Saç Şampuanı

Filtre
SEÇİMLER
19 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 

Şampuan

Gün içinde saçlarımızın maruz kaldığı kir, duman, çevresel faktörler gibi etkenler yüzünden saçlarımız kirlenmekte yağlanmaktadır. Bu etkilerin giderilebilmesi için yalnızca su bir işe yaramamakta ve mutlaka temizleyiciye ihtiyaç duyulmaktadır. Sadece saç tellerini değil, saç derisini de temizleyen şampuan modelleri, cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilmektedir.

Kadınların ve erkeklerin saç tipleri ve ihtiyaçları birbirlerinden farklılık göstermektedir. Eski zamanlara kıyasla çok daha geniş ürün ağına sahip olan bu ürünler, günümüzde kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilebilmektedir. Örneğin; erkek saçları kepeğe daha yatkın olduğu için, onlara özel şampuanlarda bu özellik ağır basmaktadır.

Temizleme ihtiyacının dışında, saç dökülmelerine karşı savaşan, dökülen saçların yeniden çıkmasına olanak sağlayan ürünlerde bulunmaktadır. Çok fazla markanın bu alanda hizmet vermesi sebebiyle, herkesin edinebileceği bir şampuan mutlaka bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken konu ise, fiyatı uygun olsun diye saçınıza zarar vermeyecek ürünler tercih etmek olmaktadır.

Kozmetik ihtiyaçları bir kenara bırakacak olursak, zararlı kimyasallar içermeyen veya en az içeren ürünleri bulmalı ve tercihimizi bunlardan yana kullanmalıyız.

Şampuan Çeşitleri

Saç bakımının ve temizliğinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan şampuan, Cosmetica web sitesinde onlarca ürün çeşitliliği ile karşınıza çıkıyor. Sağlık açısından hiçbir risk içermeyen ve onlarca markanın kaliteli özelliklerinin yansıtıldığı bu ürünler ile birlikte çok daha verimli özelliklere sahip olabilir, saç bakımınızı ve temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin L'Oréal Paris Elseve 360 Ml 6 Mucizevi Yağ Besleyici ürünü ile birlikte besleyici özelliklere sahip bir ürüne sahip olabilirsiniz. Saçınızı besleyecek olan bu ürün, hiçbir zararlı katkı maddesi içermemektedir. Bu sayede saç sağlığınızı ve bakımını olumlu şekilde etkileyecektir. Öte yandan saçınızı güçlendirici özellikleriyle ön plana çıkan Gliss Bio-Tech Güçlendirici 360 Ml ürünü ile birlikte verimliliği arttırabilir, kaliteli bir kullanım benimseyebilirsiniz.

Şampuan Fiyatları

Cosmetica, uygulamış olduğu fiyat politikaları gereğince ürünlerin tamamında uygun fiyatlama yapar. Bu sayede bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteden asla ödün verilmeyerek uygulanan bu politika sayesinde bütçenizde ek tasarruflar yarabilirsiniz. Bu sayede alışveriş verimliliği artmış olacaktır.

    Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
    Ödeme Şekli
    TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
    YORUM YAZ
    Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?