Gündüz Nemlendiriciler

Filtre
Özellik Filtreleme
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:49 

Gündüz Nemlendiriciler

Nemlendiriciler, cildin sağlığı ve görünümü açısından büyük öneme sahip. Hangi nemlendiriciyi satın alacağına karar verirken cilt tipi ve ihtiyaç duyulan özellikler kadar nemlendiricinin kullanılacak olduğu zamanı da dikkate almak, uygun ürün seçimi konusunda önemli bir nokta. Mevsim şartları gibi gece ve gündüz kullanmak için de farklı özellikte kremler seçilmesi gerekiyor. Gündüz nemlendirici krem çeşitleri daha hafif yapılı, gün boyu nem ve koruma sağlayan ürünler olarak öne çıkıyor. Her yaş grubu ve farklı cilt tipleri için geliştirilen özel formüller, cildinin ışıltısını ve parlaklığını muhafaza ederken çeşitli cilt sorunları için de çözüm vadediyor.

Cildine Gün Boyu İhtiyaç Duyduğu Nemi Sağlayan Kremler

Cildin nem dengesini korumak için nemlendirici ürünleri aksatmadan her gün düzenli olarak kullanman gerekiyor. Aynı zamanda seçtiğin nemlendiricinin gün boyu ihtiyaç duyduğun nemi sağlayarak cildinin tazeliğini koruyan yapıda olması da önemli. Güne başlarken yüzünü temizledikten sonra mutlaka kullanman gereken günlük yüz nemlendiricisi çeşitlerini, cilt tipine uygun olarak seçmen en önemli kural. Kuru, normal ya da yağlı; farklı cilt tiplerinin ihtiyaçları gibi sorunları da farklı olabiliyor. Çok yağlı bir cilde sahipsen sivilce ya da parlama gibi sorunlarla karşılaşman muhtemel. Bunu önlemek için hafif yapılı ve su bazlı ürünler nemlendirici gündüz krem önerileri arasında yer alıyor. Bu kremler, fazla yağdan kaynaklanan sivilce ve akne problemlerini ortadan kaldırmada yardımcı olurken cilt için gerekli nemi de sağlıyor. Ayrıca yüzü yağlandırmadan nemlendirerek parlamayı gideriyor. Pul pul dökülen, gergin ve mat bir görünüm, kuru ciltlerin en belirgin özelliklerinden. Bu sorunlardan kurtulmak için yağ bazlı ve derinlemesine nemlendirme sağlayan kremleri tercih etmende fayda var. Gün boyu cildin nem dengesini koruyan bu kremlerle canlı, ferah ve yumuşak bir cilde kavuşabilmek mümkün. Gündüz kremlerinin etkisinin gün boyu devam etmesi de cilt sağlığı için gerekli. Özel geliştirilen formülleri sayesinde artık 24 saat nemlendirme sağlayan kremleri de güne başlarken kullanarak, bütün bir gün nemlendirici etkisinden faydalanabilirsin.

Gündüz Kremleri İle Yıpratıcı Dış Etkilerden Cildini Koru!

Hava kirliliği, toz, güneş ışınları, soğuk ve daha birçok faktör cildin sağlığını tehdit eden unsurlar arasında. Nemlendirici gündüz kremi çeşitleri cildin nem dengesini sağlamanın yanı sıra yıpratıcı dış etkilere karşı da koruma sunuyor. Özellikle cilde verdiği zararlar tartışılmaz olan güneş ışınlarından kaçınmak için gündüz kremi seçimi yaparken UV ışınlarına karşı koruma faktörü bulunan ürünleri tercih etmek atlanmaması gereken önemli bir konu. Bu şekilde hem nemlendirerek hem de güneşe karşı koruyarak cildinin yaşlanmasını geciktirebilirsin. Hafif yapılı olan ve cilt tarafından kolayca emilen gündüz kremleri kir ve tozların cilde yapışmasını da engelliyor. Uzun süre etkisi devam eden nemlendirme özelliği özellikle soğuk havalarda cildin kurumasının önüne geçiyor. Mineral ve vitaminlerle zenginleştirilen gündüz kremleri ise cildini derinlemesine besleyerek olumsuz şartlara karşı direncini artırıyor.

Kusursuz Bir Makyaj İçin Gündüz Nemlendiricileri

Kusursuz bir makyaj için öncesinde gerekli cilt temizliği ve bakımının yapılmış olması önemli. Cilt makyajının düzgün bir şekilde uygulanabilmesi için yüz bakımının son aşamasında nemlendiricilerin mutlaka kullanılması gerekiyor. Aksi halde pürüzlü ve kusurlu bir makyaj görünümü oluşabilir. Gündüz nemlendiricisi çeşitleri hızlı bir şekilde cilt tarafından emilerek, makyaj için pürüzsüz ve ipeksi bir cilt zemini hazırlıyor. Aynı zamanda cildi gün boyu nemlendirdiği gibi makyajın da akmadan uzun süre sabit kalmasını sağlıyor. Makyaj yapmadan evden çıkmayanlar arasındaysan makyaj öncesi kullanım için geliştirilmiş özel gündüz kremlerini seçebilirsin. Bu kremleri baz olarak kullanıp gün boyu kalıcı kusursuz bir makyaja sahip olabilirsin.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?