Temizleyiciler

Filtre
SEÇİMLER
2 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Peeling

Peeling, içinde yer alan çeşitli maddeler ve mikro tanecikler ile etki gösteren derinlemesine bir cilt temizliği sağlayan maskelerdir. Özel dokusuyla cildiniz üzerinde yumuşacık bir his bırakacak olan bu maskelerin popüler olarak tercih edilmesini sağlayan bir özelliği uygulamasının kolay ve pratik olmasıdır. Kullanım süreci eğlenceli olan bu ürünler, hızla harika sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Düzenli bir kullanımla sıkılaşmış ve ton dengesi kazanmış bir cilde ulaşabilirsiniz.

Çeşitli markaların sunduğu farklı koku aromalarına sahip peeling çeşitleri bile bulunmaktadır. Cilt bakımı için kendinize ayırdığınız bu değerli zamanı, sevdiğiniz kokularla daha da değerli kılmak için bu seçeneklere göz atabilirsiniz.

En Etkili Peeling Ürünleri

Farklı etkiler için özel olarak tasarlanan ürün seçenekleri olsa da tüm peeling çeşitlerinin sunduğu belirli yararlar vardır. Cildin genel dokusunu iyileştiren bu maskeler, gözenekleri açarak cildinizin nefes almasına yardımcı olur. Yeni hücrelerin yapım hızını arttırdığı gibi ölü hücrelerin de temizlenmesini sağlar. Hiperpigmentasyon gibi sorunları azaltarak cilt tonunuzun daha dengeli görünmesine yardımcı olur. Doğal nem üretimini arttırarak akne sorunlarının önüne geçer. Kolajen üretimini arttırarak küçük yara izleri gibi sorunların iyileşme sürecini hızlandırır. Cilt üzerinde oluşmuş ince çizgileri azaltarak pürüzsüz sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Sayfamızda yer alan seçenekler, cilt bakımında dünyaca ünlü markaların ürünleridir. Bu ürünler, genel olarak bahsettiğimiz tüm bu yararların yanı sıra bazı spesifik özellikler de sunmaktadır. Yorgunluk karşıtı, besleyici, siyah nokta karşıtı, canlandırıcı gibi çeşitli özellikler sunan ürünler Cosmetica olarak sizlerle buluşturduğumuz seçeneklerden sadece bazılarıdır.

Cilt bakım sürecinize bu ürünlerden birini veya birkaçını ekleyerek, kendinizi bir spadaymış gibi şımartabilirsiniz. Sağlıklı ve ışıldayan bir cilt için ünlü markalardan uygun fiyat aralıklarında sizlerle buluşturduğumuz ürünlere göz atabilirsiniz.

Peeling Maske

Peeling maskeler içinde yer alan farklı maddeler, farklı özellikler ve yararlar sunmasını sağlar. Örneğin sivilce karşıtı ürünler, özellikle gözeneklerinizi açarak cildinizin genel dengesini korumasını garantiler. Yağlanma karşıtı ürünler, nem dengenizi düzeltir. Kil bazlı ürünlerin siyah noktalarla savaşmada etkili olduğu gösterilmiştir. Tüm cilt bakım ürünlerimiz bu yararları sağlasa da bazılarında bulunan özel materyaller, spesifik sorunları çözmekte yardımcı olmaktadır.

Peeling cildinizin genel görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda bir terapi niteliğindedir. Kendinize, cildinize ve sağlığınıza ayıracağınız bu zamanda sevdiğiniz kokuların yaratacağı mutluluğun tadını çıkartabilirsiniz. Muhteşem bir görünümün yanı sıra, keyif alacağınız bir süreç de elde edebilirsiniz.

Yüzdeki kan dolaşımını uyararak canlılığını arttıran maskeler, adeta tazelenmiş bir görünüm elde etmenizi sağlar. Yumuşak ve pürüzsüz görünümlü bir cilde sahip olmak için sayfamızda yer alan çeşitli ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Çeşitli markalarının farklı cilt tiplerine uygun olarak hazırladığı ürünler içinde zevkinize uygun olarak tercih edebileceğiniz geniş bir yelpaze bulunmaktadır. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünü seçtikten sonra Cosmetica olarak sizlerle buluşturduğumuz konforlu alışveriş sürecinin tadını çıkartabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?