Saç Onarıcılar

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

Saçlarımız bizim en sevdiğimiz aksesuarımız. Saçlarımızı farklı şekillere ve farklı renklere dönüştürmeyi seviyoruz. Tabii tüm bunları gerçekleştirirken saçımız yıpranıyor ve istediğimiz görüntüye ne yapsak ulaşamıyoruz. İşte tam bu nokta da çeşitli bakım ürünleriyle tanışıyoruz. Saçımız yeniden parlasın yeniden canlılığını kazansın diye farklı farklı bakım reçeteleri uyguluyoruz. Özel bileşenli saç şampuanları, maskeler, yağlar ve kremler saç bakım reçetesinde bulunan ürünler arasındadır.

Saçlarımıza yoğun bir bakım kürü uygulamak istiyorsak saç onarıcılarını kullanabiliriz. Saç bakım ürünleri arasında en hızlı etkiyi saç onarıcılarından alıyoruz. Özellikle saçlarınız sürekli işlem görüyorsa mutlaka rutin bakımlarınızda saç onarıcılarından destek alın. Bu kadar övgü alan saç onarıcılarını yakından tanıyalım.

Saç Onarıcıları Nedir?

Saç onarıcıları, doğal özler ve önemli bileşenlerle harmanlanmış saç bakım ürünleridir. Saç onarıcıları yağ, su ve krem formunda üretilmektedir. Saçların yoğun bakım ihtiyaç duyduğu zamanlarda uygulanması özellikle tavsiye edilir. Sürekli işlem gören saçlarınız varsa devamlı da kullanabilirsiniz.

Saç Onarıcıları Nasıl Kullanılır?

Her saç onarıcısının kullanma şekli farklıdır. Saçlar ıslakken, tamamen kuru haldeyken ya da nemli saçlara saç onarıcılarını uygulayabilirsiniz. Saç bakım ürünlerini genelde yıkama sırasında ya da sonrasında gerçekleştiriyoruz ama saçı yıkamadan önce de uygulanan ürünler var.

Saç onarıcınızı seçmeden önce saçınızın tipine ve şekline uygun olduğundan emin olun… Daha sonra uygulamak için üstünde yer alan talimatlara bakabilirsiniz. Saç bakım ürünlerinizi bir uzman tarafından farklı bir kullanım şekli önerilmediği sürece üzerindeki talimatları uygulamanız en ideal sonucu almanızda yardımcı olacaktır. Banyo sonrası kullanacağınız bir ürün üzerinden örnek vermek gerekirse saçınızın fazla suyunu bir havlu yardımıyla almanız ve uçlardan başlayarak çok saç dibine gelmeyecek şekilde ürünü saçınıza uygulayabilirsiniz. Ürün saç dipleri için üretilmemişse saç diplerinize sürmemenizi tavsiye ederiz. Ürünü saça uyguladıktan sonra kısa bir süre emilimi için bekleyin… Saçınızı tarayıp daha sonra kurutma/şekil verme işlemine geçebilirsiniz.

Saç Onarıcıları Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Saç onarıcıları saçınıza yoğun bakım uygular. Düzenli saçınıza işlem yaptırıyorsanız saçınız mutlaka yıpranacaktır. Bu sebeple saçınıza saç onarıcı ürünlerden birini kullanabilirsiniz.

Saç yapınıza uygun saç onarıcınızı seçmeniz en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

Kullanma talimatlarına ve miktarlarına mutlaka dikkat edin. Ürünü çok kullanmak saçınıza ekstra iyi gelmeyecektir. Hatta zarar verebilir.

Belirli bir periyodu olan saç onarıcılarını düzenli kullanmanızı öneririz.

Ambalajlarınızın ağzını açık bırakmayın. Ürünlerinizi üzerinde yazan tavsiyeler doğrultusunda muhafaza edin.

Saç Bakımı Evde Yapılabilir Mi?

En çok merak edilen konu, saç bakımını evde nasıl yaparız, üzerine oluyor. Doğru ürünlerle oluşturduğunuz bakım reçetenizi evde uygulayabilirsiniz. Güzellik merkezlerinde saçlara uygulanan kürler var ama işin esas yükünü evde yapılan bakım süreçleri üstleniyor. Evinizin konforunda saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı doğru bir ürünle gerçekleştirebilirsiniz.

Saç Onarıcı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Saçımız için yoğun bir bakım arayışı içindeysek saç onarıcılarından birini kullanmak için seçebiliriz. Ürünün saç tipimize ve şekline uygun olması gereklidir. Nemli ya da hafif ıslak saçınıza uygulamak için saç onarım sularını tercih edebiliriz. Saçlarımızın kırıldığını görüyorsak ve bu yönde bir onarım tercih ediyorsan doğal özlerden oluşan yağ formundaki saç onarım ürünlerini seçebiliriz. Saçınızın yapısı krem formundaki ürünleri kullanmaya müsaitse yani çok kuru ve yıpranmış saçlarınız varsa krem yapısındaki saç onarım ürünlerini seçebilirsiniz.

Saç onarıcı ürünlere ulaşmak ve hızlıca satın almak istiyorsanız Loreal Elseve, Ogx ve Okay markalarının ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin tamamına Cosmetica’nın saç bakım kategorisi altında yer alan saç onarıcıları bölümünden ulaşabilirsiniz. Güzel saçlar bir tık uzağınızda…

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?