, istenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Tüylerin, var olduğu bölgeden ayrılmasını sağlayan kimyasallar ile formüle edilen bu ürünlerin, erkek ve kadın olmak üzere farklı seçeneklerinin yanı sıra, farklı cilt tiplerine ve vücudun farklı bölgelerine uygun seçenekleri de yer almaktadır.

Kimyasal içeriği ile tüylerin köklerini zayıflatarak, bulunduğu bölgeden kopmasını sağlayan bu kremler, özellikle hızlı sonuç vermesi ve pratik olması nedeni ile tercih edilmektedir. Ağdanın acılı ve uzun zaman alan bir yöntem olması, jiletin ise kesiklere neden olma ihtimali ve tüylerin kısa sürede yeniden çıkması, markaları farklı bir yöntem arayışına sokmuş ve bu ihtiyaca yönelik kremler üretilmeye başlamıştır.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?