Eyeliner

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:41 

Eyeliner

Eyeliner, gözün üst kapağında, kirpik dibinden bir hat çekmek için kullanılan makyaj ürünüdür. Bu çizgiyi ve kuyruğunu, her iki göze de eşit şekilde çekmek ve temiz bir görünüm oluşturmak her ne kadar alışkanlık gerektirse de günümüzde bu eylemi kolaylaştıran farklı özelliklere sahip ürünler sunulmaktadır. Siyah başta olmak üzere, farklı renklerde de sunulabilen bu ürün, hem günlük makyajda hem de özel günlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Gözleri daha büyük gösteren ve bakışları derinleştiren bu göz makyajı malzemesi, neredeyse her kadının makyaj çantasında yer almaktadır.

Eyeliner, farklı formlara sahip şekilde üretilmektedir. Kullanım kolaylığı, kalıcılık gibi farklı özelliklere sahip bu çeşitlere tercihe göre tüm makyaj malzemesi markalarında bulunabilmektedir. Bu ürün gözlere kullanıldığı için oldukça dikkatli seçilmeli ve bilinir markalar tercih edilmelidir.

Eyeliner Çeşitleri

Eyeliner çeşitleri 4 farklı formda sunulmaktadır.

Likit : Küçük bir şişede, likit formda sunulan bu ürün, ince uçlu bir fırçaya sahiptir. Bu fırça hafif yumuşak formdadır. Kirpik diplerine en rahat ulaşan ve en ince çizgiyi çekmeyi mümkün kılan bu form, aynı zamanda en zor sürülen ve en çok deneyim gerektiren çeşittir.

Kalem: Makyaj uzmanları tarafından en çok tercih edilen ve en kolay sürülen çeşit, kalem olanıdır. Silikonlu seçenekleri de bulunan bu ürün, en çok tercih edilen göz makyajı ürünleri arasında yer almaktadır.

Krem ve Jel: Jel veya krem eyeliner çeşitleri, genellikle küçük kavanozlar içerisinde satılmaktadır. Bazı ürünlerle birlikte fırçası da sunulurken, bazılarında fırça seçimini kullanıcının yapması gerekmektedir. Doğru fırça seçimi, ucu eğimli, kesik ve sert olmalıdır. Bu fırça ile kullanımı oldukça kolay ve kalıcılık oranı yüksek ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Toz: Bu form en az tercih edilen çeşitler arasında yer almaktadır. Badem yağı içeriği ile sürüş kolaylığı sağlanırken, tahta çubuk yardımı ile kullanılmaktadır.

Maybelline New York Lasting Drama Intense Black jel formlu seçenekler arasında en çok tercih edilen ürün olurken, Pastel Profashion Artliner Pen 01 Black kalem formu ile en rahat kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Online alışveriş sitemizin kategoriler bölümünden eyeliner sekmesini tıklayarak tüm ürün çeşitleri hakkında bilgi alabilir ve dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?