Banyo

Filtre
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
12 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

Rahatlamak için SPA merkezlerine ya da otellerine gitmek istiyoruz. Ama hayat koşturmaktan ibaret ve bazen minik kaçamaklar için bile beklemek zorunda kalıyoruz. Bu sebeple rahatlamak için evimizin konforuna ihtiyaç duyuyoruz. Günün stresini atmanın ve yeni güne hazırlanmanın yolu arınmaktır ve bunun için en ideal nokta banyolarımızdır.

Eve geldiğimizde ilk girdiğimiz yer banyodur ve hemen ellerimizi yıkamak isteriz. Dışarının kiri tozu üzerimizden aksın gitsin değil mi? İlk arınma ellerimizi yıkamayla başlıyor. Kısa süren bir arınmada olsa emin olun tüm vücudunuza artık ‘rahatlayabilirsin’ sinyali yayılacaktır.

Banyo Ürünleri Nelerdir?

Eve geldiğimizde ilk arınma noktamız banyodur demiştik. Ellerimizi yıkamak için birbirinden farklı bakım içeriği ile birleşen ve ruha dokunan güzel kokularıyla sıvı-katı el sabunları banyo ürün kategorisi içinde yer alır. Ellerimizin bakımı için her ihtiyaca uygun bir katı ya da bir sıvı sabun bulunmaktadır.

Banyo dolaplarımızda bulundurduğumuz makyaj çantamız, seyahatlere sevdiğimiz ürünleri götürmek için kullanacağımız seyahat boyu boş şişeler, cilt bakımı için ve çocuklarımızın neşeli banyoları için kese çeşitleri… Ve son olarak güzel bir banyonun olmazsa olmazı vücut şampuanlarını banyo ürünlerini arasında sayabiliriz.

Katı ve Sıvı El Sabunları

Temizlik hissini yaşamayı tüm insanlar sever. Günlük koşturma arasında hep bir yerlere dokunuruz ve eve gelene kadar ellerimizi tam temiz hissetmeyiz. Dışarıda ellerimizi yıkama ya da dezenfekte etme fırsatı yakalasak da eve gelip kendi banyomuzda ellerimizi yıkamak isteriz.

Katı ya da sıvı formlarında üretilen el yıkama sabunları her türlü el yıkama ihtiyacımızı gidermek için banyolarımızda eve dönmemizi bekliyor. Sevdiğiniz kokuya ve cilt tipinize göre kendinize en uygun el sabununu seçebilirsiniz.

Cosmetica’nın banyo kategorisinde yer alan sıvı ve katı sabunlara ulaşarak sıvı sabunlar için Dove, Activex, Le Petit Marseillais, Duru ve daha fazla markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. Özellikle Le Petit Marseillais markasının meyve özleriyle çeşitlendirilmiş ürünlerine bayılacağınıza eminiz. Katı sabunlar da ise hassas ciltler için Sebamed ve farklı içerikler için ise Dove, Duru, Le Petit Marseillais markalarının ürünlerine ulaşıp istediğiniz ürünü hızlıca banyonuz için satın alabilirsiniz.

Tüm Günün Yorgunluğunu Atmak İster Misiniz?

Su her zaman şifa kaynağıdır. Yaşamın içinde su oranları hep büyük yüzdeyi kaplar. Bunun sebebi canlıların suya olan ihtiyacıdır. Güzel bir banyo deneyimi için öncelikle güzel bir vücut şampuanı seçmeye ne dersiniz?

Cildinizi nemlendiren, bakımını yapan ve güzel kokusu ile vücut şampuanları iyi bir banyo deneyiminin olmazsa olmazıdır. İsterseniz bir küvet dolusu suyun içine girin isterseniz ılık bir yağmur altında olmak gibi duş başlığının altına geçin son hamle ise güzel bir vücut şampuanı… Vücut şampuanlarının cildi besleyen bileşenleri dışında kokularına da mutlaka dikkat edin. Sevmediğiniz bir koku iyi gidecek SPA dakikalarını başlamadan bitirebilir.

Cosmetica’nın banyo kategorisinin altında yer alan vücut şampuanları bölümünden vücut şampuanlarının tüm çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Güzel Bir Banyo Deneyimi İçin Keselere Ne Dersiniz?

Banyo yaparken ölü deriden cildi arındırmak ve kan dolaşımını hızlandırmak için keseleri kullanabiliriz. Ya da çocukların banyo deneyimlerini neşelendirmek için onlara özel üretilen sevimli duş liflerine ne dersiniz? Çocuklar içinde yetişkinler içinde üretilen birbirinden güzel keselenme aparatlarıyla iyi bir banyo deneyimi sizi bekliyor… Cildinizin yapısına göre geleneksel keseler, doğal örgülü lifler ve daha sert fırçalar üretiliyor. Keseleri kullanacağınız bölgeye göre seçebilirsiniz. Yüz için farklı ve vücut için farklı keseler seçmelisiniz.

Etkili bir banyo deneyimi için tüm banyo ürünleri Cosmetica’da yer alan banyo kategorisi altında sizleri bekliyor.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?