SIKÇA SORULAN SORULAR

ALIŞVERİŞ PROSEDÜRLERİ

Lütfen daha önce kullandığınız ve deneyimine sahip olduğunuz renklerdeki ürünleri sitemizden satın alınız.


 • Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?

  İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekli değildir. Dilerseniz misafir üye olarak da siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı üye olmak için Facebook ile bağlan butonunu kullanabilirsiniz.

 • Alışveriş Sepeti nedir?

  İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. (Bu durum misafir üye olan kullanıcılarımız için geçerli değildir.)

 • Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?

  1) Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp 'Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Sürekli aldığınız bir ürün ise ürün barkodunu arama bölümüne yazarak, istediğiniz ürünü çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.
  2) Yada sol menü'den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Yine bu bölümde yer alan marka ve fiyat filtreleme modüllerimizi kullanabilirsiniz. Sayfamız tasarım esnasında marka , parça sayısı , özellik, kategori ve tema dikkata alınarak özenle hazırlanmıştır.

 • Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

  Vermiş olduğunuz siparişler en geç 10 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. (Cumartesi-pazar ve resmi tatiller bu süreye dahil değildir.)  Teslimatlarımız siparişinizi tamamlarken hangisini tercih edeceğinizi sizlerin belirleyeceği şekilde PTT ya da Yurtiçi kargo şirketleri ile yapılmaktadır. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 • Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım ?

  Sayfamızdan Kredi Kartı (maaş-banka-debit kart) ile alışveriş yapabilirsiniz, bu sebeple sitemizden alışveriş yaparken kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.