Oje

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/23  Ürün Sayısı:538 

Oje

Mısırlıların, tarihte toplumsal sınıfları belirlemek amacı ile kullandığı tırnak boyları, günümüzde her tarz ve yaş grubundan kadınların en çok kullandığı kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır. Tırnak bakımının vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan Oje, hem el hem de ayak tırnaklarına renk katarken, günümüz teknolojisiyle üretilen ürünler aynı zamanda tırnak bakımına da destek olmaktadır.

Kıyafet ve makyaj trendleri gibi, her yıl modası değişen bu tırnak ürünleri, mat ve parlak, sedefli, yansımalı gibi birçok seçeneği içinde barındıran oldukça geniş renk yelpazesine sahiptir. Kadınların tarzını yansıtmasında yardımcı öğelerden biri olan bu ürün, aynı zamanda bakımlı tırnakların da simgesi haline gelmiştir.

En Çok Tercih Edilen Oje Rengi

En çok tercih edilen oje rengi, yılın trendlerine göre çeşitlendirilebilmekle birlikte, saydam beyaz, bordo ve kırmızı, klasikleşen ve yılların eskitemediği renkler arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı markaların ürettiği bu ürünler, bir rengin farklı tonlarında sunulmaktadır. Hızlı kuruma, dayanıklılık, besleyici formül, parlak ya da mat görünüm alternatifi de bulunan bu ürünler kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak çeşitlendirilmektedir.

Klasikleşen renklerin haricinde, bir yıl siyah, bir yıl altın tonları tercih edilirken, nude renkler uzun zamandır yerini korumayı başaran seriler arasında yer almaktadır. Kış aylarında tüm renklerin koyu tonları daha çok tercih edilirken, yaz aylarında bu renkler yerini daha soft tonlara bırakmaktadır.

Oje Markaları

Flormar, Rimmel, Golden Rose, Mara, Pastel ve Pretty, yılın trendlerini takip eden ve tırnak sağlığına önem veren markalar arasında yer almaktadır.

Bu markalar arasında en çok tercih edilen oje seçenekleri, yılın mat ürün trendini takip eden ürünler arasında yer alan Flormar Matte, renk yoğunluğu ile sevilen ürünler arasında yer alan Flormar Full Color, 60 saniyede kuruma özelliğine sahip Rimmel 60 Seconds Super Shinenail Polish ve tırnaklarda sim etkisi gösteren Flormar Glitter Nail Enamel’dir.

Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünden oje sekmesine tıklayarak, tüm markaların ürün seçenekleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilir , güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?