Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
AkatAkat(21)
ArkoArko(58)
AxeAxe(24)
BladeBlade(17)
CecileCecile(16)
ClearClear(22)
DieciDieci(142)
DoveDove(52)
DurexDurex(13)
DuruDuru(64)
DvlDvl(3)
EgosEgos(6)
ElidorElidor(50)
ElseElse(2)
FaFa(12)
FlormarFlormar(337)
GarnierGarnier(133)
GlissGliss(28)
HobbyHobby(51)
İpanaİpana(12)
İpekİpek(11)
JaglerJagler(25)
KotexKotex(38)
LuxLux(6)
MaraMara(56)
NevaNeva(29)
NiveaNivea(231)
NoteNote(206)
O.b.O.b.(9)
OgxOgx(27)
OkeyOkey(23)
Oral-BOral-B(36)
OrkidOrkid(45)
PastelPastel(362)
PmPm(2)
PrettyPretty(27)
RebulRebul(35)
RedistRedist(15)
RemoveRemove(14)
RexonaRexona(42)
SelinSelin(25)
SelpakSelpak(11)
SheShe(16)
SignalSignal(28)
SleepySleepy(37)
SnobSnob(5)
SoloSolo(2)
TaftTaft(11)
TarkoTarko(25)
TrimTrim(5)
VeetVeet(14)
VivetVivet(28)
VoopVoop(33)
WellaWella(118)
ZizuZizu(2)
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
Markalar
$filtreler$ ile Ürün
  Aradığınız ürünü bulamadık.

  Procsin markası cilt, saç ve vücut bakım ürünleri geliştirmektedir. Kozmetik ve dermatoloji sektöründe önemli markalar arasında yer almaktadır. Türk mühendisler tarafından özenle geliştirilen her bir ürün kullanıcısının hayatına dokunuyor. Termal su ile organik bitkisel yağları, meyve özlerini, demir içeren kili ve bitkisel pigmentleri birleştiriliyor. Procsin, Herbal Science Technology laboratuvarlarında üretiliyor. Hayvan dostu olan marka hiçbir ürününü canlılar üzerinde test etmiyor.

  Hayatınıza Dokunan Procsin Markası Çeşitleri

  Cilt yaş aldıkça ihtiyaçları artar. Bu ihtiyaçları olabildiğince doğal ürünlerle karşılamayı isteriz. Bazen doğal kaynaklar tek başına cildi beslemeye yetmez. Procsin sizin için doğal özleri harmanladığı bakım ürünleriyle gerekli faydayı sağlıyor. Piyasada kişisel bakım, cilt bakım, leke-iz giderici, aydınlatıcı, anne ve bebek ürünlerine ulaşabilirsiniz.

  Cilt gün içinde birçok olumsuz şartla karşılaşıyor ve bu sebeple her gün derinlemesine temizlenmesi gerekiyor. Temiz bir cilt ile en ideal güzelliği yansıtabilir diğer bakım basamaklarının temelini oluşturabilirsiniz. Ayrıca güzel bir makyajın en iyi bazı temiz bir cilttir. Cildi derinlemesine temizlemek için Procsin C Vitamini Yüz Temizleme Jeli ve Procsin Clay Mask Aktif Karbon Kil Maskesi kullanabilirsiniz. Aktif karbon içeriği sayesinde gözenekler açılır ve derinlemesine temizlenir. C vitamini ise cildin ihtiyaç duyduğunu bakımı sağlamaktadır. Düzenli kullanıldığında cilt canlanır ve parlak bir görünüme kavuşur.

  Gece uykusunda cildimiz yenilenir ve onarılır. Bu sürece destek vermek için Procsin yüz bakım maskelerini kullanabilirsiniz. Procsin Detoks Etkili Çinko Yüz Maskesi cildi gece boyu besleyerek sabaha kadar cildinizi dinlendirir. Bunun dışında after mask, beyazlatıcı maske, kömür maske, nemlendirici maske, yumurta maskesi, parlaklık maskesi ve daha fazlası Procsin markasında…

  Cildimizin görüntüsüne gölge düşüren leke ve yara izleri için Procsin leke kremi ile çözüm geliştirebilirsiniz. İçinde bulunan güçlü birleşen ve yoğun nem ile cildinizde bulunan yara-iz-leke sorunlarına çözüm üretiyor. Lekelerin giderilmesinden önce oluşmasını engellemek için yaz-kış dışarı çıkarken güneş kremi kullanılmasını uzmanlar tavsiye ediyor. Procsin Güneş Kremi Yüz&Vücut ürününü makyaj altı, beyazlık bırakmadan, hızlı emilen formülü ile yaz-kış kullanıma uygundur. Güneşe bağlı gelişen alerji riskini minimize eder. Güneş kreminiz cildinizin dostu.

  Procsin markasının yaşlanmaya meydan okuyan cilt yağlarını mutlaka deneyin. Cildin yaşına göre ihtiyacı olan tüm harmanı özenle formülize eden ürün çeşitleriyle bütün ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

  Güzelliğe en güzel dokunuş büyük bir gülümsemedir. Gülümsemenizin en büyük destekçisi ise diş bakımıdır. Procsin doğal özlerle harmanlanan diş macunu ile dişleriniz güzelliğinizi destekliyor. Aktif karbon, Sugar, Blue Clay, Black Sugar ve daha fazla çeşidi ile Procsin diş macunlarından istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Dişlerinizi beyazlatmak için Procsin Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu ürününü kullanabilirsiniz.

  Procsin Siyah Soyulabilir Maske Nasıl Kullanılır?

  Procsin markasının oldukça popüler soyulabilir siyah maskesi cildinize oldukça fayda sağlıyor. İçeriğinde bulunan aktif karbon cildi siyah noktalardan arındırarak derinlemesine temizler. Ölü hücrelerden arınan cilt parlak ve canlanır. Maskeyi uygulamadan önce Procsin cilt temizleme jeli ile cildinizi temizleyin. Maskeyi uygulamadan önce yüzünüze buz tutun. Buzla nemlendirdiğiniz cilde maskeyi homojen bir şekilde uygulayın. Maske kuruduktan sonra dikkatli bir şekilde soyun. Maske uygulamasından sonra yüzünüzü bir saat dinlendirin, herhangi bir işlem yapmayın.

  Procsin Markasının Tüm Ürünleri Cosmetica’da!

  Cilt, saç, kişisel bakım ve ağız bakım ürünleri ile dikkat çeken Procsin markasının tüm çeşitlerine Cosmetica’dan kolayca ulaşabilir ve bir tıkla satın alabilirsiniz. Hayatınızın merkezine kendinizi koyun ve güzelliğinize dost ürünler kullanın.

  Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
  Ödeme Şekli
  TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
  YORUM YAZ
  Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?