Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Cildin ihtiyacı yaşadığı yaş dönemine göre farklılıklar gösterir. Genç yaşlarda nem ihtiyacına destek verirken yaş ilerledikçe başka sorunlarla da mücadele etmemiz gerekir. Cilt yaşlanması önce gözün göremediği gizlilikte ilerler ve her şey yolunda sandığımız için belki de cildimize çok dikkat etmeyiz. Sorunlar başladığında yani cildin yaşlanması artık belirti vermeye başladığında ürün kullanımına başlamakta biraz geç kaldık diye düşünebiliriz. Bu sebeple cildi yaşın ihtiyacına göre ve cilt tipinizin ihtiyacına göre her zaman desteklemeniz gerekir. Böylelikle yaşınızı asla kimse tahmin edemeyecektir…

Kilo değişimleri, stres, üzüntü, yoğun tempo, sağlıksız beslenme ve yaşın ilerlemesi ile cildimiz yaşlanmaya başlar. Cildimizde hücre yenilenmesi yavaşlar ve olumsuz etkenlerle eskisi kadar savaşamaz. Bu günlere ulaşmadan önce cildinizi güçlendirmeniz ve bu günler geldiğinde desteğinizi devam ettirmeniz hep genç ve enerjik görünen sizi muhafaza etmenize yardımcı olacaktır.

Yaşlanma Karşıtı Ürünler Nelerdir?

Yaşlanma karşıtı ürün yelpazesi oldukça geniştir. Öncelikle en hassas deriye sahip olan gözlerimiz için göz kremi kullanımı önemlidir. Yaşın getirdiği ihtiyaca göre yaşlanma karşıtı göz kremi kullanılması güzel bakışlarınızı ölümsüz kılacaktır.

Cildin gündüz ve gece ihtiyacı farklıdır bu sebeple yaşlanma karşıtı gece ve gündüz kremleri üretilmektedir.

Bazen cildin ihtiyacına hızlıca cevap vermek isteriz ve bu tip zamanlar için yaşlanma karşıtı serumları tercih ederiz.

Cilde Uygun Yaşlanma Karşıtı Ürün Nasıl Seçilir?

Sosyal hayatımızda Anti-Aging olarak sıkça duyduğumuz yaşlanma karşıtı ürünleri seçerken nasıl bir yol izlememiz gerektiğinden biraz bahsetmek istedik. Genç yaşlarda nemlendiricilerle desteklediğimiz cildimizi artık yaşlanma karşıtı ürünlerle destekleme zamanı gelmişse hangisinden nasıl faydalanacağımızı bilmemiz gerekir. Yaşlanma karşıtı ürünler genelde 30 yaş ve sonrası için üretilir ve ürünlerde yaş aralıkları belirtilir. Yaş basamakları ürünlerde genelde onlu sistemle ilerler. Bu da cildin her on sene de bir ihtiyacının değiştiğini gösterir. 30, 40, 50, 60 ve üstü yaş grupları için yaşlanma karşıtı kremler üretilmektedir. Yaş başlıklarının yanında cilt tipinizle ilgilide bilgiler vardır. Örneğin, 30 yaş ve sonrası içindir ve karma cilt tipi kullanabilir. Tüm bu noktalara dikkat ederek yaşınıza ve cilt tipinize uygun bakım ürününü seçebilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Ürünler Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yoğun bir yaşlanma karşıtı bakım reçeteniz varsa serum, göz çevresi ve gece-gündüz kremlerini birlikte kullanın.

Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Hafif formülü olan, cildin hızlıca emdiği, güneşten koruyan ve makyajın alt bazı olarak kullanabileceğiniz güzel bir kremdir gündüz kremleri. Ürün için Loreal Paris Yaş Uzmanı Serisi, Nivea yüksek güneş korumalı yaşlanma karşıtı kremi, hassas ciltler için ise Sebamed kreminin çeşitlerine bakılabilir.

Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi

Cildin yeniden yapılandığı gece zamanları için formu ve formülü daha yoğun ürünlerdir gece kremleri. Ürün için Diadermine ve Neutrogena markalarının çeşitlerine bakabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi

Mimiklerimizi kolayca yansıtmamızı sağlayan gözlerimiz için özel bir ürün kullanmak gereklidir. Göz için üretilmeyen hiçbir kremin göz altına gelecek şekilde uygulanmaması gerekir. Bu sebeple yaşlanma karşıtı göz kremi ürününü yüz kremlerinizden ayrı alınız. Ürün için Loreal Paris, Nivea ve Sebamed markalarının çeşitlerine bakabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Serum

Cildimizi bazen yoğun ilgi altına almamız gerekir. Bu sebeple bakım reçetelerimize serumları dönemsel olarak ekleyebiliriz ya da kalıcı olarak… Serumlar beklenen sonucu daha hızlı almamızı sağlayan yoğun içerikli bakım ürünleridir. Ürün için Diadermine’nin çeşitlerine bakabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Tüm Ürünler Cosmetica’da…

Yaşlanma karşıtı göz kremleri, gece-gündüz kremleri ve cilt serumlarının hepsi Cosmetica’da cilt bakım ürünleri kategorisi altında yer alan yaşlanma karşıtı ürünler bölümünden ulaşabilirsiniz. Cildinizi zamana karşı güçsüz bırakmayın ve cildiniz için en uygun yaşlanma karşıtı ürünleri hızlıca satın alın.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?