Stick

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
AxeAxe(3)
DoveDove(2)
NiveaNivea(11)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
3 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

Axe En Çok Tercih Edilen Erkek Deodorant Markalarındandır!

Dünyadaki neredeyse hemen hemen her insan dış görüntüsüne özen gösterir. Dış görüntümüz kişiliğimiz ve karakterimiz hakkında pek çok ipucu verir. Dış görüntümüzü tamamlayan bir çok faktör mevcuttur. Dış görüntümüze ve sosyal hayatımızda yaşantımızda bizi yansıtan en önemli şeylerden biri de kokumuzdur. Parfüm kullanmasak da, gün içerisinde gerçekleşen koşuşturmacalarımız sonucu doğal olarak terleriz. Terleme, doğal bir vücut refleksidir. Her insan terler ve terlememek aslında sıkıntılı bir durumdur. Gün içerisinde yediğimiz yiyecekler ter kokumuzu etkiler. Ter kokusu için gün içerisinde çözüm bulunması gerekir. En etkili ter kokusu çözümü de yıllardan beri deodoranttır. Deodorant ter kokusu ile mücadele en güzel ve pratik çözümdür.

En Sevilen Axe Erkek Deodorant Ürünlerini Sizler İçin Derledik

Biz de Cosmetica olarak en sevilen axe erkek deodorant ürünlerini sizler için derledik. İşte merak edilen en etkili Axe ürünleri:

  • Axe Deodorant Black 150 Ml: Axe denince akla ilk gelen ve en sevilen ürünlerden biri Axe Deodorant Black 150 Ml’dir. Kokusu ile sevenlerinin vazgeçilmezi ve ter kokusunu gün boyu hapsetmesi ile de bir deodoranttan beklenen her şeyi size sunar.
  • Axe Deodorant Dark Temptation Chocolate 160 Ml: Axe’nin en son ürettiği ürünlerden biri olan Axe Deodorant Dark Temptation Chocolate 160 Ml, kısa zamanda büyük ilgi topladı. Hoş kokusu ile teninize tam uyum sağlar.
  • Axe Deodorant Apollo 150 Ml: En sık tercih edilen Axe deodorantlardan biri de Axe Deodorant Apollo 150 Ml’dir. Erkeklerin favori ürünüdür.
  • Axe Deodorant Peace 150 Ml: İle odunsu koku sağlarken ter kokunuzu yirmi dört saat hapsetmeniz mümkündür.
  • Axe Deodorant You Refreshed 150 Ml: Farklı ve egzotik kokusu ile farklı bir tarzı olan Axe Deodorant You Refreshed 150 Ml, en sevilen Axe ürünleri arasındadır.
  • Axe Duş Jeli 250 Ml Dark Temptation: Sadece deodorant değil aynı zamanda duş jeli de üreten Axe markasının duş jeli olan Axe Duş Jeli 250 Ml Dark Temptation, kısa zamanda erkek duj jelleri arasında kendi yerini buldu.
  • Axe Edt Black 100 Ml: Axe markası ile özdeşleşmiş bir koku olan Axe Edt Black 100 Ml uzun zamandır erkeklerin bir numaralı parfüm kokusu. Siz de deneyin, farkı görün.
  • Axe 2'si 1 Duş Jeli&Şampuan 250 Ml Signature: Hem duş jeli hem de şampuan olan bu ürün ile erkekler duş sırasında pratiklik ve zaman kazanıyor.

Siz de Axe ile Ter Kokusunu Gün Boyu Bastırın!

Siz de axe ile ter kokusunu gün boyu bastırın! Siz de ter kokunuzu Axe ile bastırarak aynı zamanda hoş bir koku yakalayabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?