Temizleyiciler

Filtre
SEÇİMLER
24 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:24 

Neutrogena

1930’lu yıllarda Los Angeles’ta büyük markalar için kozmetik ürünler, rujlar ve dudak fırçaları üreten Manny Stoloroff’un Avrupa seyahati sırasında Belçikalı bir kimyager tarafından icat edilen, son derece nazik, alkali olmayan bir sabunu keşfetmesi ile başlayan Neutrogena markasının hikayesi, 80 yılı aşkın süredir, ürün yelpazesini genişleterek devam etmektedir.

Güzel bir cildin temelinde sağlıklı bir yapının olması gerektiğine inanan marka, ilk keşfi olan sabundan bu yana, tüm cilt bakım ürünlerinde bu bakış açısına sahip çalışmalar yapmaktadır. Cilde uygulanan ürünlerin içeriğinin önemine dikkat çeken marka, dermatologlar ile koordinasyon halinde yaptığı çalışmalar sonucunda, cilde zarar veren ürünleri belirlemekte ve tüm üretimlerini bu şekilde gerçekleştirmektedir.

Neutrogena Ürünleri

1930’lu yıllarda, bir sabun ile başlayan üretim, yıllar süren çalışmalar sonucunda geniş bir ürün yelpazesine dönüşmüştür. Neutrogena, üretim aşamasında sadece bir ürün için dahi olsa yıllarca araştırma yapmakta olan bir markadır. Bu nedenle markanın ürünler, yıllar boyunca en çok tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Yüz bakımı ve vücut bakımı olmak üzere iki ana kategoriye ayrılan ürünler, cilt sorunlarının iyileşmesine yardımcı içerikleri ile tüm dünyada kullanılmaktadır. Yüz bakım ürünleri kendi içerisinde Temizleyiciler, Nemlendiriciler, Tonikler, Maskeler, Dudak Bakımı, Makyaj Temizleyiciler, CC Krem ve Sivilce ürünleri olarak ayrılırken, vücut bakım ürünleri ise El bakımı, Ayak bakımı, Nemlendiriciler, Vücut Yağı ve Normal Ciltler - Kuru Ciltler - Hassas Ciltlere yönelik ürünler şeklinde sunulmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Neutrogena Ürünleri

Evde, profesyonel cilt bakımı imkanı sunan Neutrogena, hem yüz hem de vücut bakım ürünlerinde, en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Online alışveriş sitemizde, markanın tüm ürünlerine yer verilmektedir. Bu ürünlerin arasında en çok tercih edilenler arasında ilk sırada, dudak ve el bakımı ürünlerini bir arada sunan avantajlı paketler yer almaktadır.

Bu paketlerin yanı sıra, yüz bakımında son dönemin dikkat çeken ürünleri arasında yer alan Ageless Boost Kırışık Karşıtı Hidrojel Maske ve göz çevresinin kaybettiği nemi kazanmasına yardımcı ürünler arasında yer alan Hydro Boost Göz Kremi 15 Ml tercih edilmektedir.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?